Szybkie wyszukiwanie
Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference
7.07.2021

MPI Summer Business Meeting 2021

MPI Summer Business Meeting 2021

W dniach 1-2 lipca w hotelu DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center odbyło się coroczne spotkanie członków MPI Poland Chapter. Nie obyło się bez podsumowań, planowania, burzy mózgów, integracji i dobrej zabawy. 

Walne Zgromadzenie wybrało nowy zarząd na kadencję 2021-2023. Trzeba było więc zaplanować strategię na kolejne miesiące. Nie zabrakło także podsumowania ostatniej kadencji. 

W wydarzeniu wzięło udział 20 osób, w tym członkowie stowarzyszenia i partnerzy biznesowi wspierający cały event. 

Jak co roku na imprezie nie zabrakło Federico Toja – Director of Chapter Operation, Europe (z tym wyjątkiem, że tym razem w formule online). Podzielił się z uczestnikami wydarzenia cennymi wskazówkami dotyczącymi czerpania korzyści z przynależności do międzynarodowego grona profesjonalistów zrzeszonych w MPI - Meeting Professionals International. 

Krzysztof Celuch (pierwszy Prezes i założyciel polskiego oddziału stowarzyszenia, a obecnie przewodniczący regionu EMEA MPI Foundation) opowiedział o bieżących i planowanych inicjatywach realizowanych przez fundację MPI. Wszystkie osoby obecne na spotkaniu miały wpływ na zaplanowanie kolejnych działań, nad których wdrożeniem przez kolejne lata będzie czuwał zarząd wybrany podczas Walnego Zgromadzenia Członków w ubiegłym roku. 

Wśród członków nowego zarządu MPI Poland Chapter znaleźli się: Monika Dymacz, Anna Nowakowska, Dmytro Moiseienko, Jarosław Kruk, Weronika Wirtel i Julia Górecka.

Po części oficjalnej przyszła pora na część, w której uczestnicy eventu mogli się trochę pointegrować. Zespół Catalyst Poland przeprowadził grę teambuildingową na terenie hotelu DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center, a networkingowa kolacja zakończona karaoke odbyła się w klimatycznej Strefie Błonia. Wszystko to uwiecznił na fotografiach Bartek Dziedzic. 

Z przyjemnością obserwujemy aktywność członków stowarzyszenia MPI i zaangażowanie w rozwój polskiej branży spotkań i wydarzeń, dlatego zawsze chętnie angażujemy się w realizację eventów, podczas których mamy okazję przedstawić aktywnym profesjonalistom branży MICE naszą ofertę, idealnie dostosowaną do aktualnych potrzeb organizatorów różnego rodzaju wydarzeń – podsumowuje Beata Dębska, Deputy Director of Sales w DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center. 

Jednym z najciekawszych i równocześnie najbliższych projektów współorganizowanych przez zespół MPI Poland jest akcja CSR Challenge dla GOPR, zaplanowana na 5-6 sierpnia w Podlesicach, podczas której odbędzie się szkolenie „Eventy w plenerze – podstawy zabezpieczenia i pierwsza pomoc”.

INFORMACJA PRASOWA

fot. Bartek Dziedzic - zdjecia-reklamowe.pl dla MPI Poland Chapter

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij