Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
18.10.2017

Mazurkas Catering 360° został partnerem dziesiątej już gali Wine&Food Noble Night

Mazurkas Catering 360° został partnerem dziesiątej już gali Wine&Food Noble Night

Gala Wine&Food Noble Night 2017 od lat łączy w sobie szyk eleganckiego spotkania towarzyskiego i niezwykle trudnej konkurencji kulinarnej. Jednym z partnerów 10. edycji Wine&Food Noble Night został lider na rynku cateringu eventowego Mazurkas Catering 360°.

Firma przygotowała przepyszny deser dla ponad 1000 osób, a także urodzinowy tort z okazji 10. rocznicy prestiżowego konkursu kulinarnego. 23 września miała miejsce wyjątkowa kolacja degustacyjna w EXPO XXI, która była finałem Wine&Food Noble Night. Swoje dania serwowało 12 restauracji, które wybrane zostały w I etapie tego konkursu.

Goście, którzy mieli okazję wziąć udział w tym wspaniałym wydarzeniu, mogli przenieść się w podróż pełną smaków, zapachów i barw. Szefowie Kuchni tych restauracji przygotowali zaskakujące przystawki i dania główne z dbałością o każdy szczegół.


Na koniec Mazurkas Catering 360° zachwycił wszystkich mistrzowskim deserem przygotowanym pod wodzą Aleksandry Pintary-Smoczyńskiej, czyli Sous Chefa Kreatywnego Mazurkas Catering 360° i MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****. Zaserwowała wszystkim deser „Bazylia z maliną zamknięte
w czekoladowym Chapeau” – odważne połączenie bazyliowego biszkoptu z sosem malinowym i czekoladą, oczarowało wyglądem i smakiem gości gali.


Dodatkową atrakcją był również kilkumetrowy tort. Pierwszy symboliczny kawałek pokrojony został przez prezesa Noble Banku, czyli przedstawiciela organizatora konkursu.

INFORMACJA PRASOWA
fot: materiały prasowe WFNN

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij