Kongres Hotel Management 2021 już za niecały miesiąc!

Kongres Hotel Management 2021 już za niecały miesiąc!

Za niecały miesiąc odbędzie się Kongres Hotel Management 2021 organizowany przez redakcję magazynu Hotel Management. To wyjątkowe wydarzenie dla hotelarzy odbędzie się w absolutnie przepięknym miejscu - w Nosalowym Dworze w Zakopanem. Bilety można jeszcze nabyć, więc warto przeanalizować plany na drugi tydzień września :)

Podczas Kongres Hotel Management 2021 ma być merytorycznie, profesjonalnie i... z uśmiechem! Organizatorzy gwarantują solidną dawkę wiedzy, możliwość wymiany kontaktów, wspaniałą atmosferę i niezapomniane wrażenia. Mieliśmy przyjemność być już na kilku/kilkunastu/kilkudziesięciu takich branżowych eventach i z ręką na sercu możemy potwierdzić, że wspominamy je do dzisiaj bardzo dobrze. 

Co uczestnik otrzyma w cenie biletu?

  • 5 merytorycznych prelekcji - które pomogą uczestnikom zdobyć konkretne wskazówki do działania, a także zainspirują ich do zmian w celu jeszcze lepszej rentowności hotelu. Każda prelekcja będzie miała formę dyskusji, którą prowadzić będzie dwóch specjalistów z branży. 
  • 2 moderowane debaty eksperckie - uczestnicy dowiedzą się, jakie są opinie ekspertów na najbardziej aktualne problemy branży hotelarskiej, a także jakie rozwiązania wdrożyć, by z tymi problemami sobie poradzić.
  • Strefę chilloutu - to właśnie tu odpoczniesz między zdobyciem solidnej dawki wiedzy a wieczorną zabawą. Będzie okazja do networkingu i zrelaksowania się przy dobrej kawie.
  • Wieczór branżowy - no i wisienka na torcie :) Dużo dobrej zabawy i jeszcze więcej okazji do wymienienia się doświadczeniami i kontaktami. Uroczysta kolacja wzbogacona o regionalne atrakcje i porywającej muzyki do tańca.

Prelegenci:

Mateusz Zieliński, Robert Węglarz, Piotr Tabor, Marlena Duda-Patalan, Blanka Retmańska – Man, Eliza Kozica-Kamińska, Paweł Iskrzycki, Cezary Sarnecki, Andrzej Kowalczyk, Jarosław Podniesiński, Kamil Stolarski, Marcin Sawiniec, Jerzy Warszawski, Michał Ręczkowicz.

Tematy prelekcji:

PRELEKCJA I: TRUDNY RYNEK PRACY W HOTELARSTWIE – WYZWANIE BRANŻY W 2021 ROKU

Braki kadrowe wśród pracowników oraz ich duża rotacja to wyzwania, z którymi muszą zmierzyć się hotelarze w 2021 roku. Personel zatrudniony w branży hotelarskiej masowo się przebranżawia. Jak skutecznie przekonać do siebie pracowników i jak z nimi rozmawiać?

PRELEKCJA II: NOWE TECHNOLOGIE W OBSŁUDZE KLIENTA VS CZŁOWIEK

W ostatnim czasie wiele rozwiązań technologicznych stało się nie tylko popularnych, ale i niezbędnych w hotelarstwie. Opierając się na obecnym stanie i potrzebach branży, możemy wykazać trendy technologiczne, które mają wpływ działalność hotelarską i doświadczenia Gości.

PRELEKCJA III: MYSTERY SHOPPER VS HOTEL – KTO WYGRA POJEDYNEK? POZNAJ WYNIKI RAPORTU

Często już pierwszy kontakt Gościa z obiektem przez telefon lub e-mail, decyduje o szansie sprzedaży. Badania Mystery Shopper’a dotyczące jakości ofertowania to prosty i efektywny sposób, dzięki któremu jesteśmy w stanie ocenić dokładnie skuteczność pracy zatrudnionego w hotelu personelu.

PRELEKCJA IV: WSKAŹNIKI HOTELOWE – OCZYWISTA NIEOCZYWISTOŚĆ…

Poważne traktowanie biznesu hotelowego wymaga poważnej, pogłębionej analityki zarządczej. Analiza podstawowych wskaźników efektywności powinna być dla hotelarzy początkiem i końcem każdego dnia pracy. 

PRELEKCJA V: NOWOCZESNA OFERTA, A NOWA RZECZYWISTOŚĆ RYNKU ZAPYTAŃ

Zmęczeni online’ami z radością czekamy na powrót spotkań face to face. 

Kongres poprowadzi Dariusz Ogrodnik, manager serwisu SaleBiznesowe.pl.

MojeKonferencje.pl są PATRONEM MEDIALNYM Kongres Hotel Management 2021

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie.

Impreza skierowana jest zwłaszcza do:

  • właścicieli hoteli i obiektów hotelowych
  • dyrektorów oraz managerów hoteli i obiektów hotelowych
  • managerów marketingu w hotelach
  • szefów sprzedaży w hotelach
  • revenue managerów

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz