Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
15.10.2021

Miejsce na konferencję i szkolenie w sercu Poznania, zaraz obok Dworca PKP - poznaj Poznań Congress Center

Miejsce na konferencję i szkolenie w sercu Poznania, zaraz obok Dworca PKP - poznaj Poznań Congress Center

Międzynarodowe Targi Poznańskie są bez wątpienia liderem branży spotkań w Polsce. W ciągu roku odbywają się tam różnorodne spotkania, takie jak np. kongresy, targi, wykłady, koncerty, bankiety czy konferencje. Na terenie MTP znajduje się Poznań Congress Center, czyli nowoczesne centrum kongresowe, które pozwala na realizację wszelkiego rodzaju eventów.

Poznań Congress Center wyróżnia się bardzo korzystną lokalizacją - mieści się bowiem przy ulicy Głogowskiej 14, tuż obok Dworca PKP. Z obiektu w krótkim czasie można dotrzeć na piękny Stary Rynek oraz na Port Lotniczy Ławica. To odpowiednie miejsce dla organizatorów, którzy cenią profesjonalizm, kompleksową obsługę oraz nowoczesność. W owym artykule napiszemy nieco więcej na temat tego miejsca, udowadniając tym samym, że jest to odpowiedni obiekt na organizację wydarzeń w centrum Poznania.


Obiekt ten ma w swojej ofercie powierzchnie wystawiennicze, widowiskowo-sportowe, sale szkoleniowe i sale konferencyjne. Doskonale sprawdzają się one jako tło wszelkiego rodzaju wydarzeń kulturalnych, politycznych, muzycznych czy biznesowych. Poznań Congress Center do dyspozycji gości pozostawia ponad 70 sal, które różnią się pod względem wielkości i specyfikacji. Mogą się tam odbyć zarówno kameralne spotkania, jak i znacznie większe eventy. Pomieszczenie o najbardziej pokaźnych rozmiarach to Sala Ziemia, która jest w stanie pomieścić do 2000 gości. Mieszczą się tam również przestronne pawilony, w których już niejednokrotnie odbyły się targi, cieszące się dużą popularnością wśród uczestników z całej Polski (i nie tylko!). Każde pomieszczenie, które jest w Poznań Congress Center można dowolnie aranżować. Pomieszczenia te posiadają dostęp do światła dziennego, które w razie potrzeby można zasłonić. Dodatkowo, obiekt jest w stanie zapewnić profesjonalne wyposażenie multimedialne oraz pełne wparcie techniczne.


Poznań Congress Center otoczony jest kilometrami światłowodów, posiada też wiele lamp, głośników i przełączy komputerowych. Można tam również korzystać z rzutników i ekranów, które są sterowane zdalnie. Sale oczywiście są klimatyzowane, a goście mogą w nich korzystać z szybkich sieci Internetu. Dodatkowo, zadbano tam o komfort osób z niepełnosprawnością, przygotowując dla nich specjalne udogodnienia. Ale to jednak nie wszystko, czym ten obiekt zaskakuje. Otóż jego obsługa jest w stanie zadbać o zakwaterowanie gości w hotelach na terenie całego Poznania, zapewniając przy tym przewóz osób.


Podczas eventów dużą rolę odgrywa też oprawa gastronomiczna. I tak się składa, że Poznań Congress Center pod tym względem również nie zawodzi. Obiekt współpracuje z licznymi firmami, które zapewniają pyszny catering, menu biznesowe i posiłki bankietowe. Wśród licznych propozycji na pewno znajdziesz najlepsze dla Ciebie kulinaria. Ponadto, na terenie obiektu mieści się około dwóch tysięcy miejsc parkingowych dla samochodów osobowych i autobusów, a tuż przy kompleksie można liczyć na ogród odpowiedni na spędzenie przerwy podczas spotkań.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij