Medieval Games w Zamku Ryn

Medieval Games w Zamku Ryn

Hotel Zamek Ryn to czterogwiazdkowy kompleks na Mazurach. Ta XIV-wieczna perełka architektury stanowi jedno z najważniejszych i najczęściej odwiedzanych miejsc regionu. W zabytkowych murach panuje wyjątkowa atmosfera, która oddaje niesamowity klimat czasów rycerskich.  

W dawnym Zamku Krzyżackim znajduje się hotel, centrum konferencyjne, restauracja oraz centrum rekreacyjno-sportowe. Cały kompleks funkcjonuje w duchu legendarnej gościnności, co przekłada się bezpośrednio na indywidualne podejście do każdego z gości.

To właśnie w Zamku Ryn można spędzić wyjątkowy weekend podczas trwania największych zawodów CrossFit’owych w Polsce. Wydarzenie odbędzie się 27-29 sierpnia 2021 r. i będzie mieć miejsce na dwóch arenach sportowych: arena ZAMEK oraz arena zewnętrzna VOLVO ze strefą kibica, dużym ekranem oraz transmisją na żywo. Zawodnicy występować będą kategoriach masters i team, a wysoka pula nagród zdecydowanie podsyci współzawodnictwo.

Pakiet Medieval Games obejmuje 2 lub 3 noclegi w komnacie w Zamku Ryn, pokojach gościnnych w Willi pod Zamkiem lub w Gościńcu Ryński Młyn. W cenie wliczone są wyśmienite śniadania podawane w formie bufetu w Restauracji Refektarz.Oprócz tego gościom zapewniony jest swobodny wstęp do Centrum Rekreacji mieszczącego się w gotyckich, zamkowych wnętrzach. Znajdują się tam sauny oraz basen. Ponadto w Zamku Ryn niedawno otworzono nowe Centrum SPA noszące dumne miano Księżnej Anny. Mieści się tam basen mający aż 100 m2, dwie wanny jacuzzi oraz nowoczesne saunarium.

Decydując się na pakiet Medieval Games, goście mają możliwość wykupienia karnetu na widownię sportowej areny. Przy czym osoby nocujące w Zamku Ryn mają zagwarantowaną możliwość wykupu biletów bez względu na dostępność karnetów w innych kanałach sprzedaży.
Sprawdź całą ofertę Zamku Ryn!

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz