Najważniejsze targi branży hotelarskiej i gastronomicznej w Polsce

Najważniejsze targi branży hotelarskiej i gastronomicznej w Polsce

Od 21 do 23 marca w Warszawie światowej sławy eksperci zaprezentują najnowsze rozwiązania dla właścicieli różnego rodzaju lokali i restauracji. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro oraz Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel to dwa prawdziwe giganty sektora HoReCa.  

Wiedza przede wszystkim
 
Targi „EuroGastro” oraz „WorldHotel” są największymi wydarzeniami branżowymi w Polsce. Umożliwiają poszerzenie wiedzy odnośnie prowadzenia biznesów hotelarskich, gastronomicznych i cateringowych. Jest to idealne miejsce zarówno dla profesjonalistów, jak i nowicjuszy, którzy dopiero startują z własną firmą.

Przez trzy dni odbędzie się szereg merytorycznych wykładów poświęconych optymalizacji, zarządzaniu oraz ciągłym doskonaleniu funkcjonowania biznesu. Różnorodne tematy prezentowane na targach sprawiają, że świetnie odnajdą się na nich właściciele barów, kawiarenek, punktów zbiorowego żywienia, reprezentanci pensjonatów, firm cateringowych, czy kucharze, kelnerzy oraz bariści.

Nowe rozwiązania i technologie

 Czas jest cennym minerałem, gdy prowadzi się firmę. Podczas targów „EuroGastro” i „WorldHotel” w jednym miejscu zbierze się wielu światowej klasy wystawców. Zaprezentują oni rozwiązania oszczędzające czas, pieniądze i energię. Będzie można przetestować nowoczesne aplikacje, precyzyjne i długotrwałe narzędzia konieczne w pracy chociażby kucharzy. Nowe technologię dają nowe możliwości. Powstałe udogodnienia mogą znacznie zwiększyć zyski lub zmniejszyć straty firmy.

Podczas Międzynarodowych Targów Obiektów Noclegowych nie zabraknie rozwiązań informatycznych i automatycznych. Zaprezentują się producenci systemów zarządzania hotelami czy utrzymania czystości. Dodatkowo będzie można zobaczyć wyjątkowe tekstylia, dekoracje, formy oświetleń, materace, meble. Organizatorzy zadbali także o sferę rekreacyjną i projektową.
Warsztaty dla baristów

Tegoroczna edycja targów skupi swoją uwagę wokół kawy. Aromatyczne ziarenka pochodzące z najlepszych producentów w odpowiednich rękach potrafią wyczarować prawdziwą magię w filiżance. Producenci różnego rodzaju ekspresów pokażą, w jaki sposób wydobyć pełnię smaku i zapachu kawy.

Bezpłatne warsztaty dla baristów poprowadzą certyfikowani eksperci. Wziąć w nich udział może każdy. Warunkiem jest zapisanie się na stronie wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona. Dodatkowo będzie można obejrzeć 10. Olimpiadę Kawy pod patronatem Specialty Coffee Association of Europe oraz pokaz umiejętności najlepszych baristów. W strefie Coffee Vilage zdecydowanie odnajdzie się każdy miłośnik tego czarnego napoju.

Mistrzowie kuchni

Podczas targów odbędzie się prawdziwa walka między jednymi z najlepszych kucharzy świata. Zmierzą się w prestiżowym konkursie organizowanym przez Roberta Sowę. To będzie już 10. jubileusz „Kulinarnego Talentu”. Ponadto odbędzie się  „Teo Vafidisa - Festiwal Kuchni Greckiej” oraz „CHEF Culinary Cup” pod patronatem Jerzego Pasikowskiego.

Smaki świata

Jednym z najważniejszych elementów branży hotelarskiej, gastronomicznej i cateringowej jest żywność. Odpowiedni smak podawanych potraf zawsze zadziała na korzyść właściciela. Podstawą smacznego jedzenia są odpowiednio wyselekcjonowane składniki. Dodatkowym atutem mogą okazać się nietypowe sposoby serwowania dań, a także ułatwiające gotowanie przyrządy. O najlepszych produktach i półproduktach opowiadać będą sami wytwórcy  w sektorze spożywczym targów.


Przybyli poznają kuchenne sztuczki, rzadkie zioła, najlepszej jakości mięso, wędliny i nabiał. Dzięki inspiracjom z całego świata każda firma będzie w stanie skonstruować oryginalne, idealnie dopasowane pod klientów menu. Zaprezentowane zostaną najlepszej jakości wyroby cukiernicze. Do karty dań będzie można dobrać także odpowiednie wina i kawy.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz