Mercure Warszawa Airport już otwarty.

Do sieci marki Mercure dołączył dziś kolejny obiekt hotel – Mercure Warszawa Airport. To już trzeci w stolicy i 18 w kraju hotel tej korporacji.

Nowa jakość

Hotel jako pierwszy w Polsce otrzymał nowy logotyp marki Mercure. Zmiana związana jest z nową identyfikacją wizualną przedsiębiorstwa, które stawia na nową jakość. Proces nadania nowego logo jest stopniowo realizowany we wszystkich obiektach Mercure na świcie.

Dla ludzi biznesu – Mercure Warszawa Airport
Nowy obiekt jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich żyjących w ciągłym ruchu. Usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji. 5 kilometrów od biznesowego centrum Warszawy i 3 km od lotniska im. Fryderyka Chopina, będzie dobrym punktem przystankowym dla często podróżujących. Dodatkową korzyścią jest tu również sąsiedztwo międzynarodowej trasy E77 zapewniające połączenie do Katowic, Krakowa czy Wrocławia.

Tradycja i innowacja
Hotel Mercure to miejsce w którym tradycja łączy się z innowacyjnością. Łączy lokalny charakter i historię miejsca z nowoczesnymi standardami na światowym poziomie, czego odzwierciedleniem jest zachowany klasyczny design oraz menu w której zachowały się poza kuchnią śródziemnomorską specjały kuchni polskiej i regionalnej. Marka od początku istnienia stawia na różnorodność swoich obiektów z których każdy ma indywidualny charakter i zakorzeniony jest w lokalnej społeczności.

Mercure Warszawa Airport ma również doskonale przystosowane zaplecze konferencyjne. 9 sal biznesowych pomieści łącznie 345 osób, a dobrze wyposażone zaplecze bez trudu poradzi sobie z obsługą kilku spotkań jednocześnie. Każdy kierowca doceni również dodatkowy atut jakim jest własny parkin i garaż podziemny.

Jak mówi Iwona Świstek, dyrektor hotelu - Dołączenie do sieci Mercure było dla nas strategicznym posunięciem. Chcieliśmy zachować znaczną część naszej dotychczasowej tożsamości, stając się równocześnie częścią globalnej marki, która daje ogromne szanse na rozwój. W przypadku Mercure chodzi m.in. o kanały dystrybucyjne, bardzo dobry wizerunek, czy globalny program lojalnościowy Le Club Accorhotels.

Hotel Mercure to ciekawa alternatywa dla wszystkich podróżujących w celach biznesowych i rekreacyjnie. Obecnie do sieci należą już ponad 732 hotele w 50 krajach. W Polsce poza Warszawą hotele Mercury dostępne są jeszcze w Częstochowie, Gdańsku, Jeleniej Górze, Karpaczu, Lublinie, Mrągowie, Opolu, Poznaniu, Toruniu, Wrocławiu, Zakopanem, Cieszynie, Piotrkowie Trybunalskim i Krynicy Zdroju
i Zamość.

Więcej informacji o obiektach konferencyjnych sieci Mercure


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum