Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
10.07.2018

Miejsce na konferencję w Poznaniu? Hotel Safir zaprasza!

Miejsce na konferencję w Poznaniu? Hotel Safir zaprasza!

Szukając miejsce na zorganizowanie konferencji lub szkolenia w stolicy Wielkopolski, warto przyjrzeć się ofercie Hotelu Safir na poznańskim Grunwaldzie. Zaletą tej dzielnicy jest panujący tu spokój, bliskość Lasku Marcelińskiego i dogodna lokalizacja z punktu widzenia klienta biznesowego - bliskość Międzynarodowych Targów Poznańskich i Portu Lotniczego Ławica.

Nowoczesny Hotel Safir oferuje aż 9 sal konferencyjno-szkoleniowych różniących się między sobą powierzchnią, dlatego każdy organizator spotkań biznesowych znajdzie tu salę odpowiadającą swoim potrzebom i liczbie uczestników biorących udział w wydarzeniu. W obiekcie znajdują się również mniejsze salki przystosowane do bardziej kameralnych spotkań, jak np. narady czy rozmowy rekrutacyjne prowadzone przez firmy. Warto wspomnieć, że niektóre z sal posiadają system mobilnych ścian, który pozwala na więcej wariantów aranżacji przestrzeni. Na wyposażeniu goście znajdą profesjonalne wyposażenie, w tym nowoczesny sprzęt audiowizualny i bezprzewodowy internet.

Hotel Safir oferuje również organizację przerw kawowych i catering, bowiem posiada własną restaurację, która serwuje dania kuchni polskiej i europejskiej. Doświadczeni szefowie kuchni dbają o jakość i świeżość produktów, z których przygotowują potrawy dla swoich gości. Dania są ich wariacją na temat tradycyjnych potraw, które starają się przyrządzić w nowy, oryginalny sposób. Smak i aromat dań oczaruje podniebienia i nozdrza najbardziej wymagających jedzeniowych smakoszy.
Odpocznij choć na chwilę w poznańskim Hotelu Safir

Oprócz rozbudowanego zaplecza biznesowego hotel dysponuje również rozbudowana bazą noclegową. 50 miejsc noclegowych w 32 komfortowych i bardzo przytulnych pokojach. Nowoczesne i eleganckie pokoje będą doskonałym miejscem na odpoczynek w przerwach konferencji czy po skończonym szkoleniu. Każdy jest klimatyzowany i w każdym znajduje się własna łazienka. Wygodne meble i liczne udogodnienia sprawią, że goście poczują się tu jak w domu.Przed hotelem znajduje się pojemny, strzeżony parking. Zaletą jest również Letni Ogródek, w którym można odetchnąć świeżym powietrzem i napić się kawy. Hotel dysponuje także własnym Barem, który najchętniej odwiedzany jest wieczorem, podczas firmowych spotkań integracyjnych przy drinku i przekąskach.Hotel Safir przy ulicy Żmigrodzkiej dobrze skomunikowany jest z centrum miasta i najważniejszymi miejscami w Poznaniu. Mimo tego można poczuć się tu jak na wakacjach, bo wokół hotelu panuje cisza i spokój, która sprzyja pracy i koncentracji podczas biznesowych eventów.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij