Konkurs „Hotel z pomysłem” trwa!

Jeszcze przez półtorej miesiąca można zgłaszać obiekty hotelarskie do VI edycji plebiscytu „Hotel z pomysłem”. Obiekty o ciekawych rozwiązaniach architektonicznych powalczą o tytuł „Laureata Jury” oraz „Laureata Czytelników”.

Konkurs jest skierowany do firm z branży hotelarskiej, które prenumerują miesięcznik „Hotelarz”. Ma na celu zaprezentowanie najciekawszych architektonicznie obiektów hotelarskich w Polsce. Oprócz ciekawego projektu pod uwagę będą brane również walory estetyczne i użytkowe. W plebiscycie mogą brać udział także obiekty, które mieszczą się w budynkach posiadających nietypową lokalizację.

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni w dwóch głównych kategoriach: Laureat Czytelników oraz Laureat Jury, który będzie wybrany przez przedstawicieli firm doradczych, pracowni architektonicznych, portali rezerwacyjnych, stowarzyszeń branżowych, właścicieli i dyrektorów hoteli oraz wydawnictwa Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia. Ponadto wyróżnienia zostaną przyznane w podkategoriach: Debiut (obiekty otwarte w ciągu ostatnich 1-2 lat), Hotel SPA, Obiekt w budynku zabytkowym, Hotel 4-5 gwiazdek, Hotel 1-3 gwiazdki, Obiekt nieskategoryzowany, Obiekt poza miastem i Obiekt w mieście.

Bezapelacyjnym laureatem V edycji konkursy „Hotel z pomysłem” został Hotel Krasicki. Wyróżnione zostały także następujace obiekty: Odyssey Club Hotel Wellness & SPA, Olandia, Villa Toscana, Ramka i Kiermusy

Zgłoszenia obiektu można dokonać przez wypełnienie formularza na stronie http://hotel-z-pomyslem.e-hotelarz.pl/public/index.php/hzp/ do 30 września 2012 roku.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum