Niepowtarzalny pobyt w Hotelu Focus Chorzów

Niepowtarzalny pobyt w Hotelu Focus Chorzów

Województwo Śląskie coraz częściej staje się celem wyjazdów służbowych. Skupia wokół siebie wiele firm i przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki i rynku usług. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów biznesowych powstał 3-gwiazdkowy kompleks składający się z bazy noclegowej, gastronomicznej oraz zaplecza konferencyjnego.

Hotel Focus w Chorzowie oferuje 137 klimatyzowanych, przestronnych oraz jasnych pokoi. Każdy z nich spełnia najwyższy standard obsługi charakterystyczny dla wysokiej klasy obiektów konferencyjnych, a ich elegancki wystrój sprawia, że każdy poczuje się tutaj swobodnie. Niewątpliwym atutem jest możliwość korzystania z bezpłatnego, szybkiego łącza internetowego, telewizji, sauny i siłowni.

Na gości ceniących wygodę czekają pokoje Premium o podwyższonym standardzie, oferujące m.in. ekspres do kawy, lodówkę deskę do prasowania, czy wannę w łazience. Jedną z wizytówek Hotelu jest zdrowe, świeże i urozmaicone śniadanie, podawane w formie bufetu, które daje energię na cały dzień. Planując szkolenia lub warsztaty pracownicze, organizatorzy mogą być spokojni o fachową, całodobową obsługę.


Dla klientów biznesowych największe znacznie ma jednak zaplecze konferencyjne. W tym przypadku dysponując 6 salami konferencyjnymi o zróżnicowanej kubaturze, Hotel Focus także nie umniejsza konkurencji. Każda z sal została wyposażona w niezbędny sprzęt audiowizualny. Duży podwieszany ekran, projektor multimedialny, i profesjonalny system nagłośnieniowy umożliwi wyświetlanie filmów promocyjnych lub materiałów szkoleniowych.

Podczas warsztatów świetnym narzędziem do odręcznych zapisków jest flipchart. Do dyspozycji został oddany również nowoczesny system klimatyzacyjny, dzięki czemu uczestnicy konferencji czują się komfortowo niezależnie od pory roku. Jasne pomieszczenia ułatwiają pracę, a klasyczny wystrój dostosuje się do każdego rodzaju spotkania. Największa z sal posiada 193 m2 powierzchni. Maksymalnie może pomieścić 180 osób w układzie teatralnym.


Ogromną jej zaletą jest możliwość wyjścia na taras, a także wjazdu do środka samochodem osobowym. Pełni również rolę Sali Restauracyjnej, elegancki wystrój, nienaganny metraż i lokalizacja w czołowej części hotelu umożliwia zorganizowanie uroczystych bankietów lub biesiad.

Obsługa Hotelu Focus świadczy kompleksowe usługi podczas organizacji wydarzeń biznesowych. Biorąc pod uwagę oczekiwania klienta, każdorazowo oferta konferencyjna jest spersonalizowana i dostosowywana do charakteru spotkania oraz liczby uczestników, co sprawia, że pobyt w Hotelu Focus w Chorzowie jest bardzo dobrze zorganizowany i przyjemny.


Każdy organizator wydarzeń biznesowych zdaje sobie sprawę, że długie szkolenia, trudne negocjacje czy kilkudniowe konferencje mogą powodować znużenie, zmęczenie i stres wśród uczestników. Dlatego tak ważny jest wybór lokalizacji, która w opozycji do ciężkiej pracy, zapewnia komfort wypoczynku, smaczną ofertę gastronomiczną i niosącą pomoc obsługę. Wszystkie te elementy można odnaleźć w Hotelu Focus w Chorzowie przy zachowaniu preferencyjnych warunków cenowych. Dzięki odpowiedniemu wyborowi, każde spotkanie będzie czymś więcej niż obowiązkiem, stając się prawdziwa przyjemnością.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz