Nieszablonowe miejsce na miarę najlepszych konferencji, czyli Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Nieszablonowe miejsce na miarę najlepszych konferencji, czyli Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Przed organizatorami konferencji, szkoleń oraz pozostałych spotkań biznesowych nie lada wyzwanie. Planując przedsięwzięcie, muszą wybrać odpowiednie miejsce, wpisujące się stylem i charakterem w podejmowaną przez nich tematykę. Powinna to być przestrzeń przestronna, wysoce komfortowa i wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty.

Przykładem takich obiektów jest Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, zlokalizowane w Toruniu, w pobliżu Starego Miasta, które znacząco wyróżnia się na tle innych miejsc. Co na to wpływa? Przede wszystkim walory wizualne - obok obiektu nie sposób przejść obojętnie. Bryła reprezentuje nowoczesny, wręcz futurystyczny styl. Zaprojektowana została przez samego Fernando Menisa, znanego na całym świecie architekta.

Wyjątkowy zamysł obiektu wyróżniony został już w 2010 roku w Barcelonie podczas Światowego Festiwalu Architektury. Wtedy budynek Centrum Kulturalo-Kongresowe Jordanki okrzyknięty został najlepszym projektem kulturalnym przyszłości.

Komfortowa przestrzeń i przestronne sale

Obiekt zachwyca także wewnątrz, dając do dyspozycji gości aż 22 000 m2 powierzchni. Może być ona - i niejednokrotnie już tak się działo - tłem najlepszych eventów z zakresu kultury, sztuki i biznesu.

W Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki znajduje się aż 6 zróżnicowanych pod względem wielkości sal, pozwalających na organizację niewielkich, kameralnych eventów, jak i znacznie większych wydarzeń na dużą skalę.


Pionierem przestronności jest Sala Koncertowa, mogąca w ustawieniu teatralnym pomieścić nawet 882 gości. Mniejsza, Sala Kameralna, umożliwia zaproszenie 272 osób, również w konfiguracji teatralnej. Znajduje się tam także mniejsze pomieszczenie - Sala Prasowa, w której zmieści się 18 gości w ustawieniu podkowy.

Ponadto, w obiekcie znajdują się jeszcze trzy sale, które - dzięki systemowi mobilnych ścian - można ze sobą łączyć. Są to sale A i B o takiej samej powierzchni, umożliwiającej zaproszenie po 40 osób w konfiguracji teatralnej i po 20 w podkowie. Ostatnia sala, C jest nieco większa. W niej zmieści się aż 90 osób w ustawieniu teatralnym i 45 w podkowie.

Doskonałe wyposażenie i usługi dodatkowe

Sale Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki zostały odpowiednio wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty. Znajdują się w nich wysokiej jakości meble i dodatki, a także najlepsze urządzenia multimedialne. Są to m.in.: profesjonalny sprzęt audiowizualny, projektory, systemy bezprzewodowej prezentacji, mikrofony oraz flipcharty.

Ponadto, w pomieszczeniach znajduje się WiFi oraz klimatyzacja, pozwalająca na komfortową pracę o każdej porze roku, nawet podczas największych upałów.

Dodatkowo, Sala Koncertowa, dzięki zastosowaniu specjalnych sufitów, daje szerokie możliwości w zakresie modyfikacji akustyki. Z kolei Sala Kameralna posiada system kinowy 3D, będący w stanie jeszcze bardziej uatrakcyjnić każde wydarzenie.

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki zadbało również o pozostałe, równie ważne kwestie, w rezultacie przekładające się na zadowolenie gości. Na jego terenie znaleźć można wyśmienitą restaurację, press room, studio nagrań oraz duży parking, na którym zmieści się aż 185 samochodów.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz