Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
13.06.2021

Medieval Games w Zamku Ryn

Medieval Games w Zamku Ryn

Hotel Zamek Ryn to czterogwiazdkowy kompleks na Mazurach. Ta XIV-wieczna perełka architektury stanowi jedno z najważniejszych i najczęściej odwiedzanych miejsc regionu. W zabytkowych murach panuje wyjątkowa atmosfera, która oddaje niesamowity klimat czasów rycerskich.  

W dawnym Zamku Krzyżackim znajduje się hotel, centrum konferencyjne, restauracja oraz centrum rekreacyjno-sportowe. Cały kompleks funkcjonuje w duchu legendarnej gościnności, co przekłada się bezpośrednio na indywidualne podejście do każdego z gości.

To właśnie w Zamku Ryn można spędzić wyjątkowy weekend podczas trwania największych zawodów CrossFit’owych w Polsce. Wydarzenie odbędzie się 27-29 sierpnia 2021 r. i będzie mieć miejsce na dwóch arenach sportowych: arena ZAMEK oraz arena zewnętrzna VOLVO ze strefą kibica, dużym ekranem oraz transmisją na żywo. Zawodnicy występować będą kategoriach masters i team, a wysoka pula nagród zdecydowanie podsyci współzawodnictwo.

Pakiet Medieval Games obejmuje 2 lub 3 noclegi w komnacie w Zamku Ryn, pokojach gościnnych w Willi pod Zamkiem lub w Gościńcu Ryński Młyn. W cenie wliczone są wyśmienite śniadania podawane w formie bufetu w Restauracji Refektarz.Oprócz tego gościom zapewniony jest swobodny wstęp do Centrum Rekreacji mieszczącego się w gotyckich, zamkowych wnętrzach. Znajdują się tam sauny oraz basen. Ponadto w Zamku Ryn niedawno otworzono nowe Centrum SPA noszące dumne miano Księżnej Anny. Mieści się tam basen mający aż 100 m2, dwie wanny jacuzzi oraz nowoczesne saunarium.

Decydując się na pakiet Medieval Games, goście mają możliwość wykupienia karnetu na widownię sportowej areny. Przy czym osoby nocujące w Zamku Ryn mają zagwarantowaną możliwość wykupu biletów bez względu na dostępność karnetów w innych kanałach sprzedaży.
Sprawdź całą ofertę Zamku Ryn!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij