Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
2.08.2022

Lecznicze sale konferencyjne u podnóża Gór Izerskich? Tylko w Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort!

Lecznicze sale konferencyjne u podnóża Gór Izerskich? Tylko w Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort!

Jak opisać miejsce idealne? Czy to wodospady, górskie wędrówki, potoki, uzdrowiska, lecznicze wody, a nawet snowboard i zjazdy na nartach…? Tak właśnie wyglądają przepiękne Góry Izerskie położone w Sudetach Zachodnich. Brakuje jedynie jednakowo urzekającego miejsca wypoczynku i pracy. Hotel i Mineral SPA Cottonina jest w stanie to zapewnić!

Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort to komfortowy obiekt składający się z czterech budynków, które otoczone są przepiękną naturą miejscowości Świeradów-Zdrój. To miejsce, które pozwala uwolnić się od codzienności, poczuć się wolnym i wypoczętym, dzięki pełnej relaksu i spokoju atmosferze panującej w całym mieście. Wszystkie wspaniałe cechy hotelu są w stanie sprawić, że Cottonina stanie się twoim ulubionym miejscem na ziemi! 


Leczniczy wypoczynek

Oprócz wspaniałych właściwości medycznych samego wyjątkowego i uzdrawiającego mikroklimatu Gór Izerskich, który słynie z bogactwa wód mineralnych, goście odwiedzający Cottonine mogą zyskać na skorzystaniu z jej strefy wellness & mineral SPA. 

Obiekt oferuje szeroki wybór masażów i zabiegów fizjoterapeutycznych wykonywanych z najwyższą starannością przez wykwalifikowanych profesjonalistów. Dodatkowo dla chwil odprężenia i odcięcia od natłoku myśli perfekcyjna będzie strefa rekreacyjna z podgrzewanym tepidarium, które zapewnia widok na piękny i uspokajający bieg potoku. Co więcej, skorzystać można z jacuzzi i zacisznych saun. Tak bogata oferta relaksacyjna z pewnością wzmocni zdrowie i samopoczucie gości. Atrakcje dla aktywnych

Poza świetnym zapleczem leczniczym Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort proponuje inne pobudzające rozrywki. W gmachach hotelu odnaleźć można kameralny klub muzyczny Cotton Club, gdzie goście mogą wsłuchać się we wspaniałą muzykę i skosztować smaku pysznych potraw i napojów. Co więcej, skorzystać można z wyznaczonego, funkcjonalnego miejsca do grillowania i placu zabaw na świeżym powietrzu. Dla osób lubiących aktywność fizyczną hotel zapewnia przechowalnie rowerów oraz narciarnie. Znajdzie się coś dla każdego!

Praca w Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort

Przed wypoczynkiem nie zabraknie miejsca na pracę! Hotel przygotował nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, które idealnie nadają się do przeprowadzenia biznesowych spotkań i szkoleń. Flipcharty, szybki i bezprzewodowy internet, rzutniki multimedialne i ekrany zapewnią świetnie zorganizowane konferencje. 

Cztery pomieszczenia dostosowane do biznesowych zmagań pomieścić mogą nawet do 230 osób! 

Spotkania biznesowe dodatkowo umili bogate menu eventów dla grup biznesowych, które proponuje posiłki zarówno w zacisznych pomieszczeniach, jak i w pięknym otoczeniu natury.


Co więcej w Świeradowie-Zdroju?

To tylko część niepowtarzalnych udogodnień, jakie proponuje Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort. Więcej o świetnej ofercie hotelu dowiedzieć można się w dokładnej prezentacji!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij