Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
17.04.2019

Mazurkas Catering 360° - propozycja wyjątkowego menu konferencyjnego

Mazurkas Catering 360° - propozycja wyjątkowego menu konferencyjnego

Od 31 marca do 5 kwietnia w Krakowie miała miejsce 13. edycja Europejskiej Konferencji Anten i Propagacji. Partnerem wydarzenia był Mazurkas Catering 360°, który dołożył wszelkich starań, by uczestnicy wydarzenia zapamiętali Polskę poprzez jedzenie, które nawiązuje zarówno do tradycyjnej, jak i nowoczesnej kuchni, podkreślającej obecne trendy rynkowe.

Konferencja EuCAP jest platformą dla europejskich ośrodków badawczo-rozwojowych w dziedzinie anten i propagacji, zarówno na poziomie akademickim, jak i przemysłowym. To jedna z dwóch największych konferencji na świecie, które są poświęcone tej dziedzinie. Przez kilka dni na czterech poziomach Centrum Kongresowego ICE Kraków odbywały się liczne wykłady i prezentacje, prowadzone przez ekspertów i naukowców z zakresu komunikacji satelitarnej i komórkowej. Wymiana informacji oraz dostęp do najnowszych osiągnięć były możliwe dzięki warsztatom, rozbudowanej wystawie branżowej, które znajdowała się na wszystkich czterech poziomach Centrum Kongresowego ICE Kraków oraz dzięki wycieczkom technicznym. Około 50 wystawców prezentowało najnowsze oprogramowanie, sprzęt i technologie z zakresu przetwarzania sygnałów.

Za catering na wydarzeniu odpowiadał Mazurkas Catering 360°. Podczas każdego dnia konferencji zaproponowano gościom inne menu tematyczne, któremu towarzyszyły odpowiednio dobrane dekoracje.


Podczas przerw kawowych i lunchy pojawiło się m. in. menu białe, czerwone, menu nowoczesne oraz menu polskich pól, łąk, rzek oraz lasów. Dodatkową atrakcję stanowiły stacje live cooking z kucharzami, wśród których znalazły się stacja staropolska, stacja z tatarami, z golonką na patelni, z serami zagrodowymi czy stacja smoothies.Kierownik Działu Sprzedaży Cateringu Mazurkas Catering 360° - Katarzyna Lewandowska wyjaśnia, że głównym celem podczas planowania obsługi cateringowej tego wydarzenia było wzbudzenie pozytywnych emocji, dzięki którym wydarzenie na długo zapadnie w pamięć gości obecnych na kongresie. Organizatorzy otrzymali wiele gratulacji i podziękowań za ich pracę, które są dla nich największym wyróżnieniem.

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij