Kongres PR - wizerunek Kościoła i służb specjalnych

Kongres PR - wizerunek Kościoła i służb specjalnych

Uczestnicy Kongresu Profesjonalistów Public Relations na pewno nie będą się nudzić. Czeka na nich wiele prelekcji i paneli dyskusyjnych z prawdziwymi ekspertami z branży, którzy w tym roku szczególną uwagę zwrócą na relacje z mediami i promocję eventów.

W dniach 21-22 kwietnia w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja Kongresu Profesjonalistów Public Relations - wydarzenia, podczas którego specjaliści od Public Relations i marketingu spotykają się, by podzielić się swoimi doświadczeniami i wspólnie stawiać czoła nowym wyzwaniom. Podczas tegorocznej edycji poruszony zostanie temat wizerunku medialnego Kościoła i służb specjalnych. Uczestnicy kongresu dowiedzą się, jak regulować relacje z mediami i do czego mogą się przydać.


Dbanie o relacje z mediami Kościoła to problematyczny temat nawet dla oświadczonych praktyków PR, ponieważ jest niejednorodny i często budzi silne i skrajne emocje. Zagadnienia związane z kreowaniem wizerunku Kościoła przedstawi były Rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. dr hab. Józef Kloch. Natomiast Maciej Karczyński, były Rzecznik Prasowy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Komendy Stołecznej Policji, zaprezentuje swój punkt widzenia wizerunku medialnego na przykładzie służb specjalnych, sił zbrojnych i pozostałych służb mundurowych. Uczestnicy kongresu dowiedzą się, jak media przedstawiają służby i czy obywatele otrzymują ich prawdziwy obraz. O promocji wydarzeń na przykładzie Tour de Pologne opowie Czesław Lang reprezentujący Lang Team.

Kolejnym niezwykle istotnym zagadnieniem związanym z kreowaniem wizerunku poprzez relacje z mediami jest temat komunikacji kryzysowej, który szczegółowo omówi m.in. Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations dr Krystian Dudek z Bożeną Walicką-Górczak z firmy pogrzebowej Walicki. Z kolei receptę na zarządzanie kryzysowe w eventach przedstawi Bohdan Pawłowicz, reprezentujący IAA Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy, partner GOOD NAME sp. z o.o.

Istotnym tematem spotkania będą również media korporacyjne, które scharakteryzuje Konrad Ciesiołkiewicz, Dyrektor komunikacji korporacyjnej i CSR Orange Polska.

Zapraszamy do zapoznania się z programem imprezy, dostępnym na stronie Kongresu Profesjonalistów Public Relations pod adresem: www.kongresprofesjonalistow.pl

INFORMACJA PRASOWA
 


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Świeradowie-Zdroju - Elements Hotel & Spa, ekskluzywne miejsce na konferencje i szkolenia!
Hotel 5-gwiazdkowy w Świeradowie-Zdroju - Elements Hotel & Spa, ekskluzywne miejsce na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne połączenie biznesu i relaksu w Element Hotel & Spa. Jego oferta konferencyjna, luksusowe wnętrza oraz niezapomniane doświadczenia w centrum Wellness & Spa czekają na Ciebie w sercu malowniczych Gór Izerskich!

ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk – biznes z misją
ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk – biznes z misją

Odkryj ARCHE Dwór Uphagena w Gdańsku - niezwykłe miejsce, gdzie biznes spotyka sztukę. Przestronne sale gościnnego obiektu to nie tylko idealne miejsce na konferencje, ale także platforma dla artystycznych spotkań i wystaw.

4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia - Art Hotel, odpowiedni na konferencje i szkolenia!
4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia - Art Hotel, odpowiedni na konferencje i szkolenia!

Art Hotel Wrocław to nie tylko eleganckie miejsce na nocleg, ale przede wszystkim doskonałe centrum biznesowe, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego jeśli planujesz wyjątkowe spotkanie biznesowe w sercu Wrocławia, będzie to niezawodny wybór!

Hotel SPA w Dźwirzynie - NEPTUNO Resort & Spa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel SPA w Dźwirzynie - NEPTUNO Resort & Spa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Oprócz doskonałych warunków do pracy Neptuno Resort & Spa oferuje także liczne atrakcje relaksacyjne. Od strefy SPA & Wellness, przez wypożyczalnię rowerów, po strefę fitness. Tam zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizacja konferencji w kinie - KinoGram Warszawa poleca się na eventy!
Organizacja konferencji w kinie - KinoGram Warszawa poleca się na eventy!

Odkryj wyjątkową przestrzeń KinoGram w sercu Warszawy, idealną do organizacji konferencji i spotkań biznesowych. Zainspiruj się industrialnym stylem i unikalną atmosferą, połączoną z wysokim poziomem usług i wyjątkowymi doznaniami kulinarymi.

Archiwum
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję