Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie
20.04.2016

Marcin Kania Dyrektorem Gastronomii Mazurkas Catering 360° i MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Marcin Kania Dyrektorem Gastronomii Mazurkas Catering 360° i MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Nowy Dyrektor Gastronomii Marcin Kania doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu obszarach. Pracował już jako Kierownik Zmiany, Kierownik Gastronomii czy Kierownik Restauracji w hotelu Château De La Treyne Relais & Châteaux oraz w warszawskich hotelach Polonia Palace, Westin, Sheraton i InterContinental.

Przez ostatnie związany był z firmą Avantia Properties, gdzie sprawował funkcję Operations Manager Endorfina Foksal. Odpowiadał za przygotowywanie i sprzedaż ofert na eventy i kompleksowe zarządzanie personelem managerskim obiektu, a także brał aktywny udział w ustalaniu i realizacji strategii ich rozwoju oraz tworzeniu nowych produktów sprzedażowych.

Jako Dyrektor Gastronomii Mazurkas Catering 360 oraz MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Marcin Kania będzie uczestniczył w tworzeniu i realizacji strategii rozwoju firmy w obszarze działalności cateringowej w branży MICE. Do jego obowiązków należało będzie m.in. zarządzanie zespołem obsługującym realizacje cateringowe oraz wydarzenia odbywające się w MCC Mazurkas, budowanie relacji z dostawcami oraz optymalizacja polityki zakupowej firmy.

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Warszawa
mazowieckie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl