Szybkie wyszukiwanie
Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference
19.01.2019

Niepowtarzalny pobyt w Hotelu Focus Chorzów

Niepowtarzalny pobyt w Hotelu Focus Chorzów

Województwo Śląskie coraz częściej staje się celem wyjazdów służbowych. Skupia wokół siebie wiele firm i przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki i rynku usług. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów biznesowych powstał 3-gwiazdkowy kompleks składający się z bazy noclegowej, gastronomicznej oraz zaplecza konferencyjnego.

Hotel Focus w Chorzowie oferuje 137 klimatyzowanych, przestronnych oraz jasnych pokoi. Każdy z nich spełnia najwyższy standard obsługi charakterystyczny dla wysokiej klasy obiektów konferencyjnych, a ich elegancki wystrój sprawia, że każdy poczuje się tutaj swobodnie. Niewątpliwym atutem jest możliwość korzystania z bezpłatnego, szybkiego łącza internetowego, telewizji, sauny i siłowni.

Na gości ceniących wygodę czekają pokoje Premium o podwyższonym standardzie, oferujące m.in. ekspres do kawy, lodówkę deskę do prasowania, czy wannę w łazience. Jedną z wizytówek Hotelu jest zdrowe, świeże i urozmaicone śniadanie, podawane w formie bufetu, które daje energię na cały dzień. Planując szkolenia lub warsztaty pracownicze, organizatorzy mogą być spokojni o fachową, całodobową obsługę.


Dla klientów biznesowych największe znacznie ma jednak zaplecze konferencyjne. W tym przypadku dysponując 6 salami konferencyjnymi o zróżnicowanej kubaturze, Hotel Focus także nie umniejsza konkurencji. Każda z sal została wyposażona w niezbędny sprzęt audiowizualny. Duży podwieszany ekran, projektor multimedialny, i profesjonalny system nagłośnieniowy umożliwi wyświetlanie filmów promocyjnych lub materiałów szkoleniowych.

Podczas warsztatów świetnym narzędziem do odręcznych zapisków jest flipchart. Do dyspozycji został oddany również nowoczesny system klimatyzacyjny, dzięki czemu uczestnicy konferencji czują się komfortowo niezależnie od pory roku. Jasne pomieszczenia ułatwiają pracę, a klasyczny wystrój dostosuje się do każdego rodzaju spotkania. Największa z sal posiada 193 m2 powierzchni. Maksymalnie może pomieścić 180 osób w układzie teatralnym.


Ogromną jej zaletą jest możliwość wyjścia na taras, a także wjazdu do środka samochodem osobowym. Pełni również rolę Sali Restauracyjnej, elegancki wystrój, nienaganny metraż i lokalizacja w czołowej części hotelu umożliwia zorganizowanie uroczystych bankietów lub biesiad.

Obsługa Hotelu Focus świadczy kompleksowe usługi podczas organizacji wydarzeń biznesowych. Biorąc pod uwagę oczekiwania klienta, każdorazowo oferta konferencyjna jest spersonalizowana i dostosowywana do charakteru spotkania oraz liczby uczestników, co sprawia, że pobyt w Hotelu Focus w Chorzowie jest bardzo dobrze zorganizowany i przyjemny.


Każdy organizator wydarzeń biznesowych zdaje sobie sprawę, że długie szkolenia, trudne negocjacje czy kilkudniowe konferencje mogą powodować znużenie, zmęczenie i stres wśród uczestników. Dlatego tak ważny jest wybór lokalizacji, która w opozycji do ciężkiej pracy, zapewnia komfort wypoczynku, smaczną ofertę gastronomiczną i niosącą pomoc obsługę. Wszystkie te elementy można odnaleźć w Hotelu Focus w Chorzowie przy zachowaniu preferencyjnych warunków cenowych. Dzięki odpowiedniemu wyborowi, każde spotkanie będzie czymś więcej niż obowiązkiem, stając się prawdziwa przyjemnością.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij