Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
11.01.2017

Niezapomniana noc pod Warszawą, czyli Bal Karnałowy w Hotelu Panorama

Niezapomniana noc pod Warszawą, czyli Bal Karnałowy w Hotelu Panorama

Styczeń i luty to karnawałowe miesiące. Gorące rytmy muzyki, szykowne stroje i pyszne jedzenie. Coraz częściej firmy łączą swoje imprezy integracyjne i firmowe z karnawałową zabawą. Hotel Panorama przygotował specjalną ofertę.

Pod Warszawą znajduje się trzygwiazdkowy hotel, który jest zarówno doskonałym miejscem na zorganizowanie konferencji, jak i na wypoczynek. To również odpowiednie miejsce na karnawałowy bal. Nowoczesne wnętrza i duże przestrzenie pozwalają zorganizować tu naprawdę huczne zabawy.

Do firm i grup zorganizowanych Hotel Panorama kieruje swoją specjalną ofertę. Już za 199 złotych na osobę można wziąć udział w niezapomnianym Balu Karnawałowym. W cenie doświadczony i utalentowany DJ, open bar całą noc oraz eleganckie i zachwycające menu. Wspaniała zabawa z gorącami rytmami znanych przebojów gwarantowana!

Imprezy karnawałowe organizowane są od minimum 60 osób.


Więcej informacji na www.hotelpanorama.pl.


POWRÓT
Hotel PANORAMA
Hotel PANORAMA

Mszczonów
mazowieckie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij