Nieustanny rozwój! Pensjonaty Antałówka wzorem dla hoteli!

Nieustanny rozwój! Pensjonaty Antałówka wzorem dla hoteli!

Polskie góry cieszą się rosnącym zainteresowaniem firm z całego kraju. Trudno się temu dziwić. Zapewniają piękne widoki oraz liczne atrakcje rekreacyjno-sportowe. To właśnie w tej dogodnej i funkcjonalnej lokalizacji znajduje się Zespół Pensjonatów Antałówka. Obiekt przyciąga setki gości o każdej porze roku, dlatego warto nauczyć się od niego kilku przydatnych rzeczy.

25 lat minęło, jak jeden dzień!

Mówi się, że warto uczyć się od najlepszych. Nowo powstające firmy z branży hotelarskiej zazwyczaj skupiają uwagę na bardziej doświadczonych „starszych braciach”. Jest to jak najbardziej zdrowe podejście. Jednym z kluczowych obiektów, który w ciągu wielu lat stał się wzorem do naśladowania dla młodych przedsiębiorców jest Zespól Pensjonatów Antałówka w Zakopanem. Obiekt należy do Spółki POLSKIE TATRY S.A., która w tym roku obchodzi swój jubileusz. Ćwierć wieku działalności to idealna okazja do podsumowania kunsztu hotelarskiego, który może stać się wzorem dla innych.


Najważniejsze jest miejsce

Organizatorzy szkoleń w pierwszej kolejności zawracają uwagę na lokalizację obiektu konferencyjnego. Zakopane to miasto, o jakim marzy każdy realizator spotkań biznesowych. Tutejsze ośrodki są bardzo konkurencyjne zarówno zimą, jak i latem. Panorama górskich szczytów oraz bogactwo przyrody sprawiają, że nawet trudne obowiązki zawodowe stają się prawdziwą przyjemnością. Nie na darmo Zakopane nazywane jest Zimową Stolicą Polski. Można liczyć na wiele atrakcji urozmaicających eventy biznesowe. Są to doskonałe warunki do integracji współpracowników, dlatego wybór często pada właśnie na ten region.

Konkurencja jest jednak wielka, dlatego trzeba się wyróżnić. Ale jak? Przede wszystkim myśląc o potrzebach swoich gości, bezustannie szukać sposobów ich zaspokojenia. Dokładnie tak, jak robią to obiekty Spółki POLSKIE TATRY S.A. od blisko 25 lat. Zadbany teren wokół ośrodka Antałówka jest zabezpieczony i oświetlony, dzięki czemu zapewnia gościom pełne bezpieczeństwo. Uczestnicy spotkań biznesowych doceniają także możliwość pozostawienia pojazdów na pobliskim parkingu. Dbanie o tego typu detale jest ważnym elementem w tworzeniu oferty dla klientów. Nie można także zapominać o wykorzystywaniu naturalnych walorów lokalizacji. Kompleks tworzą dwa 3-gwiazdkowe pensjonaty, które położone są na wzgórzu Antałówka, od którego wzięły swą dźwięczna nazwę. Z niemal wszystkich okien i balkonów rozpościera się zachwycająca panorama na Tatry. 

Bogactwo atrakcji dla każdego

Właściciele Zespołu Pensjonatów Antałówka zdają się doskonale wiedzieć o tym, że atrakcyjna oferta oznacza stworzenie wielu różnych udogodnień dla klientów. Wyjazd firmowy posiada zupełnie inny charakter od rodzinnej wycieczki. Pensjonat jednak spełnia potrzeby każdego gościa indywidualnie, co zdecydowanie przyczyniło się do jego sukcesu. Pozytywne wrażenie i dopasowana oferta sprawiają, że chętnie powraca się w to miejsce. Zadowolenie jest najlepszą gwarancją sukcesu. Pozwala wytworzyć pewien rodzaj więzi i lojalności, dzięki czemu każda ze stron jest zadowolona.

Zespół Pensjonatów Antałówka wsłuchuje się w głosy swoich gości, każdego roku poszerzając swoją ofertę. Idealnym przykładem może być wybudowany niedawno plac zabaw dla dzieci. Kolorowe i ciekawe konstrukcje pobudzają wyobraźnie maluchów. Całość jest w pełni bezpieczna, dzięki czemu rodzice mogą spokojnie odpoczywać bez obaw o swoje pociechy.   

Każdy człowiek posiada różne upodobania i preferencje. Nie łatwo jest zadowolić wszystkich. Jest to możliwe tylko poprzez obserwację i stopniowe poszerzanie działalności. Zespół Pensjonatów Antałówka łączy w sobie wiele funkcji, dzięki czemu jest bardzo wszechstronnym miejscem. Oferuje komfortowe pokoje gościnne oraz pyszną kuchnię.


Dba także o kwestie rozrywkowe. Wiadomo, że zimą góry oferują wiele możliwości, jednak dobry ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy zapewnia atrakcje o każdej porze roku. Dlatego też obiekt zapewnia bogatą ofertę sportowo-rekreacyjna. Pod okiem profesjonalnego trenera, który jest do dyspozycji dla każdego, można wspólnie biegać po wyznaczonych górskich ścieżkach, uprawiać trekking bądź zwiedzać okolicę rowerami.

Łączenie wypoczynku z aktywnością fizyczną staje się coraz powszechniejszą praktyką. Biznesmeni cenią sobie możliwość nieprzerywania ćwiczeń w czasie podróżowania między spotkaniami. Gdy pogoda nie dopisuje, świetnym rozwiązaniem są zajęcia w Aqua Parku Zakopane, który od Zespołu Antałówka oddalony jest jedynie 50 m. Prócz basenów znajduje się tutaj także kręgielnia, fitness club oraz liczne zjeżdżalnie wodne. Goście Zespołu Pensjonatów Antałówka w ramach noclegu posiadają nieograniczony dostęp do Aqua Parku oraz do Świata Saun. Tutejsza woda termalna posiada lecznicze właściwości, które poprawiają ogólną kondycję organizmu. 

Zabawa w górach

Wiele osób decyduje się na wyjazd w Tatry zważywszy na piękną oprawę uroczystości rodzinnych i biznesowych. Stworzone przez Matkę Naturę pejzaże są najpiękniejszą z możliwych dekoracji. Aby docenić codzienny wysiłek, jaki pracownicy wkładają w rozwój firmy, często organizuje się dla nich wyjazdy. W tak bajecznej scenerii mogą choć na chwilę oderwać się od szarej codzienności, rozmawiać w mniej formalnym tonie oraz nabrać sił do stawiania kolejnych kroków w swojej karierze. Zespół Pensjonatów Antałówka umożliwia przeprowadzenie zarówno kameralnych imprez w gronie najbliższych, jak i ogromnych spotkań na międzynarodowym poziomie. To właśnie ta niezwykła funkcjonalność wyróżnia obiekt nie tylko w regionie, ale i na mapie całego kraju.

Letni okres kojarzony jest z ciepłymi nocami i trzaskiem wydobywającym się z paleniska. Aby jak najlepiej wykorzystać te przyjemne miesiące, na terenie pensjonatu wybudowano nową Altanę Grillową, która może pomieścić blisko 70 osób. Zadaszenie wykonane z surowego drewna oraz podłużne ławy oddają prawdziwie górską, swojską atmosferę. Zagospodarowane miejsce świetnie sprawdza się podczas wydarzenia w klimacie staropolskiej biesiady. Impreza w Altanie Grillowej sprzyja integracji oraz zapewni niezapomniane wspomnienia.

Oferta Antałówki obejmuje także nową Salę Bankietową, w której może bawić się do 130 gości. Dużym udogodnieniem dla organizatorów jest pomoc ze strony doświadczonej kadry pracowniczej. Mogą zaplanować najlepszy układ stołów, dekoracje oraz dodatkowe atrakcje, które idealnie podkreślą klimat spotkania. „O podniebienia gości zadbają kucharze z naszej restauracji, którzy specjalizują się w autorskich daniach kuchni europejskiej”- zapewnia kierownictwo pensjonatów. Podawane podczas bankietów menu zawsze jest dostosowywane do preferencji gości, aby zaspokoić nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

Rozwój i profesjonalizm

Nieustanny rozwój technologi sprawia, że w biznesie także muszą zachodzić zmiany. Obiekty starają się stale podnosić swój prestiż. Dla firm liczy się profesjonalizm i szybkość rozwiązywania ewentualnych problemów, dlatego stawiają na ośrodki, które swoją ciężką pracą zdobyły uznanie oraz szacunek. Wieloletnia działalność Spółki POLSKIE TATRY S.A. wypracowała widzę i doświadczenie w działaniu. Zaowocowało to tak wysokim poziomem obsługi klientów. Nawet teraz właściciele i pracownicy nie spoczywają na laurach, starając się zwiększać swoje kompetencje i rozwijać możliwości.

Zespół Pensjonatów Antałówka stosunkowo niedawno przeszedł gruntowną modernizacje, aby wciąż na nowo móc oferować współczesne i nowoczesne rozwiązania dla klientów biznesowych. Posiada trzy sale konferencyjne. Każda z nich o odmiennej wielkość i specyfikacji. Organizatorzy mogą więc dostosować pomieszczenie do charakteru i wymogów konkretnego spotkania. Sale mogą pomieścić od 40 do 130 osób. Podczas organizacji konferencji bardzo ważne są efekty jakie wywrze prelegent. Podstawą jest więc dobre zaplecze technologiczne. Dzięki niemu dużo łatwiej jest przyciągnąć uwagę słuchaczy, a prezentowane informacje będą lepiej rozumiane i zapamiętywane. W salach Antałówki można liczyć na doskonałe oświetlenie, nagłośnie oraz nieograniczony dostęp do szybkiego internetu.

O sukcesie decyduje wiele czynników, a każdy z nich wynika z pasji do tego, co się robi. Zespół Pensjonatów Antałówka jest doskonałym przykładem na to, że podstawą każdego działania jest zaangażowanie. W ciągu ostatnich lat obiekt bardzo się rozwinął, a mimo to wciąż udoskonala ofertę, aby nadążyć za zmieniającymi się potrzebami klientów. Zapewnia świetną kuchnię, komfortowe możliwości noclegu, funkcjonalne zaplecze konferencyjne oraz całą paletę dodatkowych atrakcji na każdą porę roku. Wszystkie te elementy sprawiają, że stał się wzorem do naśladowania dla innych.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz