Łukasz Kaleta dyrektorem hotelu B&B we Wrocławiu

Grupa B&B Hotels szykuje się do otwarcia hotelu we Wrocławiu. Funkcję dyrektora obiektu, który już za 2 miesiące przyjmie pierwszych gości, objął Łukasz Kaleta.

Łukasz Kaleta jest absolwentem studiów magisterskich z dziedziny Turystyki i Hotelarstwa w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach oraz podyplomowych Studiów Menadżerskich w Szkole Głównej Handlowej. Ukończył także studia podyplomowe International Hotel Management na Uniwersytecie Łódzkim. Zawodowo z branżą hotelarską związany jest od niemal 10 lat. Karierę rozpoczął w Hotelu Mercure Patria w Częstochowie na stanowisku recepcjonisty. Następnie, dołączając do zespołu Grupy Accor, objął funkcję zastępcy dyrektora hotelu Etap Częstochowa. Po 18 miesiącach został powołany na to samo stanowisko w hotelu Etap Wrocław Stadion. W styczniu 2010 roku awansował na dyrektora tegoż obiektu.

- Tworzenie atmosfery hotelu, który dopiero zaczyna swoją działalność, to dla mnie ogromne wyzwanie i okazja do poszerzenia kompetencji zawodowych - mówi Łukasz Kaleta, dyrektor hotelu B&B Wrocław. - To wspaniale, że dynamicznie rozwijająca się stolica Dolnego Śląska zyska nowoczesny obiekt oferujący wysoką jakość za bardzo przystępną cenę. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że będę mógł go reprezentować - dodaje.

B&B Hotels Polska to obecnie dwa obiekty: jeden zlokalizowany na toruńskiej starówce, drugi w pobliżu warszawskiego lotniska Okęcie. Już pod koniec lata, po otwarciu hotelu we Wrocławiu, sieć będzie udostępniać łącznie niemal 400 pokoi. Nowy hotel B&B będzie zlokalizowany w samym sercu miasta, przy ul. Piotra Skargi, blisko rynku Starego Miasta, centrum handlowego Galeria Dominikańska oraz Dworca Głównego PKP. Obiekt zaoferuje 140 klimatyzowanych, komfortowych pokoi, z darmowym dostępem do bezprzewodowego Internetu oraz telewizji satelitarnej. Ponadto na parterze obiektu powstanie sala konferencyjna.

- Wierzymy, że najlepsi ludzie w branży hotelowej to ci, którzy oprócz umiejętności wkładają w swą pracę serce. Jestem przekonana, że dzięki dotychczasowemu doświadczeniu i zaangażowaniu Łukasz Kaleta sprawdzi się na nowym stanowisku – mówi Beatrice Bouchet, Prezes B&B Hotels Polska.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz