Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
30.01.2019

Niezwykłość, nowoczesność i elegancja na Dworze Kombornia!

Niezwykłość, nowoczesność i elegancja na Dworze Kombornia!

Zabytkowe budynki są świetnym sposobem na oryginalne i niekonwencjonalne spotkanie biznesowe. Odrestaurowane historyczne zabudowania choć czasem są niedocenione to innym razem potrafią zachwycić już na samym wstępie. Dlaczego tak się dzieje? Otóż nie wystarczy, aby dane miejsce miało swoją historię, w jego wnętrzu goście muszą czuć czar dawnych czasów. Dokładnie to, a nawet znacznie więcej, oferuje Dwór Kombornia Hotel & SPA w Korczynie.

Dwór Kombornia to miejsca łączące niezwykłość, nowoczesność i elegancję. Choć tego typu kombinacja wydaje się z pozoru niemożliwa, idealnie określa ofertę całego kompleksu. Można tutaj znaleźć zarówno elementy niezwykłe i oryginalne, jak i takie, które emanują elegancją i szykiem. Nie brakuje także nowoczesnych rozwiązań, które sprawiają, że pobyt jest bardzo komfortowy. Cały zespół dworsko-pałacowy składa się z 3-gwiazdkowego Hotelu Wine Garden, 4-gwiazdkowego hotelu w stylu butikowym i Centrum Konferencyjnego. Po za tym znajduje się tutaj jedyne w Polsce ChocoWine SPA. Uzupełnieniem oferty jest strefa Wellness i Salon Win Karpackich.

Po wjechaniu na Dwór Kombornia, oczom ukazuje się blisko 10 hektarów terenów zielonych. Goście otrzymują do dyspozycji 5000 m2 naturalnej powierzchni. Mają zapewnioną ciszę, spokój oraz poczucie prywatności. Kręte drogi otoczone są starymi drzewami oraz jeziorem, a gdy w tafli wody obija się obraz budynku, miejcie wydaje się niczym wyjęte ze stron baśni. To właśnie przyroda i piękna architektura, sprawiają, że Dwór Kombornia jest tak niezwykłym miejscem. 


Teren ten daje pełną swobodę podczas spacerów, a jednocześnie zapewnia całkowite bezpieczeństwo. Dzięki doskonałemu oświetleniu i ogrodzeniu świetnie sprawdza się podczas organizacji wydarzeń plenerowych, takich jak pikniki czy zabawy team building'owe. Zarówno na zewnątrz Dworu Kombornia, jak i w jego wnętrzu, można zorganizować profesjonalne sp spotkanie biznesowe lub okolicznościowe. Niezależnie czy planujemy szkolenie, warsztaty, jubileusz czy imprezę integracyjną, otrzymamy pełne wsparcie obsługi, a pięknie zdobione sale zapadną w pamięci wszystkich gości.

Gdy mówimy o nowoczesności Dworu Kombornia, zdecydowanie należy wspomnieć o jego zapleczu biznesowym. W zabytkowym budynku stajni dworskich znajdują się w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne zachowane w nowoczesnym designie. Oferują pomieszczenia o łącznej powierzchni ok.700 m2. Największa sala może obsłużyć maksymalnie 250 osób. Podczas przyjęć, jubileuszy czy bankietów można wykorzystać również salę z opcją taneczną. Natomiast na przerwy kawowe lub lunche świetnie sprawdza się przestronne foyer.


W salach konferencyjnych zastosowano system ścian modułowych, który powala na modyfikowanie ich wielkości. Ponadto na parterze Dworu Kombornia znajdują się elegancie salony, które mogą posłużyć podczas negocjacji, zebrań i kameralnych spotkań. Ich gustowny styl oraz fikuśne meble sprawiają, że salony pełnią również funkcję reprezentacyjną. Wnętrza są świetnie oświetlone i nagłośnione. Mają dostęp do internetu, a doświadczona obsługa niesie pomoc podczas przebiegu wydarzenia.

Gościom zapewnione są prawdziwie królewskie warunki noclegowe. Pokoje dostępne w głównym budynku Dworu Kombornia spełniają standard hoteli 4-gwiazdkowych. Najbardziej zachwycający jest wystrój wnętrz, który wyraźnie nawiązuje do stylu życia w zamkach, pałacach i dworach. Pokoje posiadają łoże z baldachimem, wysokiej jakości tkaniny i piękne meble z drewna, co w połączeniu z niezwykłymi detalami dekoracyjnymi, pozwala nam na podróż w przeszłość.

XVI-wieczny kompleks posiada również w swoje ofercie bardziej nowoczesne pokoje, w których górują proste formy. Wszystkie pokoje hotelowe są klimatyzowane oraz mają swobodny dostęp do internetu. Na wyposażeniu znajdują się: telewizor, sejf, mini-bar oraz telefon.


Dwór Kombornia posiada ogromny teren zielony, cudowną fasadę oraz piękne wnętrza. Sprawia to, że jest to miejsce niezwykłe. Oferuje Centrum Konferencyjne, w którym można znaleźć wszystko to, co jest niezbędne do organizacji konferencji, szkoleń i bankietów. Spełnia więc potrzeby osób nowoczesnych, ceniących sobie wielofunkcyjność oraz profesjonalizm. Natomiast przyglądając się zachwycającym pokojom, zaprojektowanym z tak wielką pieczołowitością, możemy śmiało powiedzieć, że Dwór Kombornia emanuje również całkowitą elegancją. Łącząc te wszystkie cechy, otrzymujemy miejsce idealne na pobyt indywidualny i służbowy. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij