Krakowski Coworking – wynajmij komfortowe i ciche miejsce do pracy

Krakowski Coworking – wynajmij komfortowe i ciche miejsce do pracy

Możliwość pracy w domu jest dla wielu ogromną zaletą, ponieważ można wykonywać swoje obowiązki zawodowe, siedząc w ulubionym fotelu. Opcja ta jednak nie jest pozbawiona wad. Praca powinna być przede wszystkim efektywna, a osoby pracujące w domu często nie mogą się skoncentrować na obowiązkach, ponieważ zawsze znajdzie się coś lub ktoś, kto rozproszy ich uwagę. Doskonałą alternatywą dla tych, którzy pracują zdalnie lub dopiero zaczynają myśleć o własnym biznesie, jest coworking, czyli możliwość wynajęcia przestrzeni do pracy. Naprzeciw potrzebom klientów wychodzi Krakowski Coworking, który oferuje wynajem funkcjonalnych sal oraz biurek na godziny.

Krakowski Coworking to zespół profesjonalistów, który wie, jak zapewnić każdemu klientowi kreatywne i przyjazne warunki do pracy. Obiekt mieści się w zabytkowej kamienicy przy Rynku Głównym w Krakowie i udostępnia funkcjonalne sale szkoleniowe, konferencyjne, rekrutacyjne, wykładowe, pomieszczenia reprezentacyjne oraz biurka w strefie wspólnej. To doskonała opcja dla osób, które nie mogą skupić się na pracy w domu i potrzebują cichego, komfortowego miejsca, by móc efektywnie wykonywać swoje obowiązki.


Wspólna atmosfera pracy

Zaletą obiektów coworkingowych jest przede wszystkim atmosfera pracy – trudno nie pracować, kiedy wszyscy wokół są skupieni na swoich zadaniach. Coraz więcej przedsiębiorstw dostrzega, że oprócz produktów i świadczonych usług, ich sukces zależy przede wszystkim od atmosfery, dlatego budowanie przyjaznego środowiska pracy jest niezwykle istotne. W Krakowskim Coworkingu, oprócz sprzyjających warunków do pracy, można nawiązać nowe kontakty biznesowe, przeprowadzić szkolenie, konferencję, prezentację oraz spotkać się ze swoimi pracownikami bądź klientami w salach o wysokim standardzie. To także doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują adresu do rejestracji swojej firmy. W jednym miejscu można skorzystać z wielu przydatnych usług.
Funkcjonalne sale konferencyjne i szkoleniowe
Ogromnym atutem Krakowskiego Coworkingu jest to, że wszystkie udostępniane sale znajdują się przy Rynku Główym w Krakowie, dzięki czemu uczestnicy spotkań mają zapewnione wygodne połączenia komunikacyjne z każdą dzielnicą miasta.

Do dyspozycji gości jest elegancka sala szkoleniowa z dostępem do światła dziennego, o powierzchni 27 m2. Jest to idealne pomieszczenie dla osób, które planują przeprowadzenie szkoleń, prezentacji czy konferencji dla maksymalnie 27 osób. Sala jest wyposażona w niezbędny do tego celu sprzęt, taki jak ekran, flipchart, projektor multimedialny czy szybki Internet bezprzewodowy.


Klienci, którzy planują zorganizować spotkanie w kameralnym gronie, mogą skorzystać z sali konferencyjnej, która pomieści 12 osób w ustawieniu teatralnym i 8 osób w ustawieniu konferencyjnym. W pomieszczeniu znajduje się 50’’ telewizor oraz flipchart.


Osoby, które chciałyby przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną bądź spotkanie z kontrahentami, mogą wynająć salę spotkań, która jest przeznaczona dla maksymalnie 4 osób. Klienci chętnie korzystają z niej podczas wideokonferencji lub rozmów on-line. Dużo bardziej profesjonalnie jest spotkać się z klientem w zamkniętej sali i spokojnie przedstawić mu swoją ofertę, niż w głośnej restauracji, w której każdy może usłyszeć rozmowę lub spoglądać na laptop. W sali dostępny jest szybki Internet bezprzewodowy, a w razie potrzeby klienci mogą również wynająć komputery.


To klient podejmuje decyzje
W pomieszczeniach można dowolnie zmieniać ustawienie stołów i krzeseł – to klient decyduje o tym, jak ma wyglądać spotkanie, które przeprowadza. Pozostała przestrzeń coworkingu sprzyja integracji uczestników danego wydarzenia. W osobnym pomieszczeniu można zorganizować przerwę kawową lub serwis kawowy z przekąskami. Dodatkowo istnieje również możliwość zakupy pysznej kawy z ekspresu i innych napojów. W bezpośrednim sąsiedztwie Krakowskiego Coworkingu znajdują się również liczne restauracje i kawiarnie, z których usług można skorzystać w przerwie spotkania lub po jego zakończeniu.


Szansa na poznanie nowych ludzi
Wspólna praca daje również szansę na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych oraz przyjaźni. W Krakowskim Coworkingu można spotkać osoby z wielu branż, poznać ich historie, zainspirować się i wykorzystać na własnej drodze rozwoju zawodowego. To także szansa na zaoferowanie komuś swoich usług lub skorzystanie z usług w korzystnych cenach. Coworking pozwala otworzyć się na nowe branże i pomysły, by skutecznie pomóc sobie w karierze.

W Krakowskim Coworkingu każdy klient może liczyć na indywidualne traktowanie oraz dobór najkorzystniejszej oferty w zależności od potrzeb. Już dziś warto otworzyć się na nowe możliwości.ZAINTERESOWANY OFERTĄ? Zapraszamy do kontaktu
883 409 902, [email protected]

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 4-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - Blue Mountain Resort z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 4-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - Blue Mountain Resort z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Blue Mountain Resort to więcej niż tylko kompleks apartamentowy. To miejsce, gdzie marzenia o idealnym wydarzeniu stają się rzeczywistością. Przekonaj się sam i dołącz do grona zadowolonych gości już dziś!

Hotel 4-gwiazdkowy w Serocku - Hotel NARVIL Conference & Spa, mający w ofercie nowoczesne sale konferencyjne!
Hotel 4-gwiazdkowy w Serocku - Hotel NARVIL Conference & Spa, mający w ofercie nowoczesne sale konferencyjne!

33 sale konferencyjne, wygodne zaplecze noclegowe oraz bogata oferta atrakcji sprzyjających relaksowi - to tylko namiastka tego, co oferuje Hotel NARVIL Conference & Spa! Dowiedz się, dlaczego warto w nim zorganizować konferencje i szkolenia.

Hotel 4-gwiazdkowy w Łodzi z nowoczesnymi salami konferencyjnymi - DoubleTree by Hilton Łódź!
Hotel 4-gwiazdkowy w Łodzi z nowoczesnymi salami konferencyjnymi - DoubleTree by Hilton Łódź!

DoubleTree by Hilton Łódź to miejsce, które łączy nowoczesność z elegancją, oferując najwyższy standard usług i niezrównane możliwości organizacyjne. Dzięki swojej lokalizacji, wszechstronnej ofercie konferencyjnej i luksusowym udogodnieniom, jest to idealne miejsce na każdy rodzaj wydarzenia, od dużych kongresów i bankietów po kameralne spotkania biznesowe.

Hotel 4-gwiazdkowy w Warszawie - Focus Hotel Premium Warszawa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel 4-gwiazdkowy w Warszawie - Focus Hotel Premium Warszawa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Focus Hotel Premium to nie tylko miejsce, gdzie można wygodnie przenocować, ale także idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń. Przestronne wnętrza, nowoczesne wyposażenie oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że każdy event staje się wyjątkowym i niezapomnianym doświadczeniem.

Hotel 4-gwiazdkowy na Dolnym Śląsku - Hotel Zamek Topacz, zachwycający elegancją i zapleczem konferencyjnym!
Hotel 4-gwiazdkowy na Dolnym Śląsku - Hotel Zamek Topacz, zachwycający elegancją i zapleczem konferencyjnym!

Zamek Topacz to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnością, oferując szeroki wachlarz usług i atrakcji. Jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych oraz różnorodnych wydarzeń, a także na wypoczynek w komfortowych warunkach.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz