Niskie ceny i dogodna lokalizacja? Tylko Hotel Roko w Warszawie!

Niskie ceny i dogodna lokalizacja? Tylko Hotel Roko w Warszawie!

Coraz częściej nawet małe, rodzinne firmy organizuję szkolenia czy warsztaty dla pracowników. Zdarzają się także specjalne osiągnięcia i zmiany w przedsiębiorcach, które warto upamiętnić. Są to chociażby jubileusze czy wigilie firmowe. Na takie okazje poszukujemy sprawdzonej, funkcjonalnej sali szkoleniowej lub sali bankietowej. Dobrze jeśli, jednocześnie jej cennik nie nadwyręży naszego budżetu. Preferencyjną ofertę, dostosowaną do wymagań klientów oferuje Hotel Roko w Warszawie.

Hotel Roko to 2-gwiazdkowy obiekt o charakterze noclegowo-konferencyjnym, który posiada świetną lokalizację na spokojne i kameralne spotkania biznesowe. Położony jest na uboczu Warszawy, a jednocześnie posiada doskonały dojazd do centrum. Goście nie mają problemów z dotarciem na Dworzec Centralny oraz Lotnisko Okęcie.  Pozwala to w łatwy sposób zebrać się nawet dużej grupie osób z różnych miast. Niedaleko znajduje się Park ze Stawami Cietrzewia oraz Park Szczęśliwicki. Okolicę tworzą nowoczesne biurowce, lokale gastronomiczne, usługowe i rozrywkowe, więc można bez problemu zapewnić swoim gościom dodatkowe atrakcje podczas kilkudniowych warsztatów w Warszawie.

Szkolenia i konferencje potrafią się przedłużyć. Gdy wywiąże się ważna dyskusja, mogą trwać nawet do późnych godzin wieczornych. Nadmiar pracy oraz ciężkie do rozwiązania problemy potrafią zmęczyć i przytłoczyć, dlatego warto zadbać o komfortowe otoczenie, które może poprawić samopoczucie gości. Jednym z nieodłącznych elementów w takich sytuacjach jest zapewnienie uczestnikom spotkań kompleksowego i zdrowego posiłku.


Pełnowartościowy catering, uroczysta kolacja czy smaczny lunch między spotkaniami dodaje sił, a krótka przerwa od pracy pozwala nam spojrzeć na problemy z większej perspektywy. W Hotelu Roko znajduje się nowoczesna restauracja. Żywe, wiosenne kolory działają na naszą psychikę, dodając nam energii. Posiłki przygotowywane są ze świeżych i sprawdzonych składników, dzięki czemu możemy być pewni, że zachowują najwyższą jakość.

O wygodne i tanie sale konferencyjne w Warszawie wcale nie jest łatwo. Hotel Roko udostępnia jednak 5 pomieszczeń dostosowanych do wymogów spotkań biznesowych. Każde z nich posiada inną wielkość, co daje mobilność w planowaniu spotkań dla nawet 80 osób. Sale szkoleniowe znajdują się w Centrum Konferencyjnym Roko oddalonym od Hotelu Roko o ledwie 700 metrów. Goście bezproblemowo i szybko mogą poruszać się między elementami kompleksu. Jest to wygodne rozwiązanie także pod względem organizacyjnym. Zapewnia oszczędność czasu i zmniejsza koszty, a jednocześnie uczestnicy nie łączą bezpośrednio pracy z miejscem odpoczynku.


Obiekt udostępnia wszystkie materiały i sprzęt niezbędny do poprowadzenia warsztatów czy szkoleń. Na podstawowe wyposażenie składają się flipcharty, ekrany, rzutnik folii, telewizory z odtwarzaczem DVD oraz na specjalne życzenie rzutnik multimedialny. W całym budynku funkcjonuje także bezprzewodowy internet. W salach bez przeszkód można wyświetlać prezentacje i filmy reklamowe.

Hotel Roko to zdecydowanie ciekawa propozycja dla organizatorów szkoleń i konferencji w Warszawie. Ogromną zaletą obiektu jest otwartość na klienta. Pracownicy chętnie służą pomocą, a profesjonalne wnętrza zapewniają wszystko, co jest niezbędne do zaplanowania spotkania biznesowego. Doskonała lokalizacja oraz niska cena sal szkoleniowych to atuty, które czynią Hotel Roko bardzo konkurencyjnym na rynku.  

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz