Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
29.08.2009

Łódzkie hotele wystawione na sprzedaż

Pięć łódzkich hoteli: Centrum, Światowit, Savoy, Mazowiecki i Polonia, którymi zarządza spółka Centrum-Hotele postanowiło je sprywatyzować. Znane łódzkie hotele jak powszechnie wiadomo ściśle ze sobą współpracowało i oferowało w sumie swoim klientom ponad 1000 łóżek oraz 25 sal konferencyjnych. Największą zaletą hoteli, która ma zachęcić inwestorów jest lokalizacja obiektów blisko centrum miasta. Prawdopodobnie największym zainteresowanie będzie cieszył się Hotel Centrum, który znajduję się niedaleko zaplanowanego nowego centrum Łodzi.

Hotel Centrum i Światowit witają swoich gości 3 gwiazdkami, jedną mniej mają hotele Savoy i Mazowiecki. Wyjątkiem jest Hotel Polonia, który nie posiada żądnej gwiazdki, lecz mimo to znakomicie sprawdza się w oferowaniu usług hotelowych.

Prywatyzacją obiektów ma zająć się firma Capiński&Patena z Nowego Sącza. Do jej obowiązków należeć będzie między innymi przeprowadzenie analizy prywatyzacyjnej oraz wyceny sprzedawanych hoteli.

Źródło: NaszeMiasto.pl
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij