Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
26.09.2016

Młyńska 12: obiekt konferencyjno-biurowy na miarę najwyższych światowych standardów

Młyńska 12: obiekt konferencyjno-biurowy na miarę najwyższych światowych standardów
Młyńska 12 to nowy obiekt konferencyjno-biurowy, który od kilku dni świętuje swoje otwarcie. Należy do poznańskiej grupy Ilonn, która w swoim dorobku ma również trzy restauracje, hotel i apartamentowiec.

Podążanie za światowymi trendami architektonicznymi i technologicznymi, nieustanny rozwój - zarówno w zakresie inwestycji, jak i standardu świadczonych usług oraz poszanowanie dla dorobku przeszłości – to wszystko cechuje grupę Ilonn, która nieustannie wzbogaca poznański rynek nieruchomości.

Odrestaurowanie XIX – wiecznej kamienicy oraz nadanie jej nowoczesnego charakteru trwało 3 lata. W tym czasie, pod okiem sztabu specjalistów, architektów oraz konserwatora zabytków odtworzony został pierwotny kształt budynku, wnętrza natomiast wykonane zostały z najwyższą dbałością o detal – zarówno ten zachowany, jak i stworzony na nowo. Dzięki temu, Młyńska12 stała się miejscem, w którym klimat zabytkowej kamienicy łączy się z nowoczesnymi rozwiązaniami zastosowanymi w przestrzeniach szkoleniowych oraz pomieszczeniach biurowych klasy A.

W ręce Rezydentów oraz Gości, już we wrześniu, oddane zostaną m.in.: sale konferencyjne, sala bankietowa, restauracja The Time znajdującą się w obrębie dziedzińca kamienicy, lunchowa Kantyna, znajdująca się na najwyższej kondygnacji – kawiarnia typu Sky Bar z tarasem widokowym na panoramę miasta, Whisky Bar, Cigar Room, strefa wellness z siłownią i saunami oraz podziemna hala garażowa.

Młyńska12 to perła poznańskiego centrum, która połączy w sobie świat biznesu z kulturą na najwyższym poziomie.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij