Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!

Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!

Multikino może kojarzyć się głównie z centrum rozrywki. W końcu najczęściej odwiedzamy je, aby być na bieżąco z kinematografią. W praktyce jednak okazuje się, że Multikina to także wyjątkowe przestrzenie, idealne do organizacji różnorodnych wydarzeń biznesowych i kulturalnych.

W czterech kluczowych miastach Polski – Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku – znajdują się  rozległe kompleksy kinowe, które nie tylko zachwycają swoim wyposażeniem, ale także oferują unikalne możliwości dla organizatorów. Z tych obiektach z powodzeniem zorganizujesz wydarzenia, takie jak m.in. konferencje, szkolenia, prezentacje czy pokazy.

Poniżej napisaliśmy nieco więcej o ofercie każdego ze wspomnianych obiektów. Koniecznie więc zostań z nami, jeśli interesują Cię nietypowe miejsca na eventy!


Organizacja konferencji w kinie

Multikino Kraków, będące pierwszym kinem multipleksowym w tym mieście, otworzyło swoje drzwi dla kinomanów w 2001 roku. Z 12 salami kinowymi, które mogą pomieścić blisko 3000 widzów, to miejsce staje się oazą dla miłośników filmu oraz profesjonalnych organizatorów wydarzeń. Wyposażone w najnowocześniejszą technologię dźwięku i obrazu, sale gwarantują niezapomniane doznania audiowizualne, które stanowią doskonałe tło zarówno dla prezentacji biznesowych, jak i kulturalnych wydarzeń. Sale różnią się wielkością, pozwalając na organizację kameralnych spotkań oraz znacznie większych eventów. Największe z pomieszczeń pozwala na zaproszenie nawet do 473 osób.


Multikino Katowice, zlokalizowane w samym sercu miasta, to symbol nowoczesności i innowacyjności. Jego zaawansowany system dźwięku Dolby Atmos oraz sala Xtreme sprawiają, że seanse filmowe nabierają zupełnie nowego wymiaru. Ponadto, z 8 salami kinowymi, które mogą być przekształcone w przestrzenie konferencyjne, Multikino Katowice staje się idealnym miejscem dla spotkań biznesowych oraz kulturalnych wydarzeń. Największa sala jest w stanie pomieścić do 240 osób, co czyni ją doskonałym miejscem dla dużych spotkań kulturalnych i biznesowych. 


Jeśli chodzi o Multikina w Poznaniu, to znajdują się tutaj 2 obiekty! Pierwszy z nich, Multikino Stary Browar to połączenie elegancji i nowoczesności. Wyposażone jest w fotele SUPERVIP, które zapewniają wyjątkowy komfort podczas seansów filmowych. Goście mogą liczyć łącznie na 8 sal kinowych, które zapewniają fantastyczne warunki do pracy i zdobywania wiedzy. Drugi obiekt to Multikino 51, stanowiące odpowiednią przestrzeń dla dużych eventów. To kino również posiada 8 sal, mogąc przyjąć nawet do 465 osób.


Multikino w Gdańsku, otwarte w 2000 roku, stanowi równie istotne centrum rozrywki na mapie Polski. Z 10 salami kinowymi, które łącznie mogą pomieścić ponad 2700 widzów, oraz eleganckimi fotelami VIP, to miejsce oferuje nie tylko doskonałe możliwości dla kinomanów, ale także idealne warunki dla organizacji konferencji i eventów masowych. Ten obiekt zdecydowanie wyróżnia się, jeśli chodzi o nowoczesny design oraz komfortową przestrzeń.


Wszystkie zaprezentowane tu Multikina stanowią doskonałe miejsca do organizacji wyjątkowych wydarzeń biznesowych i kulturalnych. Dzięki swojej nowoczesnej infrastrukturze, wyposażeniu oraz profesjonalnej obsłudze, te kompleksy kinowe nie tylko zapewniają niezapomniane doznania audiowizualne, lecz także stwarzają idealne warunki dla efektywnej komunikacji i pełnego skupienia się na prezentacjach czy wystąpieniach. Ich dodatkowym atutem jest fakt, iż na terenie kin znajduje się foyer cateringowe, gdzie można się posilić pysznymi przekąskami. Dodatkowo obiekty dysponują parkingami, co jest świetną wiadomością dla zmotoryzowanych osób!


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy nad morzem - poznaj Linea Mare z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy nad morzem - poznaj Linea Mare z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Eleganckie sale konferencyjne, profesjonalna obsługa i bogate możliwości rekreacyjne sprawiają, że każde wydarzenie staje się niezapomnianym doświadczeniem. Zaplanuj swój pobyt w Linea Mare i połącz pracę z przyjemnością!

Hotel 3-gwiazdkowy w Lublinie - Hotel Victoria Lublin, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Lublinie - Hotel Victoria Lublin, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj Hotel Victoria Lublin - idealne miejsce na konferencje, bankiety i spotkania biznesowe. Komfortowe pokoje, nowoczesne sale konferencyjne oraz doskonała lokalizacja w sercu miasta.

Hotel 4-gwiazdkowy w centrum Warszawy - Royal Tulip Warsaw Apartments z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel 4-gwiazdkowy w centrum Warszawy - Royal Tulip Warsaw Apartments z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Odkryj luksus i elegancję w samym sercu Warszawy! Ten kompleks oferuje doskonałą przestrzeń konferencyjną, luksusowe apartamenty, wykwintną kuchnię i relaksujące spa. Zaplanuj swoje wydarzenie biznesowe lub ucieczkę weekendową już dziś!

Hotel 5-gwiazdkowy we Wrocławiu z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym - The Bridge Wroclaw MGallery!
Hotel 5-gwiazdkowy we Wrocławiu z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym - The Bridge Wroclaw MGallery!

Odkryj wyjątkowy pięciogwiazdkowy hotel The Bridge Wroclaw MGallery na Ostrowie Tumskim. Luksusowe pokoje, eleganckie sale konferencyjne, restauracja Craft i relaksacyjne SPA - wszystko, czego potrzebujesz do niezapomnianego pobytu w samym sercu Wrocławia.

Hotel 4-gwiazdkowy na konferencje na Dolnym Śląsku - polecamy Pałac Jugowice
Hotel 4-gwiazdkowy na konferencje na Dolnym Śląsku - polecamy Pałac Jugowice

Odkryj Pałac Jugowice - idealne miejsce na wyjątkowe wydarzenia biznesowe. Elegancja, komfort, inspirujące otoczenie i luksusowe udogodnienia czekają na Ciebie w malowniczej dolinie Dolnego Śląska.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz