Nietypowe miejsce na konferencje we Wrocławiu - poznaj OH KINO!

Nietypowe miejsce na konferencje we Wrocławiu - poznaj OH KINO!

Zanurz się w fascynującym świecie kina i rozrywki, który niesie za sobą OH KINO Arkady Wrocławskie. Ten obiekt to część prestiżowej sieci nowoczesnych multipleksów, które zmieniają sposób, w jaki postrzega się rozrywkę. Tutaj nowoczesny design łączy się z artystycznym wyrafinowaniem, tworząc niepowtarzalne miejsce, które zachwyci każdego.

OH KINO Arkady Wrocławskie to jednak więcej niż tylko kino - to miejsce, które łączy w sobie pasję do filmu z profesjonalizmem sprzętu technicznego, co gwarantuje niezapomniane wrażenia podczas każdej projekcji. Dla klientów biznesowych przygotowano specjalne pakiety, które są dostosowane do potrzeb dużych grup. Ta oferta biznesowa to gwarancja kompleksowej obsługi i perfekcyjnie przygotowanego otoczenia, w którym każde wydarzenie nabiera wyjątkowego charakteru.

Poniżej napisaliśmy nieco więcej o ofercie OH KINO, miejsca, które reprezentuje wyjątkowe obiekty na konferencje we Wrocławiu. Koniecznie zostań z nami!


Organizacja konferencji w kinie

OH KINO zapewnia nowoczesne zaplecze konferencyjne, gdzie spełniane są największe oczekiwania podczas różnorodnych wydarzeń i spotkań. Oferta obiektu to gwarancja doskonałej organizacji takich wydarzeń, jak konferencje, telekonferencje, prezentacje nowych produktów, targi, koncerty, teatry, spektakle na żywo, festiwale, maratony filmowe i wiele innych. Centrum konferencyjne dysponuje 10 salami kinowymi, z nowoczesnym systemem klimatyzacyjnym, które są doskonałe do organizacji różnorodnych wydarzeń.


Największa sala może pomieścić imponującą liczbę 534 osób, co pozwala na zorganizowanie imprez nawet na dużą skalę. Wyposażenie sal obejmuje profesjonalne projektory, które gwarantują doskonałą jakość wyświetlanych prezentacji multimedialnych. Dzięki zaawansowanemu systemowi dźwiękowemu oraz wizualnemu prezentowane materiały są doskonale widoczne i słyszalne nawet dla widzów w najdalszych rzędach. Fotele w stylu vintage, poddane specjalistycznej renowacji, nadają  wnętrzom kameralny, domowy klimat, co sprawia, że uczestnicy wydarzeń czują się bardzo komfortowo.


Goście mają również dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu oraz bezprzewodowych mikrofonów, co ułatwia prowadzenie prelekcji, konferencji i prezentacji. Dużym atutem centrum konferencyjnego jest też elastyczność w wynajmowaniu sal - pomieszczenia można wynajmować przez cały tydzień, włączając w to weekendy.


Wyjątkowe miejsce na konferencje we Wrocławiu

Ten obiekt to więcej niż tylko widoki na wielki ekran - to doświadczenie w pełnym tego słowa znaczeniu, które oferuje wiele udogodnień, abyś mógł cieszyć się każdym chwilą. Warto dodać, że dla miłośników przekąsek i zdrowej żywności przygotowano snack bar, który oferuje szeroką gamę smakowitych przekąsek oraz dań, aby umilić zarówno seans filmowy, jak i organizowane wydarzenie.


Dodatkowo, jeśli planujesz organizację szkolenia lub konferencji, to wiedz, że OH KINO może zaoferować kompleksową obsługę cateringową. Obiekt zapewnia też komfort i wygodę osobom z ograniczeniami ruchowymi. Sale posiadają specjalne miejsca dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na terenie OH KINO Arkady Wrocławskie znajduje się również parking.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesna przestrzeń eventowa w Poznaniu - polecamy eNstudios!
Nowoczesna przestrzeń eventowa w Poznaniu - polecamy eNstudios!

Zapraszamy do nowoczesnej przestrzeni eventowej w Poznaniu - eNstudios! To unikalne miejsce blisko autostrady A2, lotniska Ławica i dworca PKP. Kreatywność, innowacje i rozrywka to prawdziwa misja tego obiektu! Czekają tam wyjątkowe sale konferencyjne w industrialnym stylu, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt.

Wyjątkowy hotel godzinę drogi od Centrum Warszawy - Pałac i Folwark Łochów Arche Hotel. Zorganizuj tam spotkanie biznesowe!
Wyjątkowy hotel godzinę drogi od Centrum Warszawy - Pałac i Folwark Łochów Arche Hotel. Zorganizuj tam spotkanie biznesowe!

Ten kompleks konferencyjno-wypoczynkowy w sercu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego zachwyca swoim urokiem i nowoczesnością. Z dwoma unikalnymi miejscami - Pałacem i Folwarkiem - zaprasza do organizacji najbardziej wymagających spotkań biznesowych.

Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023!
Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023!

Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023, odnosząc zwycięstwo, które zapisze się w historii. Ich nieustająca pasja, wysiłek i zaangażowanie doprowadziły do uhonorowania ich tytułem "Luksusowa Marka Roku 2023". 

Konferencja w zamku? Na eventy biznesowe poleca się Zamek w Uniejowie, Dom Pracy Twórczej!
Konferencja w zamku? Na eventy biznesowe poleca się Zamek w Uniejowie, Dom Pracy Twórczej!

Odwiedź niepowtarzalny Zamek w Uniejowie, idealne miejsce na wyjątkowe konferencje. Bogata historia fortyfikacji tworzy inspirującą atmosferę. Oferuje on eleganckie sale konferencyjne z najnowocześniejszym sprzętem audiowizualnym, doskonałe do organizacji szkoleń i bankietów dla 150 osób. Ale to nie wszystko!

4-gwiazdkowy hotel w Janowie Podlaskim, eleganckie miejsce na konferencje i szkolenia - poznaj Zamek Janów Podlaski!
4-gwiazdkowy hotel w Janowie Podlaskim, eleganckie miejsce na konferencje i szkolenia - poznaj Zamek Janów Podlaski!

Zamek Janów Podlaski to połączenie historii i luksusu. Ten 4-gwiazdkowy hotel, mający swoje korzenie sięgające XV wieku, to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Przekonaj się o tym!

Archiwum
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję