Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
28.06.2021

Nocleg w XII-wiecznym zespole pocysterskim? To możliwe! Poznaj Hotel Podklasztorze

Nocleg w XII-wiecznym zespole pocysterskim? To możliwe! Poznaj Hotel Podklasztorze

Tegoroczne lato prawdopodobnie upłynie nam pod znakiem podróży po Polsce - i słusznie! W naszym kraju znajduje się wiele wyjątkowych miejsc, które doskonale sprawdzą się podczas urlopu. Przykładem jest klimatyczny Hotel Podklasztorze. To 3-gwiazdkowy obiekt, który znajduje się w znakomicie zachowanym zespole cysterskim, którego historia sięga XII wieku. Średniowieczne mury to jednak nie jedyna atrakcja tego miejsca!

Hotel Podklasztorze znajduje się niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego, dokładnie w Sulejowie - w przepięknej dolinie rzeki Pilicy. W rezultacie więc można tam odpocząć w cichej i spokojnej okolicy - z dala od miejskiego zgiełku. Miłośnicy natury będą zachwyceni!


Oferta tego obiektu obejmuje m.in. wynajem eleganckich pokoi i apartamentów. Pomieszczenia te pozwalają na nocleg łącznie 130 osobom, co jest imponującą liczbą! Pokoje wyposażone są w funkcjonalne meble, stylowe dodatki, osobne łazienki z kosmetykami oraz w klimatyzację i szybką sieć Internetu. W Hotelu Podklasztorze nikt na pewno będzie chodził głodny! Na gości czeka tam znakomita Restauracja Miód i Wino, w której serwowane są prawdziwe uczty. Posiłki, które tam powstają, oparte są na regionalnych, wysokiej jakości produktach. To jednak nie wszystkie atrakcje - otóż na terenie obiektu znajduje się Browar Podklasztorze, w którym to po ponad 150 latach wznowiono tradycję warzenia piwa zakonnego. Fakt ten wiąże się z organizowanymi w hotelu biesiadami średniowiecznymi "W Gościnie u Cystersów", które są świetną okazją do integracji gości oraz skosztowania smacznych piw i równie wyśmienitych kulinariów.


Po zakończeniu uczty można skorzystać z luksusowej strefy SPA & Wellness, w której czeka 6 gabinetów z zabiegami relaksacyjnymi, sauna fińska i parowa, basen floatingowy, tężnia solankowa oraz jacuzzi. Ponadto, w Hotelu Podklasztornym można także liczyć na profesjonalną siłownię, salę gier czy rozległe trasy rowerowe wokół. Zorganizujesz tam również spływy kajakowe i przejażdżki konne.


Mamy także świetną wiadomość dla przedsiębiorców i klientów biznesowych - w obiekcie znajduje się 6 sal konferencyjnych, które pozwalają na organizację m.in. konferencji, szkoleń, warsztatów, sympozjów czy kongresów. Sale są zróżnicowane pod względem wielkości i znajdują się w nich wysokiej klasy sprzęty multimedialne. POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij