Nominacja Hotelu Dosłońce do Best Hotel Award 2011

Hotel Dosłońce Conference & SPA otrzymał nominację do nagrody Best Hotel Award 2011 w pierwszej edycji konkursu zorganizowanego przez właściciela portalu www.rezerwuje.pl i www.rezerwuje.com.

Portal rezerwuje.pl ogłosił nominacje do nagrody Best Hotel Award 2011. Racławicki Hotel Dosłońce Conference & SPA otrzymał nominację w kategorii: hotel na weekend.

Hotel został otwarty w listopadzie 2010 roku i jest jedynym w okolicy czterogwiazdkowym obiektem. Od samego początku racławicki hotel cieszy się dużą popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych jak i biznesowych. Do niezaprzeczalnych atutów nowego obiektu należy lokalizacja wśród malowniczych wzgórz Wyżyny Miechowskiej, w pobliżu historycznych Racławic w odległości zaledwie 50 kilometrów od Krakowa. Nowocześnie wyposażone SPA oraz sale konferencyjne, doskonała kuchnia czynią Dosłońce jedną z najciekawszych propozycji turystycznych w okolicy.

Best Hotel Award to nagroda dla najlepszych hoteli polskich i zagranicznych. Nagrody Best Hotel Award 2011 zostaną przyznane w 33 kategoriach lokalnych i ogólnopolskich oraz 2 zagranicznych. Spośród wszystkich nominowanych polskich hoteli, obiektom, które otrzymają najwięcej głosów zostaną przyznane także dwie równorzędne nagrody główne (w zależności od kategoryzacji):
- Best Hotel Award 2011 - Polska 1-3*
- Best Hotel Award 2011 - Polska 4-5*

Pierwsza edycja Best Hotel Award to krok w kierunku stworzenia najbardziej prestiżowego wyróżnienia w branży hotelarskiej w naszym kraju. Głosowanie trwać będzie do 30 listopada 2011, a ogłoszenie wyników i przyznanie nagród odbędzie się dnia 10 grudnia 2011 roku. Do głosowania uprawnieni są klienci portali rezerwuje.pl i rezerwuje.com oraz wszyscy, którzy zechcą oddać swój głos w formie wiadomości SMS. Wśród głosujących rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe i pobyty w hotelach 3-,4- i 5-gwiazdkowych.

Wiecej informacji o Best Hotel Award 2011 - www.besthotelaward.pl

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz