Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
19.02.2018

Konferencje w kujawsko-pomorskim: Hotel Pory Roku to najlepszy wybór

Konferencje w kujawsko-pomorskim: Hotel Pory Roku to najlepszy wybór

Elegancki Hotel Pory Roku to idealne miejsce na wypoczynek, ale również - dzięki profesjonalnie wyposażonemu zapleczu - na spotkanie biznesowe, takie jak szkolenia czy konferencje. Hotel znajduje się wśród malowniczych terenów Pojezierza Brodnickiego, otoczony zielonymi terenami.

Hotel Pory Roku świetnie prezentuje się z zewnątrz - jest bardzo elegancki i monumentalny. Także w nocy sprawia niesamowite wrażenie dzięki oświetleniu ciepłym światłem murów budynku. Hotel Pory Roku mieści się we wsi Czystebłota w województwie kujawsko-pomorskim. Niedaleko hotelu znajduje się turystyczne jezioro Bachotek, a także Brodnicki Park Krajobrazowy.

Otoczenie hotelu znacznie wpływa na klimat obiektu. Hotel Pory Roku świetnie wpasowuje się w zielone tereny i przyciąga swoim eleganckim wyglądem. Jego wnętrza nie rozczarowują – korytarze i pokoje utrzymane są w rustykalnym, ale elegancki klimacie. Dominuje ciemne drewno i biel na ścianach, a także dodatki w odcieniach szarości. Oświetlenie w pokojach jest dyskretne, ale jednocześnie pozwala na efektywną pracę. Wszystkie pokoje wyposażone są w miejsce do spokojnej pracy, telewizor, szafę, a także lodówkę.

Hotel Pory Roku to oprócz eleganckiego miejsca na wypoczynek także Centrum Konferencyjne, w którym odbywają się liczne spotkania biznesowe firm z całego województwa kujawsko-pomorskiego, a także okolicznych regionów. Do dyspozycji Gości są aż 3 wielofunkcyjne sale konferencyjne, w których mogą odbywać się szkolenia, konferencje oraz inne biznesowe eventy.  Funkcjonalne sale konferencyjno-szkoleniowe świetnie nadają się również jako miejsce do organizacji eventów pracowniczych - na przykład integracyjnych. Sale są naprawdę przestronne. Największa z nich jest w stanie pomieścić aż 100 osób, natomiast mniejsze sale w zależności od układu mieszczą od 32 do 50 osób. Właściciele Hotelu Pory Roku podkreślają elastyczność jeśli chodzi o organizację konferencji. Szczególnie w kontekście możliwości różnego ustawienia krzeseł lub stołów, a także dostarczenia wszystkich dodatkowych sprzętów, które ułatwią przeprowadzenie spotkania biznesowego.


Hotel Pory Roku oferuje przestronne i komfortowe pokoje, a także apartamenty. Co ciekawe, 9 z dostępnych w hotelu apartamentów jest tematycznych. Są to szczególne apartamenty, które świetnie sprawdzą się na wyjątkowe okazje. Wszystkie pokoje zostały wyposażone oprócz podstawowych udogodnień w pakiet kosmetyków oraz suszarkę do włosów.

W Hotelu Pory Roku znajduje się elegancka restauracja, w której doświadczeni kucharze tworzą z regionalnych produktów wyjątkowe dania. Są to często potrawy kuchni polskiej podane w nowej, odświeżonej formie. Co rano w restauracji Hotelu Pory Roku można zjeść pyszne śniadanie, które podawane jest w formie bufetu, w trakcie dnia natomiast dostępne są wyjątkowe lunche. Wieczorem Szef Kuchni zaprasza Gości na kolacje a’la carte albo do hotelowego baru na autorskiego drinka.


Otoczenie Hotelu Pory Roku przyciąga Gości i sprawia, że każda konferencja jest znacznie bardziej owocna. Przebywanie w tak klimatycznym miejscu skłania do intensywnej pracy, ale także relaksu. Dodatkowymi atrakcjami Hotelu Pory Roku oprócz rozległych zielonych terenów są fińska sauna i możliwość poddania się relaksującemu masażowi. Są to wyjątkowe atrakcje, które pomagają skoncentrować się na pracy i jednocześnie maksymalnie skorzystać z pobytu w Hotelu Pory Roku.

POWRÓT
Hotel Pory Roku
Hotel Pory Roku

Pokrzydowo
kujawsko-pomorskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij