Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
10.09.2018

Niskie ceny i dogodna lokalizacja? Tylko Hotel Roko w Warszawie!

Niskie ceny i dogodna lokalizacja? Tylko Hotel Roko w Warszawie!

Coraz częściej nawet małe, rodzinne firmy organizuję szkolenia czy warsztaty dla pracowników. Zdarzają się także specjalne osiągnięcia i zmiany w przedsiębiorcach, które warto upamiętnić. Są to chociażby jubileusze czy wigilie firmowe. Na takie okazje poszukujemy sprawdzonej, funkcjonalnej sali szkoleniowej lub sali bankietowej. Dobrze jeśli, jednocześnie jej cennik nie nadwyręży naszego budżetu. Preferencyjną ofertę, dostosowaną do wymagań klientów oferuje Hotel Roko w Warszawie.

Hotel Roko to 2-gwiazdkowy obiekt o charakterze noclegowo-konferencyjnym, który posiada świetną lokalizację na spokojne i kameralne spotkania biznesowe. Położony jest na uboczu Warszawy, a jednocześnie posiada doskonały dojazd do centrum. Goście nie mają problemów z dotarciem na Dworzec Centralny oraz Lotnisko Okęcie.  Pozwala to w łatwy sposób zebrać się nawet dużej grupie osób z różnych miast. Niedaleko znajduje się Park ze Stawami Cietrzewia oraz Park Szczęśliwicki. Okolicę tworzą nowoczesne biurowce, lokale gastronomiczne, usługowe i rozrywkowe, więc można bez problemu zapewnić swoim gościom dodatkowe atrakcje podczas kilkudniowych warsztatów w Warszawie.

Szkolenia i konferencje potrafią się przedłużyć. Gdy wywiąże się ważna dyskusja, mogą trwać nawet do późnych godzin wieczornych. Nadmiar pracy oraz ciężkie do rozwiązania problemy potrafią zmęczyć i przytłoczyć, dlatego warto zadbać o komfortowe otoczenie, które może poprawić samopoczucie gości. Jednym z nieodłącznych elementów w takich sytuacjach jest zapewnienie uczestnikom spotkań kompleksowego i zdrowego posiłku.


Pełnowartościowy catering, uroczysta kolacja czy smaczny lunch między spotkaniami dodaje sił, a krótka przerwa od pracy pozwala nam spojrzeć na problemy z większej perspektywy. W Hotelu Roko znajduje się nowoczesna restauracja. Żywe, wiosenne kolory działają na naszą psychikę, dodając nam energii. Posiłki przygotowywane są ze świeżych i sprawdzonych składników, dzięki czemu możemy być pewni, że zachowują najwyższą jakość.

O wygodne i tanie sale konferencyjne w Warszawie wcale nie jest łatwo. Hotel Roko udostępnia jednak 5 pomieszczeń dostosowanych do wymogów spotkań biznesowych. Każde z nich posiada inną wielkość, co daje mobilność w planowaniu spotkań dla nawet 80 osób. Sale szkoleniowe znajdują się w Centrum Konferencyjnym Roko oddalonym od Hotelu Roko o ledwie 700 metrów. Goście bezproblemowo i szybko mogą poruszać się między elementami kompleksu. Jest to wygodne rozwiązanie także pod względem organizacyjnym. Zapewnia oszczędność czasu i zmniejsza koszty, a jednocześnie uczestnicy nie łączą bezpośrednio pracy z miejscem odpoczynku.


Obiekt udostępnia wszystkie materiały i sprzęt niezbędny do poprowadzenia warsztatów czy szkoleń. Na podstawowe wyposażenie składają się flipcharty, ekrany, rzutnik folii, telewizory z odtwarzaczem DVD oraz na specjalne życzenie rzutnik multimedialny. W całym budynku funkcjonuje także bezprzewodowy internet. W salach bez przeszkód można wyświetlać prezentacje i filmy reklamowe.

Hotel Roko to zdecydowanie ciekawa propozycja dla organizatorów szkoleń i konferencji w Warszawie. Ogromną zaletą obiektu jest otwartość na klienta. Pracownicy chętnie służą pomocą, a profesjonalne wnętrza zapewniają wszystko, co jest niezbędne do zaplanowania spotkania biznesowego. Doskonała lokalizacja oraz niska cena sal szkoleniowych to atuty, które czynią Hotel Roko bardzo konkurencyjnym na rynku.  

POWRÓT
Hotel Roko
Hotel Roko

Warszawa
mazowieckie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij