Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
15.07.2019

MojeKonferencje.pl patronem medialnym Hotel Marketing Conference 2019 w Poznaniu!

MojeKonferencje.pl patronem medialnym Hotel Marketing Conference 2019 w Poznaniu!

3-4 października 2019 w Poznaniu odbędzie się największe w całej Europie wydarzenie poświęcone branży hotelarskiej - Hotel Marketing Conference. Miło nam ogłosić, że serwis MojeKonferencje.pl został PATRONEM MEDIALNYM tej konferencji.

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Hotel Marketing Conference?


Hotel Marketing Conference (HMC) będzie miała miejsce na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, czyli w jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Organizatorem konferencji jest lider wśród dostawców technologii rezerwacyjnych - Profitroom.

Czego możemy się spodziewać po konferencji?

Szacuje się, że w evencie weźmie udział około 1500 hotelarzy, dyrektorów oraz pracowników hoteli i apartamentów z całego kraju. Tak duża liczba uczestników z branży hotelarskiej jest niespotykana na skalę europejską, dlatego Hotel Marketing Conference to konferencja nie z tej ziemi!

Jaka jest agenda konferencji HMC?

W pierwszym dniu uczestnicy będą mogli wysłuchać ciekawych prelekcji oraz wziąć udział w licznych debatach. Prelegenci Hotel Marketing Conference to specjaliści doskonale znający potrzeby hotelarzy. Jednym z nich będzie prof. Henryk Mruk (profesor zwyczajny na Wydziale Gospodarki Międzynarodowej UE w Poznaniu), który wielokrotnie zasłynął z nietypowych spostrzeżeń związanych z branżą hotelarską i cennych wskazówek. Znany z wyjątkowego poczucia humoru, którym zaraża swoich słuchaczy. Zyskał sobie przychylność i sympatię właścicieli hoteli z całej Polski.

Tego samego dnia, czyli 3 października, odbędzie się także wieczór branżowy,  który będzie dobrą okazją do wymiany doświadczeń i dobrej zabawy.

Drugi dzień Hotel Marketing Conference w Poznaniu minie pod znakiem licznych warsztatów. Tematyka będzie dotyczyć takich zagadnień, jak m.in. Marketing, Management, Revenue, Interactive. To od uczestników wydarzenia będzie zależało, w których warsztatach chcą wziąć udział. Część z nich jest płatna, a część bezpłatna. Osoby biorące udział w warsztatach uzyskają praktyczną wiedzę opartą o ciekawe case studies.Kto wystąpi na konferencji Hotel Marketing Conference?


Wśród prelegentów kolejnej edycji konferencji Hotel Marketing Conference oprócz Henryka Mruka, znajdą się także:

 • Paweł Cichocki (Marketing Services Manager w Profitroom),
 • Cezary Sarnecki (były Dyrektor finansowy w Courtyard by Marriott i Hotel DeSilva, trener IGHP),  Magdalena Urbaniak (Specjalistka ds. influencer marketingu, blogerka),
 • Joanna Kulesza (hotelarz, trener i konsultant z zakresu sprzedaży, polityki cenowej i zarządzania recepcją w hotelu),
 • Piotr Kasperczak (trener i doradca z zakresu marketingu hotelowego i turystycznego)
 • Karol Weber (inspektor hotelowy),
  a także wielu innych.

Hotel Marketing Conference w skrócie:

 • kiedy: 3-4 października 2019 r.
 • gdzie: Międzynarodowe Targi Poznańskie, paw. 15, Sala Ziemi
 • dla kogo: właścicieli, dyrektorów i pracowników hoteli i apartamentów
 • co: prelekcje, wieczór branżowy i warsztaty
 • strona internetowa
 • fanpage
 • wydarzenie


Jeśli jesteś hotelarzem lub osobą związaną z branżą hotelarską, zapisz się już dzisiaj na HMC 2019 w Poznaniu! Głupio by było przegapić event roku, prawda?
INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT
Poznań Congress Center (Międzynarodowe Targi Poznańskie)
Poznań Congress Center (Międzynarodowe Targi Poznańskie)

Poznań
wielkopolskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij