Nowe możliwości biznesowe w Stadion Poznań

Nowe możliwości biznesowe w Stadion Poznań

Jak można połączyć pasję do sportu ze służbowymi obowiązkami?  Organizując spotkanie biznesowe na stadionie! Często zdarza się, że organizatorzy konferencji, targów bądź innego wydarzenia angażującego minimum kilkaset osób stają na głowie, by znaleźć odpowiednie miejsce na tego typu event. Większość obiektów konferencyjnych posiada sale, których warunki pozwalają na przyjęcie zaledwie kilkudziesięciu gości. Sytuacja znacznie się zmienia, gdy do dyspozycji mamy cały stadion! Z takiej możliwości można skorzystać w Poznaniu.

Stadion Poznań, znajdujący się przy ulicy Bułgarskiej, jest znany przede wszystkim kibicom Lecha Poznań, który obecnie rozgrywa tam swoje mecze. Historia tego obiektu sięga już 1980 roku, bo to właśnie wtedy odbyła się tam pierwsza piłkarska rozgrywka. Wraz z biegiem lat Stadion był rozbudowywany - pojawiły się jupitery, oryginalne 56-metrowe maszty, czwarta trybuna, zwiększała się także jego objętość. W 2009 roku dokonano przebudowy obiektu, a rok później nastąpiło jego oficjalne otwarcie. Od tamtej pory Stadion Poznań cieszy się niesłabnącą popularnością, jako miejsce emocjonujących rozgrywek piłki nożnej, miejsce spotkań kibiców oraz... miejsce dla biznesu!

Możliwości szkoleniowo-konferencyjne Stadionu Poznań

Stadion Poznań to nie tylko miejsce sportowych emocji, ale także wyjątkowo atrakcyjna przestrzeń biznesowa. Można tu zorganizować duże wydarzenia takie jak sympozja, targi czy konferencje, a także kameralne szkolenia i warsztaty. Do dyspozycji gości jest 7 podstawowych sal przeznaczonych do tego celu, które pomieszczą od 16 do nawet 800 osób. Stadion Poznań udostępnia także 4 pomieszczenia tematyczne, idealne na konferencje, szkolenia i warsztaty.


Są to: Szatnia Lecha Poznań o powierzchni 190 mkw, Sala Konferencyjna Lecha Poznań o powierzchni 292 mkw. Latem udostępniania jest także Trybuna medialna Lecha Poznań przeznaczona dla maksymalnie 40 osób oraz Trybuna VIP, w której można ugościć aż 5000 osób. Ponadto klienci biznesowi mogą wynająć 1 z 3 sal eventowych: parterową, mixplatinium oraz B17, która jest pomieszczeniem eventowo-koncertowym. Dzięki temu można tu zorganizować bankiety, imprezy z DJ, pokazy, targi oraz koncerty dla maksymalnie 1200 osób. W zależności od skali i charakteru spotkania, wszelkie parametry zostaną dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów.
Imprezy firmowe w atmosferze sportowych zmagań

Stadion Poznań tętni życiem szczególnie w dni meczu, to właśnie wtedy panuje w tym miejscu szczególna atmosfera. Jest to idealny moment na organizację wyjątkowych wydarzeń firmowych połączonych z integracją w formie wspólnego oglądania rozgrywek piłkarskich. Po zakończonym spotkaniu, uczestnicy mogą kibicować ulubionej drużynie w strefie standardowej lub specjalnie zorganizowanych strefach Premium

Strefa Premium umożliwia obejrzenie meczu z zupełnie nowej perspektywy. Stadion Poznań ugości kibiców w imponujących wnętrzach z widokiem na murawę, a oglądanie meczu umilą im przekąski zapewnione przez catering. Goście mogą wybrać różne warianty pomieszczeń strefy Premium: w ofercie są Loże Platinum, Strefa Silver, Strefa Gold oraz Business Lounge.Niepowtarzalne spotkania biznesowe w Stadion Poznań

Klienci biznesowi mogą skorzystać z całej infrastruktury sportowo-klubowej obiektu. Nowoczesny Stadion Poznań przygotowuje aranżację i dekorację pomieszczeń zgodnie z życzeniem klienta. Oprócz tego uczestnicy spotkania biznesowego mogą skorzystać z oświetlenia i nagłośnienia obiektu oraz wyświetlić swoją reklamę na telebimach, znajdujących się dookoła boiska. W ofercie są również dodatkowe atrakcje, takie jak zwiedzanie Stadionu Poznań z przewodnikiem.

Na terenie obiektu znajduje się także 12 Sports Bar & Restaurant, w której odbywają się transmisje sportowe. Miejsce to powstało z myślą o pasjonatach sportu, którzy podczas rozgrywek sportowych chcieliby się delektować pysznymi potrawami. To także doskonałe miejsce na kameralne spotkania biznesowe lub integracyjne w nowoczesnych wnętrzach. W Restauracji znajduje się 200 miejsc siedzących oraz 12 monitorów, umożliwiających obejrzenie materiału wyświetlonego na ekranie z każdego zakątka obiektu. W menu można znaleźć wyśmienite dania kuchni europejskiej i amerykańskiej, które z pewnością umilą gościom oglądanie transmisji.Stadion Poznań zapewnia świetnie przygotowaną powierzchnię konferencyjno-eventową. Miejsce to jest wyjątkowe ze względu na atmosferę sportowych zmagań, której nie znajdzie się nigdzie indziej. Warto więc rozważyć organizację zarówno małych, jak i większych wydarzeń biznesowych w Poznaniu. Goście z pewnością na długo zapamiętają klimat takiego spotkania.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz