Międzynarodowe stowarzyszenie ICCA nagrodziło Protokół KRAKÓW NETWORK w dwóch kategoriach!

Międzynarodowe stowarzyszenie ICCA nagrodziło Protokół KRAKÓW NETWORK w dwóch kategoriach!

Miło nam ogłosić, że Protokół KRAKÓW NETWORK wygrał w dwóch kategoriach nagrodę w prestiżowym, międzynarodowym konkursie ICCA Best Marketing Award 2021! Była to już 60. edycja konkursu organizowanego przez stowarzyszenie ICCA. 

Ostatniego dnia 60. Kongresu ICCA odbywającego się w Kartagenie w Kolumbii (27 października) ogłoszono wyniki  grupy jurorów i członków ICCA z całego świata. Krakowscy reprezentanci branży MICE usłyszeli dobre wieści - i to podwójnie! 

Krakowski dokument zbierający w jednym miejscu wiele dobrych praktyk i rekomendacji związanych z organizacją eventów (dostosowanych do nowej, postpandemicznej rzeczywistości)został wyróżniony w 2 kategoriach: success in meeting objectives i return on investment. To naprawdę duży sukces, bowiem konkurs organizowany przez ICCA jest bardzo prestiżowy. Nagradzane są projekty, które wykazały się szczególnymi osiągnięciami w dziedzinie marketingu miasta, regionu lub produktu. 

Protokół KRAKÓW NETWORK, który ogłosiliśmy w marcu 2021 roku, bez wątpienia zrewolucjonizował naszą branżę. W prace nad tym dokumentem zaangażowało się blisko 50 przedstawicieli lokalnej branży MICE, a ponad 180 firm i instytucji sygnowało zapisy i ustalenia wypracowane w trakcie trzymiesięcznych negocjacji. Wyróżnienie Protokołu KRAKÓW NETWORK w tak prestiżowym konkursie marketingowym to uhonorowanie naszych wysiłków i działań mających na celu promocję Krakowa jako destynacji elastycznej i świadomej zmian, zapoczątkowanych na przełomie 2020/2021 roku – mówi Izabela Błaszczyk, dyrektorka KBF – operatora Centrum Kongresowego ICE Kraków. 

- To dla nas ogromne wyróżnienie, że członkowie ICCA – przedstawiciele branży eventowej z całego świata – docenili stworzony przez nas na początku 2021 roku Protokół KRAKÓW NETWORK i oddali na nas najwięcej głosów w dwóch kryteriach konkursowych: success in meeting objectives oraz return on investment. Jak widać, nieszablonowe myślenie i szukanie rozwiązań w trudnych dla branży pandemicznych czasach zostało przez reprezentantów światowego przemysłu spotkań zauważone i docenione – komentuje Paula Fanderowska, zastępca dyrektora KBF ds. Centrum Kongresowego ICE Kraków. 

W konkursie nagrody przyznano również w innych kategoriach: research and rationale, communication, innovation and creativity. 60. edycja kongresu podsumowującego konkurs odbyła się w Kartagenie w Kolumbii. Z kolei następna edycja odbędzie się w Polsce - w Centrum Kongresowym ICE Kraków!

Protokół KRAKÓW NETWORK został objęty honorowym patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej i Poland Convention Bureau.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz