Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
14.03.2019

Nowe pakiety konferencyjne w Centrum Sportu i Rekreacji Olender!

Nowe pakiety konferencyjne w Centrum Sportu i Rekreacji Olender!

Centrum Sportu i Rekreacji Olender to 3-gwiazdkowy obiekt znajdujący się w Wielkiej Nieszawce. Dzięki rozbudowanej ofercie noclegowej i gastronomicznej, a także szerokiemu wachlarzowi możliwości konferencyjnych jest doskonałym wyborem na spotkanie biznesowe. Położenie zaledwie 10 minut drogi od centrum Torunia zapewnia gościom szybki dojazd na szkolenia bądź warsztaty. Oddane do dyspozycji sale konferencyjne umożliwiają obsługę seminariów i konferencji dla nawet 150 osób.

Do końca czerwca Centrum Sportu i Rekreacji Olender wprowadza nowe, atrakcyjne pakiety konferencyjne, które sprawiają, że organizacja wydarzeń biznesowych staje się jeszcze łatwiejsza!

Pakiet I jest idealny, gdy pojawia się konieczność zorganizowania konferencji bez noclegu. Uczestnikom spotkań zapewniony jest wynajem klimatyzowanej sali konferencyjnej. Wybór pomieszczenia zależy jest od liczby uczestników, dzięki czemu można idealnie dostosować jej charakter do rodzaju spotkania. Obiekt zapewnia całodzienną przerwę kawową oraz dwudaniowy lunch.

Ponadto, goście mają nielimitowany wstęp do aquaparku, strefy saun i siłowni w specjalnej cenie. Zapewnione są także miejsca parkingowe dla uczestników konferencji. Nie zapomniano również o organizatorach, których obsługa wliczona jest w cenie każdego pakietu. Na wyposażenie wynajętej sali konferencyjnej składają się: ekran, rzutnik, flipchart, markery, mównica i bezpłatny dostęp do Wi-Fi . Podczas spotkań goście otrzymują pomoc koordynatora konferencji.


Pakiet II dostosowany jest do potrzeb wyjazdów służbowych z jednym noclegiem. Goście otrzymują to samo, co w pakiecie pierwszym wzbogacone o dodatkowe udogodnienia. Podczas wynajmu sali konferencyjnej zapewniona jest całodzienna przerwa kawowa i dwudaniowy lunch, ale również wykwintna kolacja oraz śniadanie w formie bufetu podawane następnego dnia.

Goście szkoleń i konferencji zostają zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z możliwością dostawki. Parking, dostęp do aquaparku, strefy saun i siłowni jest nielimitowany. Wyposażenie sali konferencyjnej obejmuje ekran, rzutnik, flipchart, markery i mównicę. W ramach drugiego pakietu goście mają bezpłatny dostęp do internetu oraz otrzymują pomoc koordynatora konferencji.


Pakiet III obejmuje organizację konferencji dwudniowej z noclegiem. Wynajmując salę konferencyjną dostosowaną do potrzeb wydarzenia, mają udostępnione:  ekran, rzutnik, flipchart, markery i mównicę. Mogą korzystać z miejsc parkingowych, aquaparku, strefy saun, siłowni, a także mają udostępniony bezprzewodowy internet.

Podczas dwóch dni trwania szkoleń, warsztatów czy konferencji zapewniona jest całodzienna przerwa kawowa, lunch składający się z dwóch dań oraz kolacja w formie dania ciepłego i zimnej płyty. O poranku na gości czeka śniadanie w szwedzkiej odsłonie. Uczestnicy odpoczywają w pokojach dwuosobowych, a swoje samochody mogą zostawić na parkingu.


Pakiet IV jest ostatnią i najbardziej rozbudowaną ofertę, jaka obowiązuje do 30 czerwca w Centrum Sportu i Rekreacji Olender. Dostosowana jest do wyjazdów służbowych, które mają na celu integrację grupy. Po jednodniowej konferencji, wieczorem odbywa się zabawa w kręgielni.

Tak samo, jak w przypadku pozostałych pakietów organizatorzy otrzymują pełne zaplecze audiowizualne, dostęp do internetu oraz miejsc parkingowych. Po zakończonej pracy można udać się do aquaparku, skorzystać z sauny lub poćwiczyć na siłowni. Goście mają zapewnioną przerwę kawową, lunch, kolację oraz śniadanie następnego dnia. Nad przebiegiem konferencji, jak i zabawy integracyjnej czuwa doświadczony koordynator.  


ZOBACZ OFERTĘ PAKIETÓW KONFERENCYJNYCH

INFORMACJA PRASOWA 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij