Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
14.09.2022

Największy event dla hotelarzy w Polsce tuż-tuż! To oczywiście Hotel Marketing Conference

Największy event dla hotelarzy w Polsce tuż-tuż! To oczywiście Hotel Marketing Conference

24 i 25 października 2022 roku to daty, które każda osoba związana z branżą hotelarską powinna zapamiętać! Wówczas odbędzie się jedno z najbardziej wyjątkowych wydarzeń, czyli Hotel Marketing Conference 2022. Jest to idealne połączenie tradycyjnej konferencji ze światem online, co oznacza, że w evencie można wziąć udział dosłownie z każdego miejsca - pod warunkiem, że jest tam dostęp do Internetu. 

Hotel Marketing Conference to największe w całej Europie (i prawdopodobnie też na świecie) wydarzenie skierowane do branży hotelarskiej. Podczas eventu będą miały miejsce różnorodne i niezwykle ciekawe prelekcje pełne merytoryki i case studies, które przeprowadzą specjaliści z branży.

Za cel organizatorów tego przedsięwzięcia, a więc Profitroom, uznaje się dzielnie wiedzą oraz wymianę doświadczeniami. Podczas tych dwóch dni nie tylko zdobędziesz lub ugruntujesz swoją wiedzę, ale też poznasz mnóstwo inspirujących ludzi, którym - podobnie, jak Tobie - bardzo bliska jest branża hotelarska.

Dowiesz się m.in. jak zwiększyć liczbę rezerwacji oraz przejdziesz każdy etap guest journey. Wszystko po to, abyś w przyszłości wiedział, w jaki sposób generować więcej rezerwacji bezpośrednich, co przełoży się na maksymalizację przychodów. 


Chcesz więc zdobyć niezbędne know-how w prowadzeniu biznesu hotelowego? W takim razie koniecznie weź udział w zbliżającej się edycji HMC. Na uczestników wydarzenia czekają zarówno interesujące prezentacje, jak i praktyczne panele dyskusyjne. Warto przy tym podkreślić, że niezależnie od tego czy planujesz wziąć udział w evencie na żywo, czy w formie online, to dokładnie w takim samym stopniu staniesz się częścią wymiany wiedzy oraz doświadczeń. To właśnie dzięki stworzeniu innowacyjnej platformy eventowej będziesz w stanie poczuć się dokładnie tak samo, jak na wydarzeniu na żywo. Dostępne będą m.in. czaty, streaming live, dedykowane pokoje czy wirtualne stoiska sponsorskie.

Podczas tegorocznej edycji szczególny nacisk zostanie postawiony na:

  • etapy guest journey,
  • technologiczne sposoby wsparcia w realizacji postawionych celów.

Zostanie też podjęty temat zarządzania, zwłaszcza w odniesieniu do młodego zespołu. 

W najbliższym czasie jeszcze nie raz napiszemy o tym wyjątkowym przedsięwzięciu, ponieważ to właśnie m.in. my jesteśmy jego patronem. Tymczasem zapraszamy na stronę HMC, na której czeka więcej szczegółów!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij