Louvre Hotels Group wprowadza na rynek nową markę - Tulip Residences

Louvre Hotels Group wprowadza na rynek nową markę - Tulip Residences

Louvre Hotels Group wychodząc naprzeciw rosnącym zainteresowaniom klientów i inwestorów, inwestuje w segment aparthoteli i wprowadza na rynek nową markę Tulip Residences. Pandemia zmieniła oczekiwania konsumentów w kontekście pobytów długoterminowych. 

Czym będą charakteryzować się aparthotele pod marką Tulip Residences? Koncepcją hybrydową. Oznacza to tyle, że w obiekt będzie łączył wspólnotę mieszkalną z przestrzenią coworkingową. Znajdzie się tam też strefa wypoczynku. 


Każdy z takich aparthoteli zaoferuje swoim gościom:

  • przestrzeń coworkingową - praca w inspirującym otoczeniu, które zaprojektowane jest tak, by pobudząc kreatywne myślenie;
  • pokój typu studio lub apartament dwupokojowy - zaprojektowany tak, by zaoferować jak największy komfort podczas pobytów długoterminowych; znajdzie się tam aneks kuchenny, luksusowa część sypialniana, szybkie łącze internetowe i panoramiczny telewizor HD;
  • Tulip Cafe - otwarty praktycznie przez cały dzień lokal oferujący lekkie posiłki i przekąski przygotowywane na bazie miejscowych, organicznych produktów;
  • strefę wypoczynku - sala jogi o pow. 40-60 m2, sala fitness, urządzenie infraterapeutyczne Vital Dome©, które wzmacnia odporność na stres, eliminuje toksyny z organizmu oraz wprowadza w stan odprężenia.


Pierwszy aparthotel Tulip Residences powstał w marcu tego roku w miejscowości Joinville le Pont we Francji. Następny obiekt pod tą marką przyjmie pierwszych gości już niedługo, bo w ciągu kilku tygodni. Gdzie? Na naszym rodzimym rynku, w samym sercu Warszawy!


W planach na najbliższe 5 lat jest kolejnych trzydzieści. Mają one powstawać w całej Europie. Wszystkie ma łączyć lokalizacja - w centrum miast oraz w pobliżu najważniejszych węzłów komunikacyjnych. 


Co ciekawe, marka wejdzie też na rynek chiński - z inicjatywy jednego z akcjonariuszy. Plan jest taki, by do końca przyszłego roku aparthotele powstały w 25 największych chińskich metropoliach.

Wnętrza obiektów spod marki Tulip Residences powstać mają we współpracy z firmą Tremend Design i projektantką Magdaleną Federowicz-Boule. 

Jesteśmy bardzo ciekawi nowej marki. A Wy?

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz