Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
26.06.2017

Miejsce do wspólnej zabawy: wiaty grillowe w Nosalowy Dwór Resort & SPA

Miejsce do wspólnej zabawy: wiaty grillowe w Nosalowy Dwór Resort & SPA

Oferta Nosalowego Dworu Resort & SPA poszerzyła się o nowy element, który na pewno urozmaici pobyt w tym wyjątkowym kompleksie. Mowa o wiatach grillowych, które są najnowszym obiektem na mapie resortu.

Wiaty grillowe sprawdzą się doskonale w przypadku wakacji z rodziną, wypadu ze znajomymi czy wyjazdu firmowego. Wspólne grillowanie urozmaici na pewno każdy event firmowy organizowany na terenie Nosalowego Dworu. Po konferencji czy szkoleniu można zrelaksować się przy dobrym jedzeniu i w miłej atmosferze w specjalnie do tego celu wybudowanej wiacie grillowej. Służą również integracji i poznawaniu nowych ludzi.

Na terenie takiej wiaty grillowej oprócz standardowego grilla zorganizować można również ognisko, kameralny koncert i wieczory tematyczne. Aromat pieczonych mięs i grillowanych warzyw, blask ognia, biesiadowanie, wspólne śpiewy i tańce to gwarancja udanej zabawy i każdego spotkania, nie tylko tego firmowego.

Nowe Wiaty Grillowe na terenie resortu Nosalowy Dwór w Zakopanem mają parkiet do tańca i podest z możliwością instalacji nagłośnienia i oświetlenia. Dodatkowym atutem jest również lokalizacja tuż przy świerkowym lesie, co pogłębia wrażenia estetyczne.

W celu otrzymania więcej informacji można kontaktować się pod e-mailem: [email protected] lub numerem telefonu +48 18 20 22 363.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij