Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
4.02.2020

Nieszablonowe miejsce na miarę najlepszych konferencji, czyli Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Nieszablonowe miejsce na miarę najlepszych konferencji, czyli Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Przed organizatorami konferencji, szkoleń oraz pozostałych spotkań biznesowych nie lada wyzwanie. Planując przedsięwzięcie, muszą wybrać odpowiednie miejsce, wpisujące się stylem i charakterem w podejmowaną przez nich tematykę. Powinna to być przestrzeń przestronna, wysoce komfortowa i wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty.

Przykładem takich obiektów jest Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, zlokalizowane w Toruniu, w pobliżu Starego Miasta, które znacząco wyróżnia się na tle innych miejsc. Co na to wpływa? Przede wszystkim walory wizualne - obok obiektu nie sposób przejść obojętnie. Bryła reprezentuje nowoczesny, wręcz futurystyczny styl. Zaprojektowana została przez samego Fernando Menisa, znanego na całym świecie architekta.

Wyjątkowy zamysł obiektu wyróżniony został już w 2010 roku w Barcelonie podczas Światowego Festiwalu Architektury. Wtedy budynek Centrum Kulturalo-Kongresowe Jordanki okrzyknięty został najlepszym projektem kulturalnym przyszłości.

Komfortowa przestrzeń i przestronne sale

Obiekt zachwyca także wewnątrz, dając do dyspozycji gości aż 22 000 m2 powierzchni. Może być ona - i niejednokrotnie już tak się działo - tłem najlepszych eventów z zakresu kultury, sztuki i biznesu.

W Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki znajduje się aż 6 zróżnicowanych pod względem wielkości sal, pozwalających na organizację niewielkich, kameralnych eventów, jak i znacznie większych wydarzeń na dużą skalę.


Pionierem przestronności jest Sala Koncertowa, mogąca w ustawieniu teatralnym pomieścić nawet 882 gości. Mniejsza, Sala Kameralna, umożliwia zaproszenie 272 osób, również w konfiguracji teatralnej. Znajduje się tam także mniejsze pomieszczenie - Sala Prasowa, w której zmieści się 18 gości w ustawieniu podkowy.

Ponadto, w obiekcie znajdują się jeszcze trzy sale, które - dzięki systemowi mobilnych ścian - można ze sobą łączyć. Są to sale A i B o takiej samej powierzchni, umożliwiającej zaproszenie po 40 osób w konfiguracji teatralnej i po 20 w podkowie. Ostatnia sala, C jest nieco większa. W niej zmieści się aż 90 osób w ustawieniu teatralnym i 45 w podkowie.

Doskonałe wyposażenie i usługi dodatkowe

Sale Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki zostały odpowiednio wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty. Znajdują się w nich wysokiej jakości meble i dodatki, a także najlepsze urządzenia multimedialne. Są to m.in.: profesjonalny sprzęt audiowizualny, projektory, systemy bezprzewodowej prezentacji, mikrofony oraz flipcharty.

Ponadto, w pomieszczeniach znajduje się WiFi oraz klimatyzacja, pozwalająca na komfortową pracę o każdej porze roku, nawet podczas największych upałów.

Dodatkowo, Sala Koncertowa, dzięki zastosowaniu specjalnych sufitów, daje szerokie możliwości w zakresie modyfikacji akustyki. Z kolei Sala Kameralna posiada system kinowy 3D, będący w stanie jeszcze bardziej uatrakcyjnić każde wydarzenie.

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki zadbało również o pozostałe, równie ważne kwestie, w rezultacie przekładające się na zadowolenie gości. Na jego terenie znaleźć można wyśmienitą restaurację, press room, studio nagrań oraz duży parking, na którym zmieści się aż 185 samochodów.

POWRÓT
Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Toruń
kujawsko-pomorskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij