Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
17.08.2018

Niezwykła konferencja w Warszawie- Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego

Niezwykła konferencja w Warszawie- Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego

Zarówno małe, jak i duże firmy organizują różnego typu wydarzenia biznesowe. Jedne z nich mają na celu wypromowanie innowacyjnej koncepcji lub produktu, inne przekazują nową wiedzę. Zdarzają się także imprezy ukazujące sukces marki bądź integrujące pracowników.

Niezależnie jednak od typu spotkania, każdy organizator pragnie, aby zostało ono zapamiętane i wywołało konkretny efekt. W osiągnięciu tego pomaga wybór niestandardowego i wyróżniającego się miejsca konferencyjnego. W Warszawie taki wybór pada na Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego. Dlaczego? Warto chwilę się nad tym zastanowić.

Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego nie jest standardowym biurowcem ani nawet centrum targowym, a mimo to spełnia najwyższy standard obsługi klientów indywidualnych i biznesowych. Kompleks tworzą klimatyczne przestrzenie eventowe, które powstały w XIX-wiecznej budowli Fortu Sokolnickiego Cytadeli Warszawskiej. Miejsce łączy w sobie historię z nowoczesnością, dzięki czemu posiada niepowtarzalny charakter.

Obiekt zlokalizowany jest na warszawskim Żoliborzu w otoczeniu bujnego Parku Żeromskiego. Rozległy teren jest doskonałym miejscem na realizację nawet najbardziej niekonwencjonalnych pomysłów. Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego specjalizuje się w obsłudze imprez firmowych, okolicznościowych i integracyjnych. Świetnie sprawdza się w przypadku bankietów, uroczystych kolacji, pokazów, gal, prezentacji, wystaw oraz koncertów.


Wszechstronne i pomysłowe pomieszczenia dostosowują się do charakteru każdego wydarzenia. Połączenie współczesnej technologii z elementami zabytkowej budowli sprawia, że wnętrza posiadają duszę. Goście czują się tutaj swobodnie. Ciekawe zdobienia pobudzają kreatywność, a profesjonalne oświetlenie dodaje eventom prestiżu. Imprezy zapadają w pamięć, stając się czymś więcej niż służbowym spotkaniem. W Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego tworzy się wyjątkowe wspomnienia.


Kompleksowe świadczenie usług

Spotkania biznesowe muszą spełniać konkretne kryteria techniczne, administracyjne i merytoryczne, aby przebiegały bezproblemowo. Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego posiada blisko 1200 m2 powierzchni eventowej. Pomieszczenia posiadają różną wielkość i specyfikację. Największym atutem obiektu jest zdecydowanie okrągły dziedziniec o szklanym kopułowatym dachu. Jest to ok. 400 m2 jasnej i przestronnej powierzchni, w której można zaplanować dowolne wydarzenie.

Przez szklany dach widać niebo, co tworzy niesamowite wrażenie. Natomiast po zmroku można wykorzystać wielobarwne reflektory i rozbudowany system oświetleniowy, aby podkreślić najważniejsze miejsca i punkty programu. Dziedziniec posiada 23 metry średnicy oraz 8 metrów wysokości. Można w nim ustawić scenę i zaplanować koncert na nawet 600 osób. Duża przestrzeń pozwala także na ustawienie podestów, wystaw czy materiałów reklamowych.  


Z dziedzińca rozchodzą się inne pomieszczenia, które można wykorzystać jako dopełnienie eventu bądź osobną salę szkoleniową. Bezpośrednio można dostać się do Galerii, Sali Teatralnej i Sali Kinowej. W budynku znajdują się garderoby, zaplecze sanitarne oraz kawiarnia. Doświadczona kadra pracownicza może pomóc w przygotowaniu scenariusza spotkania, scenografii i i oprawy artystycznej.

Galerię tworzą trzy sale o łukowatych przejściach. Posiadają one 15 metrów długości oraz 5 metrów szerokości. Łącznie oferują 200 m2 powierzchni eventowej. Galerię można połączyć z Sala Teatralną, dzięki czemu uzyska się jeszcze większe możliwości. Znajduje się tutaj także wbudowana scena, która świetnie spełnia rolę miejsca dla zespołu muzycznego lub występującego prelegenta. W przypadku kameralnych uroczystości można zdecydować się na Salę Restauracyjną, która pomieści 60 gości. Ciekawą propozycją są także klimatyczne podziemne Kaponiery. 


Wykwintny catering

Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego zapewnia oprawę cateringową podczas wydarzeń biznesowych, kulturalnych i rozrywkowych. Dzięki wykorzystaniu sezonowych składników, posiłki są zawsze świeże i smaczne. Na stołach można podziwiać ciekawe i kolorowe formy przystawek oraz przekąsek. Podawane są najlepszej jakości alkohole. Istnieje możliwość ustawienie osobnego baru, który obsługują doświadczeni pracownicy. Dzięki nim zaspokojone są gusta nawet najbardziej wybrednego smakosza.

Dla siebie odnajdą coś zarówno miłośnicy słodkości, jak i osoby ceniące sobie ciekawe połączenia smaków. Obiekt pomoże dostosować menu oraz formę podawania posiłków. W ciepłe okresy można zdecydować się na skorzystanie z amfiteatrów lub okolicznego ogródka. Na świeżym powietrzu uwydatnią się nie tylko smaki, ale i aromaty dań, a całe spotkanie nabierze mniej formalnego tonu.


Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego to doskonały wybór na organizację szkoleń, warsztatów, konferencji czy imprez firmowych w Warszawie. Dogodna lokalizacja, bogate zaplecze techniczne oraz nietypowe wnętrza sprawiają, że obiekt spełnia najwyższy standard wydarzeń krajowych i międzynarodowych. Każdy uczestnik zdecydowanie na długo zapamięta organizowany tutaj event.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij