Meetings Week Poland 2020 już w przyszłym tygodniu!

Meetings Week Poland 2020 już w przyszłym tygodniu!

MWP 2020 potrwa dwa dni i odbędzie się w dniach 16-17 września (tak jak pisaliśmy w poprzednim artykule) w formule hybrydowej, czyli w 5 polskich miastach (Warszawie, Katowicach, Lublinie, Poznaniu i Krakowie), a także w przestrzeni online. 

Wydarzenie objęte zostało honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju oraz Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej. Partnerem strategicznym został samorząd Województwa Małopolskiego. W wydarzeniu wezmą udział m.in. sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju odpowiedzialny za turystykę Andrzej Gut-Mostowy, wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej Arkadiusz Opoń, wicemarszałek Województwa Małopolskiego Tomasz Urynowicz. MWP 2020 może okazać się więc wspólną próbą nakreślenia kierunków rozwoju przemysłu spotkań i wydarzeń w Polsce.

Głównym tematem wydarzenia będzie nowa rzeczywistość, z którą musi mierzyć się branża MICE. 

Ostatnie miesiące zmieniły świat spotkań branżowych na całym świecie. Nie ustają działania poświęcone funkcjonowaniu w nowej rzeczywistości. Sytuacje w poszczególnych miastach i regionach monitorowane są na bieżąco przez miejskie i regionalne convention bureaux. Convention bureaux, przy wsparciu Poland Convention Bureau POT, wdrażają nowe rozwiązania, które mają pomóc w utrzymaniu zainteresowania destynacją wśród planistów spotkań oraz pracują wspólnie z organizatorami i obiektami nad podtrzymaniem i pozyskiwaniem nowych wydarzeń do swoich miast – mówi Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, honorowy patron wydarzenia. 

Dzięki partnerstwu strategicznemu Województwa Małopolskiego Meetings Week Poland 2020 może po raz pierwszy odbyć się w formie hybrydowej. 

– Małopolska, mając na uwadze skutki, jakie przyniesie obecna pandemia dla regionalnej gospodarki turystycznej, wsłuchuje się w głos branży, aby podejmować działania skuteczne i adekwatne do nowych uwarunkowań funkcjonowania turystyki – mówi Anna Jędrocha, koordynator Meetings Week Poland 2020.  

Partnerem branżowym Meetings Week Poland 2020 została powołana w lipcu tego roku przez kilkanaście organizacji i stowarzyszeń branżowych Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń. Zadaniem Rady jest reprezentacja branży m.in. w rozmowach z rządem.

Organizatorami MWP 2020 są m.in. Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, Stowarzyszenie Branży Eventowej, SITE Poland, MPI Poland Chapter i Polska Organizacja Turystyczna Poland Convention Bureau.

MojeKonferencje.plPatronem Medialnym Meetings Week Poland 2020.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Należy jedynie się zarejestrować na stronie www.meetingsweek.pl.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Meetings Week Poland 2020 FAQ

Kiedy odbędzie się Meetings Week Poland 2020?

Wydarzenie w tym roku potrwa dwa dni i odbędzie się w terminie 16-17 września. W ciągu każdego z tych dni odbędą się ciekawe prelekcje ekspertów z branży, a także panele dyskusyjne na kluczowe w obecnych czasach tematy.

Co wyróżnia tę edycję MWP od poprzednich?

Przede wszystkim czasy, w których się odbywa. W trosce o bezpieczeństwo uczestników i w odpowiedzi na obawy wielu osób, MWP 2020 odbędzie się w formule hybrydowej. Oznacza to, że jednocześnie konferencja odbędzie się stacjonarnie (w 5 polskich miastach), jak i online. Uczestnicy będą mogli wybrać, czy chcą pójść na konferencję osobiście, czy uczestniczyć w niej za pośrednictwem swojego komputera, komórki czy tableta.

Jak wziąć udział online w w Meetings Week Poland 2020?

Za pośrednictwem własnego AVATARA! Przez dwa dni można poczuć się jak w grze komputerowej. Poruszając się swoim avatarem, będziemy mogli porozmawiać z innymi uczestnikami, wysłuchać prelekcji, a nawet wziąć udział w panelach dyskusyjnych i wysłuchać wieczornego koncertu. Wszystko to dzięki wirtualnej wyspie Avatarland. 

Jakie atrakcje czekają na uczestników tegorocznego Meetings Week Poland?

Zarówno pierwszy, jak i drugi dzień MWP 2020 zakończy się wyjątkowym wydarzeniem. Pierwszego dnia po skończonej części oficjalnej odbędzie się koncert tegorocznych Cyber Wianków – Święta Muzyki 2020 pt. „Zaucha jest dobry na wszystko". Drugiego dnia zaś będzie miała miejsce uroczysta Gala Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula (Kompasy Vistuli). Impreza odbędzie się w Hotelu Novotel Centrum Warszawa.

Mogą Cię zainteresować

Hotel 4-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - Blue Mountain Resort z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 4-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - Blue Mountain Resort z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Blue Mountain Resort to więcej niż tylko kompleks apartamentowy. To miejsce, gdzie marzenia o idealnym wydarzeniu stają się rzeczywistością. Przekonaj się sam i dołącz do grona zadowolonych gości już dziś!

Hotel 4-gwiazdkowy w Serocku - Hotel NARVIL Conference & Spa, mający w ofercie nowoczesne sale konferencyjne!
Hotel 4-gwiazdkowy w Serocku - Hotel NARVIL Conference & Spa, mający w ofercie nowoczesne sale konferencyjne!

33 sale konferencyjne, wygodne zaplecze noclegowe oraz bogata oferta atrakcji sprzyjających relaksowi - to tylko namiastka tego, co oferuje Hotel NARVIL Conference & Spa! Dowiedz się, dlaczego warto w nim zorganizować konferencje i szkolenia.

Hotel 4-gwiazdkowy w Łodzi z nowoczesnymi salami konferencyjnymi - DoubleTree by Hilton Łódź!
Hotel 4-gwiazdkowy w Łodzi z nowoczesnymi salami konferencyjnymi - DoubleTree by Hilton Łódź!

DoubleTree by Hilton Łódź to miejsce, które łączy nowoczesność z elegancją, oferując najwyższy standard usług i niezrównane możliwości organizacyjne. Dzięki swojej lokalizacji, wszechstronnej ofercie konferencyjnej i luksusowym udogodnieniom, jest to idealne miejsce na każdy rodzaj wydarzenia, od dużych kongresów i bankietów po kameralne spotkania biznesowe.

Hotel 4-gwiazdkowy w Warszawie - Focus Hotel Premium Warszawa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel 4-gwiazdkowy w Warszawie - Focus Hotel Premium Warszawa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Focus Hotel Premium to nie tylko miejsce, gdzie można wygodnie przenocować, ale także idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń. Przestronne wnętrza, nowoczesne wyposażenie oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że każdy event staje się wyjątkowym i niezapomnianym doświadczeniem.

Hotel 4-gwiazdkowy na Dolnym Śląsku - Hotel Zamek Topacz, zachwycający elegancją i zapleczem konferencyjnym!
Hotel 4-gwiazdkowy na Dolnym Śląsku - Hotel Zamek Topacz, zachwycający elegancją i zapleczem konferencyjnym!

Zamek Topacz to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnością, oferując szeroki wachlarz usług i atrakcji. Jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych oraz różnorodnych wydarzeń, a także na wypoczynek w komfortowych warunkach.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz