Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
7.09.2020

Meetings Week Poland 2020 już w przyszłym tygodniu!

Meetings Week Poland 2020 już w przyszłym tygodniu!

MWP 2020 potrwa dwa dni i odbędzie się w dniach 16-17 września (tak jak pisaliśmy w poprzednim artykule) w formule hybrydowej, czyli w 5 polskich miastach (Warszawie, Katowicach, Lublinie, Poznaniu i Krakowie), a także w przestrzeni online. 

Wydarzenie objęte zostało honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju oraz Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej. Partnerem strategicznym został samorząd Województwa Małopolskiego. W wydarzeniu wezmą udział m.in. sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju odpowiedzialny za turystykę Andrzej Gut-Mostowy, wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej Arkadiusz Opoń, wicemarszałek Województwa Małopolskiego Tomasz Urynowicz. MWP 2020 może okazać się więc wspólną próbą nakreślenia kierunków rozwoju przemysłu spotkań i wydarzeń w Polsce.

Głównym tematem wydarzenia będzie nowa rzeczywistość, z którą musi mierzyć się branża MICE. 

Ostatnie miesiące zmieniły świat spotkań branżowych na całym świecie. Nie ustają działania poświęcone funkcjonowaniu w nowej rzeczywistości. Sytuacje w poszczególnych miastach i regionach monitorowane są na bieżąco przez miejskie i regionalne convention bureaux. Convention bureaux, przy wsparciu Poland Convention Bureau POT, wdrażają nowe rozwiązania, które mają pomóc w utrzymaniu zainteresowania destynacją wśród planistów spotkań oraz pracują wspólnie z organizatorami i obiektami nad podtrzymaniem i pozyskiwaniem nowych wydarzeń do swoich miast – mówi Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, honorowy patron wydarzenia. 

Dzięki partnerstwu strategicznemu Województwa Małopolskiego Meetings Week Poland 2020 może po raz pierwszy odbyć się w formie hybrydowej. 

– Małopolska, mając na uwadze skutki, jakie przyniesie obecna pandemia dla regionalnej gospodarki turystycznej, wsłuchuje się w głos branży, aby podejmować działania skuteczne i adekwatne do nowych uwarunkowań funkcjonowania turystyki – mówi Anna Jędrocha, koordynator Meetings Week Poland 2020.  

Partnerem branżowym Meetings Week Poland 2020 została powołana w lipcu tego roku przez kilkanaście organizacji i stowarzyszeń branżowych Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń. Zadaniem Rady jest reprezentacja branży m.in. w rozmowach z rządem.

Organizatorami MWP 2020 są m.in. Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, Stowarzyszenie Branży Eventowej, SITE Poland, MPI Poland Chapter i Polska Organizacja Turystyczna Poland Convention Bureau.

MojeKonferencje.plPatronem Medialnym Meetings Week Poland 2020.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Należy jedynie się zarejestrować na stronie www.meetingsweek.pl.

INFORMACJA PRASOWA

Meetings Week Poland 2020 FAQ

 

Kiedy odbędzie się Meetings Week Poland 2020?

Wydarzenie w tym roku potrwa dwa dni i odbędzie się w terminie 16-17 września. W ciągu każdego z tych dni odbędą się ciekawe prelekcje ekspertów z branży, a także panele dyskusyjne na kluczowe w obecnych czasach tematy.

Co wyróżnia tę edycję MWP od poprzednich?

Przede wszystkim czasy, w których się odbywa. W trosce o bezpieczeństwo uczestników i w odpowiedzi na obawy wielu osób, MWP 2020 odbędzie się w formule hybrydowej. Oznacza to, że jednocześnie konferencja odbędzie się stacjonarnie (w 5 polskich miastach), jak i online. Uczestnicy będą mogli wybrać, czy chcą pójść na konferencję osobiście, czy uczestniczyć w niej za pośrednictwem swojego komputera, komórki czy tableta.

Jak wziąć udział online w w Meetings Week Poland 2020?

Za pośrednictwem własnego AVATARA! Przez dwa dni można poczuć się jak w grze komputerowej. Poruszając się swoim avatarem, będziemy mogli porozmawiać z innymi uczestnikami, wysłuchać prelekcji, a nawet wziąć udział w panelach dyskusyjnych i wysłuchać wieczornego koncertu. Wszystko to dzięki wirtualnej wyspie Avatarland. 

Jakie atrakcje czekają na uczestników tegorocznego Meetings Week Poland?

Zarówno pierwszy, jak i drugi dzień MWP 2020 zakończy się wyjątkowym wydarzeniem. Pierwszego dnia po skończonej części oficjalnej odbędzie się koncert tegorocznych Cyber Wianków – Święta Muzyki 2020 pt. „Zaucha jest dobry na wszystko". Drugiego dnia zaś będzie miała miejsce uroczysta Gala Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula (Kompasy Vistuli). Impreza odbędzie się w Hotelu Novotel Centrum Warszawa.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij