Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
1.08.2016

Małgorzata Kulbicka, nowym dyrektorem hotelu Campanile Wrocław Stare Miasto

Małgorzata Kulbicka, nowym dyrektorem hotelu Campanile Wrocław Stare Miasto
Małgorzata Kulbicka, dotychczasowa asystent dyrektora hotelu Campanile Wrocław Stare Miasto, z dniem 1 sierpnia 2016 objęła stanowisko dyrektora ww. hotelu.

 Małgorzata z hotelarstwem związana jest od 15 lat. Doświadczenia zawodowe zdobywała podczas praktyk w hotelach w kraju i za granicą w czasie studiów w Krakowskiej Szkole Hotelarskiej, a następnie pracując na stanowiskach recepcyjnych i kierowniczych w Krakowie w hotelach: Copernicus i Pod Różą oraz w Katowicach w hotelu Monopol, w którego otwarciu uczestniczyła. Pracę dla Louvre Hotels Group rozpoczęła w 2005 w hotelu Campanile Wrocław Stare Miasto. Najpierw jako recepcjonistka, potem kierownik recepcji z powodzeniem zajmowała się sprzedażą usług konferencyjnych i gastronomicznych oraz dbała o skuteczną realizację planów budżetowych w hotelu. Jako asystent dyrektora tego hotelu, za kluczowe uważała dobrą atmosferę panującą w zespole oraz podnoszenie kompetencji swoich i współpracowników.

Hotelarstwo to nie tylko zawód, to również styl życia." - za tą maksymą podąża od początku swojej kariery, stawiając sobie coraz to nowe wyzwania.

Louvre Hotels Group jest liderem na międzynarodowym rynku hotelowym, z ponad 1 181 hotelami i ponad 100 000 pokoi w 51 krajach. W portfolio posiada 6 marek, od 1 do 5 gwiazdek: Première Classe, Campanile, Kyriad, Tulip Inn, Golden Tulip Royal Tulip. Louvre Hotels Group należy do Jin Jiang International Holding Co. Ltd., jednej z wiodących grup hotelowych i turystycznych w Chinach. Jing Jang jest piątą co do wielkości grupą hotelową na świecie. W Polsce funkcjonują hotele trzech marek należących do Louvre Hotels Group: Golden Tulip, Campanile oraz Première Classe.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij