Nowa marka na Polskim rynku - voco sieci InterContinental

Nowa marka na Polskim rynku - voco sieci InterContinental

Grupa Kapitałowa Polskiego Holdingu Hotelowego podpisała umowę franczyzową z międzynarodową siecią hotelarską InterContinental (IHG) na dwa polskie hotele. Tym razem umowa nie dotyczy nowych inwestycji, a przekształcenia już istniejących hoteli na te funkcjonujące pod szyldem marek IHG.

I tak w Katowicach będziemy mieli pierwszy hotel marki voco. Jest to pierwszy obiekt marki w ogóle w Polsce. Pod jej szyldem znajdzie się aktualny Hotel Katowice znajdujący się w samym sercu stolicy Górnego Śląsk. Hotel ten posiada w swojej ofercie 6 sal konferencyjnych i 183 pokoi. 

Marka voco łączy nieformalny charakter i jakość globalnej marki w nowoczesnej odsłonie. Nazwa z łaciny oznacza „zapraszać”, „spotykać się”, dlatego goście mogą liczyć na ciepłe przywitanie, w tym ciepłą przekąskę. 


Druga marka, której dotyczy umowa franczyzowa to Holiday Inn Express. Ta lepiej znana przez Polaków marka zagości do Lublina, a dokładniej do Hotelu Huzar. Obiekt może pochwalić się aktualnie 7 salami konferencyjnymi i 128 pokojami.


Hotel zarówno w Katowicach, jak i Lublinie przejdzie gruntowny remont, by wpasować się w standardy obu marek. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak będą prezentować się hotele po "przeobrażeniu".

Z 13 otwartymi hotelami pod marką IHG i ponad 20 w przygotowaniu, Polska stała się ważnym rynkiem wzrostu dla IHG i cieszymy się, że możemy dalej zwiększać naszą obecność w tym kraju z naszym zaufanym partnerem, Grupą Kapitałową Polskiego Holdingu Hotelowego. Jesteśmy szczególnie podekscytowani możliwością wprowadzenia voco do Polski, ponieważ z powodzeniem rozwijamy tę markę na innych kluczowych rynkach na całym świecie, w tym również w Stanach Zjednoczonych i Chinach. Czas pokazał, że hotele włączone do marki voco mają bardzo dobre wyniki i nie możemy się doczekać, aż charakter marki voco zagości w Katowicach – mówi Miguel Martins,  dyrektor ds. rozwoju w Europie Północnej, IHG.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz