Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
24.09.2018

Nosalowy Dwór Resort & SPA rozwija segment eventów międzynarodowych!

Nosalowy Dwór Resort & SPA rozwija segment eventów międzynarodowych!

Nosalowy Dwór Resort & SPA w ciągu 2 ostatnich lat odnotował znaczny wzrost przychodów w segmencie MICE. Zapewnił tym sobie ugruntowaną pozycję jako jeden z najlepszych obiektów branży. Obecnie planuje rozrost struktur obsługi klienta indywidualnego Premium. Zwiększona zostanie działalność w segmencie organizacji eventów dla międzynarodowych marek.

Chodzi głównie o dział sprzedaży oraz obsługi konferencji i bankietów. Związane jest to z planowanym na IV kwartał 2019 roku otwarciem nowego obiektu ze standardem premium - Nosalowy Park Luxury Hotel & SPA. Kompleks powstanie w centrum Zakopanego.

W 2016 roku debiutowało Centrum Kongresowe Gerlach, które znacząco podniosło prestiż Resortu oraz wskazało jego potencjał. Oferta jest niezwykle prestiżowa i funkcjonalna. Do dyspozycji jest 1250 m2 powierzchni, która może pomieścić do 1200 osób. Centrum Kongresowe Gerlach posiada 6 metrów wysokości i 91 podwieszeń o udźwigu do 350 kg/m2. Przestrzeń nie posiada filarów. Można ja podzielić na 6 mniejszych, a dzięki wsparciu doświadczonej kadry pracowniczej, każdy event przebiega bezproblemowo, stając się wielkim sukcesem.

To jednak wciąż nie jest koniec. Resort dysponuje 22 salami konferencyjnymi. Są to zarówno duże, jak i małe powierzchnie, dzięki czemu można dostosować ich wielkość do planowanego wydarzenia. Wiele imprez odbywa się także na świeżym powietrzu, dzięki dostępowi do blisko 2000 m2 terenów eventowych. Wraz z 400 pokojami hotelowymi oraz lokalizacją w stolicy Tatr, oferta jest idealna do organizacji spotkań międzynarodowych.

Zainteresowanie jest ogromne i ciągle rośnie, w związku z czym planowa jest rozbudowa. Oferta Grupy Nosalowy Dwór ma zostać poszerzona o 140 pokoi gościnnych oraz luksusową przestrzeń dla mniejszych grup biznesowych. Nosalowy Park Luxury Hotel & SPA będzie stanowić integralną część infrastruktury hotelowej Grupy Nosalowy Dwór w Zakopanem.


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT
Nosalowy Dwór Resort & SPA
Nosalowy Dwór Resort & SPA

Zakopane
małopolskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij