Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
11.06.2021

Mecz otwarcia EURO 2020 w hotelach Louvre Hotels Group

Mecz otwarcia EURO 2020 w hotelach Louvre Hotels Group

W poprzednim artykule pisaliśmy, że transmisje meczów EURO 2020 możecie obejrzeć w warszawskim hotelu marki Nobu. Nie jest to oczywiście jedyne miejsce w stolicy, gdzie możecie wraz ze znajomymi przeżywać sportowe emocje. Inną z propozycji jest np. Hotel Campanile i specjalnie przygotowana na tę okazję Sport Zone. 

Sport Zony powstały w wielu hotelach sieci Louvre Hotels Group, nie tylko w tym warszawskim. Inne hotele z portfolio francuskiej sieci, które oferuję specjalnie wyznaczoną strefę dla kibiców, to hotel Metropolo by Golden Tulip w Krakowie, hotelach Golden Tulip w Bielsku Białej, Gdańsku i Międzyzdrojach, a także pozostałe polskie Campanile, czyli te w Katowicach, Szczecinie, Łodzi, Bydgoszczy, Lublinie i we Wrocławiu (w stolicy Dolnego Śląska są aż 2 hotele marki!). 


Sieć Louvre Hotels Group swoje Sport Zony organizuje na różne ważne wydarzenia sportowe. Zwykle cieszą się dużą popularnością zarówno wśród hotelowych gości przybywających z różnych stron świata, jak i wśród lokalnej społeczności, która chce przeżyć sportowe emocje w towarzystwie dobrego jedzenia i innych miłośników sportu. Hotele należące do portfolio francuskiej sieci przygotowały z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2020 bogate menu kibicowskich przekąsek i napojów. Nie zabraknie też piłkarskich atrakcji dla całej rodziny!

- Powrót stref kibica do naszych obiektów w całej Polsce to dla nas powód do wielkiej radości. Zapraszamy do wspólnego kibicowania! – mówi Danuta Marcinkowska, PR & Marketing Coordinator, Louvre Hotels Group.

Warto dodać, że hotelowe strefy kibica zostały zorganizowane zgodnie z obowiązującymi restrykcjami i wszelkimi protokołami sanitarnymi Louvre Hotels Group. Hotele tej sieci otrzymały certyfikat bezpieczeństwa Checked by NSF™ przyznawany przez niezależną organizację NSF International.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT
Hotel Campanile Szczecin
Hotel Campanile Szczecin

Szczecin
zachodniopomorskie

Zobacz
Hotel Campanile Lublin***
Hotel Campanile Lublin***

Lublin
lubelskie

Zobacz
Hotel Campanile Łódź
Hotel Campanile Łódź

Łódź
łódzkie

Zobacz
Hotel Campanile Katowice
Hotel Campanile Katowice

Katowice
śląskie

Zobacz
Metropolo by Golden Tulip
Metropolo by Golden Tulip

Kraków
małopolskie

Zobacz
Hotel Magnus Resort
Hotel Magnus Resort

Bielsko-Biała
śląskie

Zobacz
Golden Tulip Balice Kraków
Golden Tulip Balice Kraków

Kraków
małopolskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij