Nowa przestrzeń dla biznesu w ofercie Stadionu Śląskiego!

Nowa przestrzeń dla biznesu w ofercie Stadionu Śląskiego!

Są takie obiekty, które zna niemal każdy. Doskonałym przykładem jest Stadion Śląski, który rocznie przyciąga wielu gości - zarówno miłośników sportu, jak i klientów biznesowych, którzy chcą zorganizować konferencje, szkolenia czy spotkania integracyjne. Zdecydowanie jest to miejsce warte uwagi - zwłaszcza, że od sierpnia 2021 roku zaczęły tam funkcjonować zupełnie nowe, wysoce komfortowe przestrzenie.

Stadion Śląski usytuowany jest w ścisłym centrum górnośląsko-zagłębiowskiej metropolii, dokładnie przy ulicy Katowickiej 10 w Chorzowie. Jest on świetnie skomunikowany z innymi częściami Polski oraz z międzynarodowymi lotniskami. W promieniu 100 kilometrów znajdują się bowiem Lotnisko Katowice - Pyrzowice, Kraków - Balice i Ostrawa. Lokalizacja ta jest korzystna również pod względem dostępu do infrastruktury miejskiej, gdyż w odległości ok. 45 minut od obiektu znajduje się aż 40 hoteli w zróżnicowanym standardzie (od 3 do 5 gwiazdek).

Obiekt ten do dyspozycji gości oddaje wielofunkcyjne Centrum Konferencyjne, które pozwala na organizację wszelkich wydarzeń, np. konferencji, szkoleń, kongresów, warsztatów, spotkań integracyjnych, a nawet balów firmowych, uroczystych jubileuszów oraz targów.

Na gości czeka m.in.:

 • Sala Konferencyjna 1 o powierzchni 308 m2,
 • Sala Konferencyjna 2 o powierzchni 286 m2,
 • Sala Konferencyjna 3 o powierzchni 245 m3,
 • Sala Wielofunkcyjna 4 o powierzchni 266 m2.

Powyższe pomieszczenia są przestronne, nowoczesne, komfortowe oraz w pełni wyposażone. W każdej sali znajdują się wysokiej klasy sprzęty multimedialne, 2 zwijane ekrany, projektory oraz modernistyczny design. Warto też dodać, że można je dowolnie ustawiać - w zależności od potrzeb każdego przedsięwzięcia.

To jednak dopiero początek oferty Stadionu Śląskiego, ponieważ proponuje on również:

 • Salę Konferencyjną 5 o powierzchni 89 m2, którą można dzielić na dwie dzięki systemowi mobilnych ścian,
 • Salę Konferencyjną 6 o powierzchni 305 m2, którą również można podzielić na dwa mniejsze pomieszczenia,
 • Salę Konferencyjną 7 o powierzchni 695 m2, która posiada m.in. dwie rozkładane trybuny dla 360 osób, balkon, garderoby, zwijany ekran multimedialny oraz pełen system wideo i audio,
 • Salę Konferencyjną 8 o powierzchni 706 m2 z reżyserką, balkonem i systemem audio,
 • Salę Konferencyjną 9 o powierzchni 307 m2, którą można dodatkowo powiększyć o dużą salę sportową.

Jak można zauważyć, oferta konferencyjna Stadionu Śląskiego daje niemal nieograniczone możliwości na organizację wszelkich eventów, dlatego też mamy pewność, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Jednak poza dużymi salami, czekają tam także kameralne przestrzenie, które będą odpowiednie dla kilkunastu czy kilkudziesięciu gości.

To na przykład:

 • Loża VIP Duża o powierzchni 83 m2 na wschodniej trybunie Stadionu z balonem na 32 osoby. Znajduje się tam pełne wyposażenie konferencyjne, a także aneks kuchenny,
 • Loża VIP Mała o powierzchni 23 m2 z tarasem będącym w stanie pomieścić 16 gości. W niej także mieści się wyposażenie konferencyjne i aneks kuchenny.

Poza wszystkimi wyżej wymienionymi salami, Stadion Śląski składa się także z Holu Głównego, dwóch sal sportowych, dwóch przestronnych recepcji oraz foyer, który doskonale sprawdza się jako miejsce na przerwę kawową czy catering. Dodatkowo, obiekt oferuje też organizację Bajtel Balów, zwiedzanie Stadionu, wynajem obiektu do realizacji sesji zdjęciowych i nagrań, wynajem mebli eventowych oraz możliwość skorzystania z usługi marketingu zapachowego.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz