Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
30.08.2017

Szkolenie w samym centrum stolicy w ADN Centrum Konferencyjne

Szkolenie w samym centrum stolicy w ADN Centrum Konferencyjne

Miejsc na przeprowadzenie spotkania biznesowego czy szkolenia jest wiele, ale nie każde odpowiada naszym standardom i wymaganiom. ADN Centrum Konferencyjne zajmujące się wynajmowaniem sal na szkolenia czy eventy, wyróżnia się nowoczesnością, klasą oraz profesjonalizmem.

ADN Centrum Konferencyjne znajduje się w samym centrum Warszawy, co również jest plusem tego miejsca – łatwo do niego dotrzeć (wygodny dojazd z dworca PKP, blisko stacji metra), a przy okazji przyjezdni mogą bez problemu zwiedzić miasto w wolnym czasie.

ADN Centrum Konferencyjne dysponuje 8 salami konferencyjnymi. Każda z nich jest klimatyzowana oraz wyposażona w potrzebny sprzęt, taki jak projektory multimedialne, tablice, ekrany, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, dostęp do Internetu a także ekrany informacyjne przed salami. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie szkolenia w taki sposób, aby zaspokoić wymagania zarówno prowadzącego, jak i słuchaczy. Poza tym ADN zapewnia usługi dodatkowe, między innymi druk i oprawę materiałów szkoleniowych czy wynajem laptopów.

Sale dostosowane są do wielkości spotkania, w zależności od tego, ile osób bierze udział, aby gościom zapewnić jak największy komfort. Centrum dysponuje salami zarówno dla 12 osób, jak i dla większych grup – do 45, a także salami na duże eventy dla około 400 osób. W trakcie każdego szkolenia potrzebne są przerwy na regenerację, rozprostowanie nóg i przekąskę. ADN wzięło to pod uwagę i w czasie spotkań serwuje w dużym, przestronnym foyer kawę i poczęstunek dla gości.

Pomieszczenia w ADN Centrum Konferencyjnym urządzone są prosto, ale bardzo nowocześnie i stylowo. Wszystko zachowane jest w podobnej kolorystyce – stonowane barwy z dodatkiem pomarańczowych akcentów, co wygląda bardzo profesjonalnie. W salach jest czysto, jasno i przejrzyście, ale też przytulnie, dzięki doniczkom z roślinami.

Do dyspozycji gości jest również ADN Catering – dział zajmujący się zaspokajaniem głodu. Każde spotkanie, konferencję czy event można urozmaicić o posiłek, wcześniej planując go z profesjonalistami.

Jeżeli chodzi o nocleg, pracownicy ADN Centrum Konferencyjnego chętnie pomogą w rezerwacji pokojów w znajdującym się obok Hotelu 4-gwiazdkowym, w promocyjnych cenach. ADN posiada również podziemny parking.

POWRÓT
ADN Centrum Konferencyjne
ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa
mazowieckie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij