Korzystna współpraca Arkadia Royal z MT Targi Polska

Korzystna współpraca Arkadia Royal z MT Targi Polska

Arkadia Royal jak sama nazwa wskazuje zapewnia iście królewskie warunki szkoleniowe. Gościom proponuje wypoczynek w eleganckich pokojach i spotkanie w niesamowitej oprawie. Teraz dzięki współpracy z MT Targi Polska, zapewnia także atrakcyjne rabaty dla wystawców i gości podczas dni targowych.

Hotel Arkadia Royal pokazuje jak dbać o gości i jak nawiązywać współpracę z korzyścią dla każdego. Mowa tu o partnerstwie nawiązanym z Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. To współpraca, której jeszcze nie było. Zyskuje na tym bowiem nie tylko hotel, ale także goście i zlokalizowane przy ulicy Marsa centrum targowe.

Dzięki nawiązaniu partnerstwa zarówno wystawcy jak i zwiedzający podczas dni targowych mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów na nocleg w Hotelu Arkadia Royal. Taki pobyt to zaledwie 190, 220 lub 362 zł w zależności od wybranego pokoju (są to kolejno pokoje Premium jedno, dwu lub trzyosobowe). W cenę wliczony jest internet, możliwość korzystania z parkingu oraz śniadanie w formie bufetu.

Podczas targów w hotelu noclegu szuka wielu uczestników eventu (zwłaszcza, że znajduje się w odległości zaledwie 1 km od MT Polska). Jest to więc niepowtarzalna okazja do nawiązania relacji biznesowych i kontynuowania rozmów poza przestrzenią targową. Idealnym miejscem ku temu jest m.in. hotelowy bar, lobby oraz restauracja.

Zdecydowanie warto zapoznać się z ciekawą ofertą Hotelu Arkadia i MT Tagi polska. Zwłaszcza, że sezon targowy właśnie się rozpoczyna i jeszcze w tym oraz w przyszłym miesiącu czekają na nas takie eventy jak Konferencja Zmiany w Życiu - event motywacyjny, 3. Targi Konserwacji i Restauracji Zabytków, Ochrony, Wyposażenia Archiwów, Muzeów i Bibliotek Dziedzictwo czy 8. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel.

Arkadia Royal to trzygwiazdkowy obiekt szkoleniowo-wypoczynkowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Warszawy. Znajduje się on zaledwie 15 minut drogi od centrum miasta. Gościom proponuje 83 miejsca noclegowe w pokojach o zróżnicowanym typie, standardzie i rozmiarze - od pokoi standard po apartamenty. W ofercie posiada także strefę relaksu z sauną i jacuzzi, a także restaurację i zaplecze konferencje złożone z 5 sal mieszczących od 20 do 200 uczestników.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz