Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
28.11.2019

Krzysztof Celuch nowym przewodniczącym regionu EMEA w MPI Foundation

Krzysztof Celuch nowym przewodniczącym regionu EMEA w MPI Foundation

Na początku przyszłego roku Krzysztof Celuch (właściciel butikowej firmy konsultacyjnej Celuch Consulting, wykładowca Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, prorektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula) obejmie stanowisko przewodniczącego regionu EMEA w międzynarodowych strukturach fundacji Meeting Professionals International.

MPI Foundation to największa fundacja związana z przyznawaniem środków i grantów na działania przemysłu spotkań na świecie. To międzynarodowa organizacja, która wywodzi się z USA. Posiada aktualnie 18 000 członków, którym umożliwia dostęp do biznesowych kontaktów, zapewnia wsparcie w rozwoju zawodowym, dostarcza wiedzę oraz otwiera możliwości zawodowe.

Krzysztof Celuch będzie zarządzał trzema kluczowymi regionami dla globalnego rozwoju organizacji:

  • Europa
  • Bliski Wschód
  • Afryka

To duże osiągnięcie, bowiem przewodniczącym nigdy nie był Polak, a historia MPI Foundation sięga już 35 lat.  Pan Celuch będzie pełnił tę funkcję przez kolejne 3 lata.

Wybór Pana Krzysztofa na przewodniczącego regionów EMEA nie był przypadkowy. Jest on związany z MPI od początku swojej kariery zawodowej. Założył m.in. MPI Poland Club (obecnie MPI Poland Chapter). Był też członkiem zarządu głównego MPI, doradcą europejskim, a także laureatem tytułu MPI RISE Award.

„Każdego dnia w XXI wieku możemy być zaskoczeni, zasmuceni i próbować zrozumieć, dlaczego to nie my zostaliśmy wybrani, co źle zrobiliśmy czy w czym jesteśmy gorsi. Sztuką jest jednak słuchać i zrozumieć. Najważniejsze jest, żeby pomagać innym, wspierać i samemu być przykładem. Prawie 20 lat temu to ja dostałem wsparcie od MPI Foundation. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i z przyjemnością będę odpowiedzialny za przekazywanie wsparcia dalej" – podsumowuje Krzysztof Celuch.

Panu Krzysztofowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a także powodzenia na nowym stanowisku!

INFORMACJA PRASOWA

Fot. www.ketti.pl

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij