Najlepszy holistyczny hotel SPA w Polsce z Komnatą Czasu!

Najlepszy holistyczny hotel SPA w Polsce z Komnatą Czasu!

Mazowiecki kompleks pałacowo-parkowy Manor House SPA to miejsce, którego chyba nikomu nie trzeba już przedstawiać. Składa się ono 5-gwiazdkowego Pałacu Odrowążów, 4-gwiazdkowego hotelu w zabytkowej Stajni Platera oraz z Term Zamkowych. Dodatkowo jest to jedna z najstarszych rezydencji ziemiańskich w Polsce. Dziś jednak, zamiast skupiać się na ofercie tego obiektu, napiszemy nieco więcej o nowej przestrzeni, która została w nim stworzona. To tytułowa Komnata Czasu, która jeszcze bardziej uświetni każdy pobyt w owym kompleksie, czyniąc go absolutnie niezapomnianym.

W Manor House możliwe jest od niedawana dokładne zapoznanie się ze starożytną wiedzą WingMakers poprzez wielowymiarowy przekaz - poezję, filozofię, muzykę, obiady i diagramy, które to zostały zgromadzone w nowo powstałej Komnacie Czasu. Owa przestrzeń zdecydowanie sprzyja doświadczaniu rzeczywistości na poziomie umysłu, ciała i emocji. Jeśli ciekawią Cię szczegóły, to koniecznie zostań z nami - zachęcamy do lektury!


Warto co nieco napisać o filozofii WingMakers, której to głównym zadaniem jest przede wszystkim poznanie istotny doświadczania na Ziemi i nieskończoności w każdym człowieku. Wiedza zdobyta w tym zakresie pozwala zrozumieć, kim lub czym się jest i jakie ma to znaczenie dla otoczenia. Istota ludzka jest założona z trzech sfer - biologicznej, a więc ciało fizyczne, emocjonalnej oraz umysłowej. Te elementy zespolone w jedną całość stanowią indywidualnego ducha, kiedy wchodzi on w interakcje z fizycznym wymiarem przestrzeni, czasu, materii i energii. Komnata Czasu WingMakers Manor House to przestrzeń inspirująca do rozwoju, w której - dzięki różnorodnym formom ekspresji - możliwe jest poznanie najistotniejszych założeń mitologii WingMakers. Warto przy tym zaznaczyć, iż wiedza WingMakers przekazywana jest przez Zakon Luricusa, celem którego jest nie tylko objawienie samej nauki, ale też przygotowanie ludzkości do tego, aby wejść w wielowymiarową rzeczywistość.


Filozofia WingMakers tak naprawdę nie jest powszechnie znana, chociaż w 1946 roku dokonano odkrycia kapsuł czasu, które stanowią przekaz od ludzi z przyszłości dla żyjących obecnie, aby ci przechodzili w wielowymiarowość. Bardzo interesujące jest to, iż owe kompleksy są usytuowane na każdym kontynencie - i to wszędzie dokładnie w takim samym układzie, a więc: 24 komnaty, wykute w skałach otwory – kaniony, wznoszące się do góry po spiralnych schodach, kolejno od pierwszej do dwudziestej trzeciej, by zejść pionowym korytarzem na sam dół, do ostatniej, dwudziestej czwartej komnaty.

Jeśli chodzi o kolejność odkrywania Komnat Czasu, to prezentuje się ona następująco:

  1. Starożytna Strzała: Nowy Meksyk, okolice Kanionu Chaco,
  2. Hakomi: Okolice Cusco, Peru, Ameryka Południowa,
  3. Zjania: okolice Kanton, południowe Chiny,
  4. Adja: południowo-środkowa Australia,
  5. Jumala: na północ od Helsinek, Finlandia,
  6. Mawu: Afryka północno-środkowa w pobliżu jeziora Czad,
  7. Pilan: Antarktyda w Ziemi Wilkesa, niedaleko jeziora Wostok.


Oczywiście każde powyższe miejsce ma powtarzający się schemat, a więc 24 komnaty ułożone w dokładnie takim samym układzie. Znajdują się w tam artefakty obcej kultury, które są skoncentrowane wokół tego samego systemu przekazu. To: obrazy komnat, poezja, filozofia, kosmologia oraz muzyka. I właśnie na te wszystkie wystawy można też liczyć w Manor House. Mało tego - w Komnacie Czasu usytuowana jest też ekspozycja ciekawych przedmiotów, które mają właściwości energetyczne. Goście mogą liczyć m.in. na kryształy górskie, rubiny naturalne, lapis lazuli, amonity, ametyst, bizmut, niezwykły czarny kamień gwiazd na piasku kwarcowym, generatory plazmowy Keshego i pól torsyjnych, odpromienniki, energia ziół i pola magnetycznego oraz figurki aniołów, których w kompleksie można znaleźć więcej. 

Komnata Czasu to niezwykle interesująca przestrzeń, która stanowi idealne dopełnienie dotychczasowych atrakcji czekających w Manor House. Poza nią, warto też odwiedzić znajdujące się w obiekcie: Strefę Harmonii Czakr, Komnatę Biowitalności czy skorzystać z systemu Keshego lub Kryształowego Łóżka.

Więcej informacji o Komnacie czasu znajdziesz na stronie: www.komnata-czasu-manorhouse.pl

A jeśli chcesz zorganizować konferencję lub szkolenie w obiekcie, to koniecznie zapoznaj się z jego wizytówką!


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz