Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
21.02.2023

Miejsce na konferencję w centrum Poznania? Sprawdź ofertę Concordia Design!

Miejsce na konferencję w centrum Poznania? Sprawdź ofertę Concordia Design!

W stolicy Wielkopolski nie brakuje atrakcyjnych miejsc, w których można zorganizować spotkania biznesowe i imprezy okolicznościowe. Obiekty te położone są w różnych częściach miasta, choć największą popularnością cieszą się te usytuowane w ścisłym centrum. Doskonałym przykładem takich miejsc jest Concordia Design. Koniecznie musisz poznać ofertę tego obiektu, jeśli interesują Cię miejsca na konferencje w Poznaniu.

Concordia Design mieści się w odrestaurowanych wnętrzach Starej Drukarni z XIX wieku, która wyróżnia się postindustrialnym charakterem. Obiekt ten leży tuż obok równie zachwycającego Bałtyku i niedaleko Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Dworca PKP. Oznacza to, że w zasięgu ręki masz najważniejsze punkty miasta. Szybko też dostaniesz się stamtąd na Lotnisko oraz na piękny Stary Rynek.

Poniżej napisaliśmy nieco więcej o ofercie Concordii. Zachęcamy więc do lektury, jeśli ciekawi Cię, co ten wyjątkowy obiekt skrywa w swoich wnętrzach. Na pewno się nie rozczarujesz!


Sale konferencyjne w centrum Poznania

Concordia Design to niezwykle designerskie miejsce, w którym mogą się odbyć nawet najbardziej wymagające wydarzenia. Zorganizujesz tam m.in. spotkania biznesowe i integracyjne, premiery i prezentacje produktów, bankiety czy spotkania motywacyjne i warsztatowe. Tak naprawdę ogranicza Cię jedynie wyobraźnia! Obiekt do dyspozycji gości oddaje niemal 1000 m2 przestrzeni, która podzielona została na kilka pomieszczeń. Co ważne, dzięki systemowi mobilnych i dźwiękoszczelnych ścian można tam zrealizować nawet kilka wydarzeń w tym samym czasie!


Concordia Design posiada przestronną Salę Luna, która ma aż 300 m2, otwartą Salę Expo, fantastyczny Creative Room i 7 wielofunkcyjnych sal konferencyjno-warsztatowych. Wszystkie te pomieszczenia, mimo że różnią się wielkością, są stylowo urządzone, przestronne oraz wyposażone w niezbędne meble, ugododnienia i sprzęty. Warto też dodać, że Concordia Design, jako jeden z nielicznych obiektów, oferuje możliwość wprowadzenia samochodu do wnętrza budynku. 


Dużym atutem jest fakt, że Concordia Design oferuje nie tylko przestrzenie eventowe, ale też kompleksową pomoc podczas każdego etapu organizacji wydarzeń. Doświadczona obsługa jest w stanie zająć się m.in. projektami graficznymi, aranżacją przestrzeni czy drukiem. Możesz więc być pewien, że Concordia Design w indywidualny sposób podejdzie do organizacji każdego przedsięwzięcia, realizując Twoje najśmielsze marzenia.


Prawdziwą wisienką na torcie jest fakt, iż na terenie Concordia Design działa fantastyczna restauracja Concordia Taste, w której można m.in. zamówić catering na wydarzenia. Czeka na Ciebie bogata oferta dań i przekąsek, które zawsze powstają z wysokiej jakości, świeżych składników. Obsługa restauracji dba jednak nie tylko o niezapomniany smak serwowanych kulinariów, ale też o ciekawą formę podania. Organizacja eventu w Concordii to istna gwarancja sukcesu, dlatego nie zwlekaj i zarezerwuj miejsce na spotkanie już dziś. Więcej szczegółów dotyczących obiektu znajdziesz w jego wizytówce!


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij