Luksusowy hotel SPA na Dolnym Śląsku - Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel, gdzie zorganizujesz konferencje i szkolenia!

Luksusowy hotel SPA na Dolnym Śląsku - Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel, gdzie zorganizujesz konferencje i szkolenia!

W sercu malowniczej miejscowości Gola Dzierżoniowska, otulonej zielenią i urokliwym krajobrazem ziemi dzierżoniowskiej, wznosi się Hotel Uroczysko Siedmiu Stawów. To miejsce, w którym historia spotyka się z nowoczesnością, gdzie XVI-wieczny zamek przenosi gości w odległe czasy, oferując jednocześnie luksus i wygodę dostosowaną do współczesnych potrzeb.

Już na wstępie należy przyznać, że Zamek zachwyca nie tylko swoją historią, ale także starannością wykonanych prac renowacyjnych. Przez 13 lat prace przywracające dawny blask zamku sprawiły, że dziś jest on miejscem przyciągającym turystów z całej Europy. Elementy, takie jak plafony czy kamienne kominki przenoszą gości w czasy minionych wieków, tworząc niepowtarzalny klimat, który inspiruje do organizacji wyjątkowych wydarzeń biznesowych.

Zostań z nami i dowiedz się więcej o tym miejscu, reprezentującym obiekty na konferencje na Dolnym Śląsku.


Sale konferencyjne na Dolnym Śląsku

Hotel Uroczysko Siedmiu Stawów to nie tylko miejsce turystyczne, ale również doskonała przestrzeń do organizacji konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych. Pięć doskonale wyposażonych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 400m² to idealne miejsce dla każdego, kto poszukuje elegancji i funkcjonalności.

  • Powozownia Sala 1: bankietowo-konferencyjna o powierzchni 114m², idealna dla średniej wielkości grup.
  • Powozownia Sala 2: o powierzchni 150m², zapewniająca przestrzeń dla większych konferencji.
  • Powozownia Sala 3: bankietowo-konferencyjna o powierzchni 264m², elastyczna i przystosowana do różnorodnych wydarzeń.
  • Sala 4 i Sala 5: oferujące odpowiednio 52m² i 57m² przestrzeni, idealne dla bardziej kameralnych spotkań.


Każda sala wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny oraz zapewnia dostęp do internetu zarówno przewodowego, jak i bezprzewodowego. Dodatkowo goście mają możliwość skorzystania z bogatego sprzętu audiowizualnego, który umożliwia organizację konferencji na najwyższym poziomie.


Wyjątkowy hotel na Dolnym Śląsku

Po intensywnym dniu Hotel Uroczysko Siedmiu Stawów zapewnia swoim gościom komfortowy nocleg w jednym z 55 gustownie urządzonych pokoi, mieszczących łącznie 114 osób. Od apartamentów po pokoje standardowe, każde z pomieszczeń zapewnia wygodę oraz relaksującą atmosferę. Dodatkowo ekskluzywny domek Kuźnia, z własną strefą wypoczynkową i zapleczem gastronomicznym, gwarantuje pełną prywatność dla najbardziej wymagających gości.


Restauracja Uroczyska Siedmiu Stawów to nie tylko miejsce, gdzie można skosztować niezwykłych dań przygotowywanych przez szefa Damiana Chajęckiego, ale również przestrzeń, gdzie spotykają się smaki najwyższej jakości produktów z niezwykłą kreatywnością kuchni. Warsztaty kulinarne organizowane przez szefa kuchni to doskonała okazja, by odkryć tajniki jego mistrzowskich potraw.


Natomiast odrestaurowana Kuźnia, usytuowana tuż przy zamku, to oaza relaksu i odpoczynku. Kominek, winoteka oraz kuchnia stwarzają idealne warunki do spędzenia czasu w gronie przyjaciół czy rodziny, delektując się chwilą spokoju i wyjątkowej atmosfery. Mało tego - po dniu pełnym wrażeń goście mogą skorzystać z bogatej oferty rekreacyjnej Hotelu Uroczysko Siedmiu Stawów. Kryty basen, zaplecze fitness, sauna, łaźnia parowa, jacuzzi – to wszystko czeka na tych, którzy pragną odprężyć się i zregenerować siły.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

...

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!
Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!

Odkryj Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie - luksusowy kompleks z nowoczesnym centrum konferencyjnym, strefą wellness oraz trzema restauracjami a' la carte. Idealne miejsce na konferencje, szkolenia i relaksujące wyjazdy biznesowe w otoczeniu Karkonoszy i Gór Izerskich.

Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi

Manor House SPA to miejsce, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany, aby zapewnić gościom niezapomniane doświadczenia. Dzięki szerokiej ofercie rekreacyjno-zdrowotnej, nowoczesnemu zapleczu konferencyjnemu oraz luksusowym warunkom noclegowym, jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów firmowych.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz