MPI Summer Business Meeting 2021

MPI Summer Business Meeting 2021

W dniach 1-2 lipca w hotelu DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center odbyło się coroczne spotkanie członków MPI Poland Chapter. Nie obyło się bez podsumowań, planowania, burzy mózgów, integracji i dobrej zabawy. 

Walne Zgromadzenie wybrało nowy zarząd na kadencję 2021-2023. Trzeba było więc zaplanować strategię na kolejne miesiące. Nie zabrakło także podsumowania ostatniej kadencji. 

W wydarzeniu wzięło udział 20 osób, w tym członkowie stowarzyszenia i partnerzy biznesowi wspierający cały event. 

Jak co roku na imprezie nie zabrakło Federico Toja – Director of Chapter Operation, Europe (z tym wyjątkiem, że tym razem w formule online). Podzielił się z uczestnikami wydarzenia cennymi wskazówkami dotyczącymi czerpania korzyści z przynależności do międzynarodowego grona profesjonalistów zrzeszonych w MPI - Meeting Professionals International. 

Krzysztof Celuch (pierwszy Prezes i założyciel polskiego oddziału stowarzyszenia, a obecnie przewodniczący regionu EMEA MPI Foundation) opowiedział o bieżących i planowanych inicjatywach realizowanych przez fundację MPI. Wszystkie osoby obecne na spotkaniu miały wpływ na zaplanowanie kolejnych działań, nad których wdrożeniem przez kolejne lata będzie czuwał zarząd wybrany podczas Walnego Zgromadzenia Członków w ubiegłym roku. 

Wśród członków nowego zarządu MPI Poland Chapter znaleźli się: Monika Dymacz, Anna Nowakowska, Dmytro Moiseienko, Jarosław Kruk, Weronika Wirtel i Julia Górecka.

Po części oficjalnej przyszła pora na część, w której uczestnicy eventu mogli się trochę pointegrować. Zespół Catalyst Poland przeprowadził grę teambuildingową na terenie hotelu DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center, a networkingowa kolacja zakończona karaoke odbyła się w klimatycznej Strefie Błonia. Wszystko to uwiecznił na fotografiach Bartek Dziedzic. 

Z przyjemnością obserwujemy aktywność członków stowarzyszenia MPI i zaangażowanie w rozwój polskiej branży spotkań i wydarzeń, dlatego zawsze chętnie angażujemy się w realizację eventów, podczas których mamy okazję przedstawić aktywnym profesjonalistom branży MICE naszą ofertę, idealnie dostosowaną do aktualnych potrzeb organizatorów różnego rodzaju wydarzeń – podsumowuje Beata Dębska, Deputy Director of Sales w DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center. 

Jednym z najciekawszych i równocześnie najbliższych projektów współorganizowanych przez zespół MPI Poland jest akcja CSR Challenge dla GOPR, zaplanowana na 5-6 sierpnia w Podlesicach, podczas której odbędzie się szkolenie „Eventy w plenerze – podstawy zabezpieczenia i pierwsza pomoc”.

INFORMACJA PRASOWA

fot. Bartek Dziedzic - zdjecia-reklamowe.pl dla MPI Poland Chapter

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz