MojeKonferencje.pl patronem medialnym Hotel Marketing Conference 2019 w Poznaniu!

MojeKonferencje.pl patronem medialnym Hotel Marketing Conference 2019 w Poznaniu!

3-4 października 2019 w Poznaniu odbędzie się największe w całej Europie wydarzenie poświęcone branży hotelarskiej - Hotel Marketing Conference. Miło nam ogłosić, że serwis MojeKonferencje.pl został PATRONEM MEDIALNYM tej konferencji.

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Hotel Marketing Conference?


Hotel Marketing Conference (HMC) będzie miała miejsce na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, czyli w jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Organizatorem konferencji jest lider wśród dostawców technologii rezerwacyjnych - Profitroom.

Czego możemy się spodziewać po konferencji?

Szacuje się, że w evencie weźmie udział około 1500 hotelarzy, dyrektorów oraz pracowników hoteli i apartamentów z całego kraju. Tak duża liczba uczestników z branży hotelarskiej jest niespotykana na skalę europejską, dlatego Hotel Marketing Conference to konferencja nie z tej ziemi!

Jaka jest agenda konferencji HMC?

W pierwszym dniu uczestnicy będą mogli wysłuchać ciekawych prelekcji oraz wziąć udział w licznych debatach. Prelegenci Hotel Marketing Conference to specjaliści doskonale znający potrzeby hotelarzy. Jednym z nich będzie prof. Henryk Mruk (profesor zwyczajny na Wydziale Gospodarki Międzynarodowej UE w Poznaniu), który wielokrotnie zasłynął z nietypowych spostrzeżeń związanych z branżą hotelarską i cennych wskazówek. Znany z wyjątkowego poczucia humoru, którym zaraża swoich słuchaczy. Zyskał sobie przychylność i sympatię właścicieli hoteli z całej Polski.

Tego samego dnia, czyli 3 października, odbędzie się także wieczór branżowy,  który będzie dobrą okazją do wymiany doświadczeń i dobrej zabawy.

Drugi dzień Hotel Marketing Conference w Poznaniu minie pod znakiem licznych warsztatów. Tematyka będzie dotyczyć takich zagadnień, jak m.in. Marketing, Management, Revenue, Interactive. To od uczestników wydarzenia będzie zależało, w których warsztatach chcą wziąć udział. Część z nich jest płatna, a część bezpłatna. Osoby biorące udział w warsztatach uzyskają praktyczną wiedzę opartą o ciekawe case studies.Kto wystąpi na konferencji Hotel Marketing Conference?


Wśród prelegentów kolejnej edycji konferencji Hotel Marketing Conference oprócz Henryka Mruka, znajdą się także:

 • Paweł Cichocki (Marketing Services Manager w Profitroom),
 • Cezary Sarnecki (były Dyrektor finansowy w Courtyard by Marriott i Hotel DeSilva, trener IGHP),  Magdalena Urbaniak (Specjalistka ds. influencer marketingu, blogerka),
 • Joanna Kulesza (hotelarz, trener i konsultant z zakresu sprzedaży, polityki cenowej i zarządzania recepcją w hotelu),
 • Piotr Kasperczak (trener i doradca z zakresu marketingu hotelowego i turystycznego)
 • Karol Weber (inspektor hotelowy),
  a także wielu innych.

Hotel Marketing Conference w skrócie:

 • kiedy: 3-4 października 2019 r.
 • gdzie: Międzynarodowe Targi Poznańskie, paw. 15, Sala Ziemi
 • dla kogo: właścicieli, dyrektorów i pracowników hoteli i apartamentów
 • co: prelekcje, wieczór branżowy i warsztaty
 • strona internetowa
 • fanpage
 • wydarzenie


Jeśli jesteś hotelarzem lub osobą związaną z branżą hotelarską, zapisz się już dzisiaj na HMC 2019 w Poznaniu! Głupio by było przegapić event roku, prawda?
INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Świeradowie-Zdroju - Elements Hotel & Spa, ekskluzywne miejsce na konferencje i szkolenia!
Hotel 5-gwiazdkowy w Świeradowie-Zdroju - Elements Hotel & Spa, ekskluzywne miejsce na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne połączenie biznesu i relaksu w Element Hotel & Spa. Jego oferta konferencyjna, luksusowe wnętrza oraz niezapomniane doświadczenia w centrum Wellness & Spa czekają na Ciebie w sercu malowniczych Gór Izerskich!

ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk – biznes z misją
ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk – biznes z misją

Odkryj ARCHE Dwór Uphagena w Gdańsku - niezwykłe miejsce, gdzie biznes spotyka sztukę. Przestronne sale gościnnego obiektu to nie tylko idealne miejsce na konferencje, ale także platforma dla artystycznych spotkań i wystaw.

4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia - Art Hotel, odpowiedni na konferencje i szkolenia!
4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia - Art Hotel, odpowiedni na konferencje i szkolenia!

Art Hotel Wrocław to nie tylko eleganckie miejsce na nocleg, ale przede wszystkim doskonałe centrum biznesowe, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego jeśli planujesz wyjątkowe spotkanie biznesowe w sercu Wrocławia, będzie to niezawodny wybór!

Hotel SPA w Dźwirzynie - NEPTUNO Resort & Spa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel SPA w Dźwirzynie - NEPTUNO Resort & Spa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Oprócz doskonałych warunków do pracy Neptuno Resort & Spa oferuje także liczne atrakcje relaksacyjne. Od strefy SPA & Wellness, przez wypożyczalnię rowerów, po strefę fitness. Tam zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizacja konferencji w kinie - KinoGram Warszawa poleca się na eventy!
Organizacja konferencji w kinie - KinoGram Warszawa poleca się na eventy!

Odkryj wyjątkową przestrzeń KinoGram w sercu Warszawy, idealną do organizacji konferencji i spotkań biznesowych. Zainspiruj się industrialnym stylem i unikalną atmosferą, połączoną z wysokim poziomem usług i wyjątkowymi doznaniami kulinarymi.

Archiwum
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję