Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
18.02.2011

Nominacja Hotelu Dosłońce do Best Hotel Award 2011

Hotel Dosłońce Conference & SPA otrzymał nominację do nagrody Best Hotel Award 2011 w pierwszej edycji konkursu zorganizowanego przez właściciela portalu www.rezerwuje.pl i www.rezerwuje.com.

Portal rezerwuje.pl ogłosił nominacje do nagrody Best Hotel Award 2011. Racławicki Hotel Dosłońce Conference & SPA otrzymał nominację w kategorii: hotel na weekend.

Hotel został otwarty w listopadzie 2010 roku i jest jedynym w okolicy czterogwiazdkowym obiektem. Od samego początku racławicki hotel cieszy się dużą popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych jak i biznesowych. Do niezaprzeczalnych atutów nowego obiektu należy lokalizacja wśród malowniczych wzgórz Wyżyny Miechowskiej, w pobliżu historycznych Racławic w odległości zaledwie 50 kilometrów od Krakowa. Nowocześnie wyposażone SPA oraz sale konferencyjne, doskonała kuchnia czynią Dosłońce jedną z najciekawszych propozycji turystycznych w okolicy.

Best Hotel Award to nagroda dla najlepszych hoteli polskich i zagranicznych. Nagrody Best Hotel Award 2011 zostaną przyznane w 33 kategoriach lokalnych i ogólnopolskich oraz 2 zagranicznych. Spośród wszystkich nominowanych polskich hoteli, obiektom, które otrzymają najwięcej głosów zostaną przyznane także dwie równorzędne nagrody główne (w zależności od kategoryzacji):
- Best Hotel Award 2011 - Polska 1-3*
- Best Hotel Award 2011 - Polska 4-5*

Pierwsza edycja Best Hotel Award to krok w kierunku stworzenia najbardziej prestiżowego wyróżnienia w branży hotelarskiej w naszym kraju. Głosowanie trwać będzie do 30 listopada 2011, a ogłoszenie wyników i przyznanie nagród odbędzie się dnia 10 grudnia 2011 roku. Do głosowania uprawnieni są klienci portali rezerwuje.pl i rezerwuje.com oraz wszyscy, którzy zechcą oddać swój głos w formie wiadomości SMS. Wśród głosujących rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe i pobyty w hotelach 3-,4- i 5-gwiazdkowych.

Wiecej informacji o Best Hotel Award 2011 - www.besthotelaward.pl

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij