Letnia konferencja Oddziału Europy Centralnej ICCA

W tym roku letnie spotkanie Oddziału Europy Centralnej ICCA odbędzie się w dniach 22-24 sierpnia br. w St. Petersburgu, Rosji. Zachęcamy do rejestracji!

Konferencja jednego z większych regionalnych oddziałów ICCA (International Congress&Convention Association) będzie miała charakter edukacyjny. Najważniejsze tematy poruszone podczas konferencji będą dotyczyły głównie charakteru działalności rynku przemysłu spotkań w Rosji. Na konkretnych przykładach firmy będą dzieliły się swoimi bogatymi doświadczeniami w zakresie organizacji konferencji, kongresów i innych spotkań biznesowych. Członkom Oddziału Europy Centralnej ICCA szczególnie zależy na tym, aby lepiej poznać specyfikę rynku rosyjskiego, który wciąż pozostaje nieodkryty przez europejskich i międzynarodowych meeting plannerów.

Wśród innych tematów znajdą się m.in. "Doświadczenia i konkretne sposoby jak zdobywać sponsorów", "Rola Muzeów i innych obiektów kulturalnych w przemyśle spotkań", "Techniki zapewnia bezpieczeństwo podczas konferencji i doświadczenie w pracy z organami bezpieczeństwa" oraz "Jak spotkanie mogą być bardziej skuteczne".

Przewodnicząca Oddziału ICCA Europy Centralnej, Anna Górska (Prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej/Gdańsk Convention Bureau) o zbliżającym się spotkaniu: "Jestem przekonana, że bogaty, przemyślany program edukacyjny, który przygotowaliśmy zachęci członków Oddziału Europy Centralnej ICCA do wzięcia udziału w spotkaniu. To znakomita okazja, aby porozmawiać, wymienić się doświadczeniami oraz zaplanować wspólne działania w przyszłości. Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji być w St. Petersburgu, czy w ogóle Rosji będzie to możliwość zapoznania z tamtejszym rynkiem turystyki biznesowej".

Organizatorzy spotkania zapewniają uczestnikom również bogaty program socjalny towarzyszący konferencji, m.in. wycieczkę statkiem po rzekach i kanałach St. Petersburga, wizytę w Twierdzy Piotra i Pawła oraz zwiedzanie Pałacu i Ogrodów Katarzyny w zabytkowej dzielnicy Puszkina.

Oddział Europy Centralnej ICCA to ponad 150 firm nie tylko z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Polski, Rosji, Ukrainy, Litwy, Serbii, Czech, Węgier, Słowenii, Bułgarii, Słowacji, Estonii i Łotwy. Prezes Anna Górska przewodniczy Oddziałowi od ubiegłego roku. Kadencja trwa dwa lata.

Więcej informacji i rejestracja: http://icca2013.lenexpo.ru/en

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz