Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
2.07.2019

MojeKonferencje.pl kolejny raz najlepsze - według raportu "Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce 2019"

MojeKonferencje.pl kolejny raz najlepsze - według raportu "Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce 2019"

To już 8. edycja raportu "Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce", który jak co roku ukazał się na łamach magazynu "Biznes Hotel".

Z raportu wynika, że portal MojeKonferencje.pl jest najskuteczniejszym serwisem konferencyjnym w Polsce (86,33%) według osób biorących udział w badaniu, czyli właścicieli obiektów, dyrektorów hoteli, marketingu i sprzedaży. MojeKonferencje.pl od lat nie schodzą z pierwszych miejsc w rankingach dotyczących rynku MICE (z ang. Meetings, Incentives, Conferences and Exhibitions Industry). Niezmiernie nas to cieszy i motywuje do dalszego rozwoju. Co roku powiększa się grono osób zadowolonych z usług naszego serwisu, a także użytkowników odwiedzających naszą stronę i szukających odpowiedniego miejsca na konferencję i szkolenie.


Źródło: Biznes Hotel, nr 3/2019 maj-czerwiec, s. 21Na wysokich pozycjach uplasowały się również takie serwisy, jak: SaleBiznesowe.pl (66,80%), konferencje.pl (37,11%), salekonferencyjne.pl (30,08%), MiejscaKonferencyjne.pl (28,91%), e-konferencje.pl (28,52%) i confero.pl (28,13%).

W badaniu wzięło udział 265 obiektów z całej Polski. Najwięcej z nich znajduje się w województwie małopolskim (17,97%), mazowieckim (14,06%), dolnośląskim (12,89%) i wielkopolskim (11,72%).

Celem raportu było zobrazowanie sytuacji na rynku konferencyjnym i szkoleniowym oraz pokazanie, jakie formy reklamy są najbardziej skuteczne w promocji zaplecza biznesowego. Z badania można dowiedzieć się również, jakimi kryteriami kierują się organizatorzy spotkań biznesowych przy wyborze odpowiedniego miejsca na swój event.


Zachęcamy do zapoznania się z całym raportem:


POBIERZ PEŁEN RAPORT

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij